Rom Mi 8 Global Kararlı Miui V10.2.1.0 Fastboot İndirme Bağlantısı

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Hocam dün güncelleme geldi otadan indirdim yükledim fakat kamera ve sensörler çalışmıyor Antirolback kontrolü yaptım Anti-1 di güncel betaya geçiş yaptım kamera ve sensörler çalışmıyor tekrar V10.0.2.0a geçiş yaptım gene çalışmıyor sonra V10.0.3.0a geçiş yaptım gene aynı sonra en güncel Pie güncellemesini mi flashtan yükledim gene aynı. Kendi dağıttığı orjinal yazılım telefonu mahfetti oda bana denk geldi
Korkulacak bisey yok twrp mevcut mu ?

ismuta

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emin
Cihazım
Mi 8
Konular
1
Arkadaşlar bu son güncelleme ile gelen tam ekran olayını kapatmanın bir yolu var mıdır? Bazi oyunlarda sıkıntı çıkarıyor bana tuşlar biraz sola kaymış oldu eller alışık olmayınca oynayamadım.

Ben de bunu merak ediyorum. Fakat yukarıda bu özelliğin kaldırıldığı söylenmiş.

Ek olarak da 4G bildirim ikonunun sürekli yukarı da gözükmesi. Her baktığımda mobil veri açık zannediyorum.

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Hocam dün güncelleme geldi otadan indirdim yükledim fakat kamera ve sensörler çalışmıyor Antirolback kontrolü yaptım Anti-1 di güncel betaya geçiş yaptım kamera ve sensörler çalışmıyor tekrar V10.0.2.0a geçiş yaptım gene çalışmıyor sonra V10.0.3.0a geçiş yaptım gene aynı sonra en güncel Pie güncellemesini mi flashtan yükledim gene aynı. Kendi dağıttığı orjinal yazılım telefonu mahfetti oda bana denk geldi
Persist.img dosyasını telefona indirin
Görüntüdeki gibi yüklemeyi yapacaksınız recovery yerine Persist bölümünü seçip, persist.img dosyasını yükleyeceksiniz.

Ekli dosyalar

• imaj dosyası yükleme.png
    imaj dosyası yükleme.png
    450 KB · Görüntüleme: 29

dorukhan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Doruk
Cihazım
Xiaomi Mi8
Meslek
Mekatronik
Konular
4
Persist.img dosyasını telefona indirin
Görüntüdeki gibi yüklemeyi yapacaksınız recovery yerine Persist bölümünü seçip, persist.img dosyasını yükleyeceksiniz.

Teşekkürler hocam akşam deneyip bakıcam.

gokdenizcfe

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yattara
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Meslek
Öğrenci
Konular
30
İki gündür aldığım ekran süreleri.
Yaptığım optimizasyonlar işe yaradı demek ki
Şimdi daha bi sevdim cihazı
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Maşallah hocam haha--

Stereohydrate

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat Suvari
Cihazım
Mi 8
Konular
6
Arkadaşlar merhaba. ALakası var mı yok mu bilmiyorum ama bu güncellemeyi yaptım, yaphtıktan sonra ilk sim'in 4 aylık süresi doldu, ikinci sime geçtim. Yalnız volte etkin olmasına rağmen, şebeke çekim göstergesinin üzerinde ve arama penceresinde hd görünmüyor artık. Bununla alakalı bilgisi olan var mı? Teşekkür ederim.

Mi 8 TR

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hakan
Cihazım
Mi 8
Konular
0
Arkadaşlar merhaba, forumdaki ilk mesajım oluyor; öncelikle herkese merhabalar.

Şuan ciddi bir problemle karşı karşıyayım bu konuyu inceledim fakat sanırım kimse benim problemimi yaşamamış. Bu güncelleme yeni geldi telefonuma, normal telefon üzerinden indirip kurulumunu yaptım fakat şuan mobil veri üzerinden internete hiçbir şekilde giremiyorum. Hattım Turkcell, Turkcell Internet APN ayarlarım doğru, Turkcell üzerinden herşey kontrol edildi sıkıntı yok. APN ayarlarını sıfırladım, açtık kapadım, ağ tercihi LTE, 3G vs. denedim olmuyor. Wifi üzerinden girebiliyorum o noktada sorun yok fakat mobil veri anlattığım gibi. Bu konuda fikri olan var mı arkadaşlar?

Şimdiden teşekkür ederim.

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Arkadaşlar merhaba, forumdaki ilk mesajım oluyor; öncelikle herkese merhabalar.

Şuan ciddi bir problemle karşı karşıyayım bu konuyu inceledim fakat sanırım kimse benim problemimi yaşamamış. Bu güncelleme yeni geldi telefonuma, normal telefon üzerinden indirip kurulumunu yaptım fakat şuan mobil veri üzerinden internete hiçbir şekilde giremiyorum. Hattım Turkcell, Turkcell Internet APN ayarlarım doğru, Turkcell üzerinden herşey kontrol edildi sıkıntı yok. APN ayarlarını sıfırladım, açtık kapadım, ağ tercihi LTE, 3G vs. denedim olmuyor. Wifi üzerinden girebiliyorum o noktada sorun yok fakat mobil veri anlattığım gibi. Bu konuda fikri olan var mı arkadaşlar?

Şimdiden teşekkür ederim.
farklı bir hat ile denediniz mi, sim kartınızı 2.slot'a takıp bir de öyle deneyin

Mi 8 TR

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hakan
Cihazım
Mi 8
Konular
0
farklı bir hat ile denediniz mi, sim kartınızı 2.slot'a takıp bir de öyle deneyin

Farklı bir hat ile denemedim, fakat anlamadığım nokta güncelleme sonrası nasıl telefon bu hale gelebilir? Hiçbir sıkıntı yoktu telefonda, hattımda 4G, 3G sorunsuz internet erişimim vardı. Bu arada telefonda Türkiye'den alınma normal garantili global cihaz yani güncellemeyi vs hep kendi resmi kanallarından (OTA) yaptım. Dediğiniz gibi 2. slota takmayı deneyeceğim fakat çok can sıkıcı bir durum :(
Bu güncellemede bari Android Auto sorununu çözmüş olsalarda bu kadar canımın sıkıldığına değecek bir güncelleme olsa. Deneyen var mı arkadaşlar AA'yı ?

beyzagur

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Beyza
Cihazım
Mi 8
Meslek
Tıp okuyor :((
Konular
12
Güncelleme az önce geldi genel olarak sorunlu mu? Hattı çalışmayanlar varmış yüklemeyelim mi?

Üst Alt