MIUI 11 Mi 8 Global Kararlı Android 10 V11.0.1.0 QEAMIXM İndirme Bağlantıları

• Konbuyu başlatan CraweL
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 235
  • Görüntüleme 27K

Hakan Ali Hasan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
15
mi community uygulamasi ile yapiliyor hocam 3 turlu kayit yapabilirsin
1-nightly=her gece guncelleme alir
2-beta=haftalik guncelleme alir
3=stable=2-3 ayda bir guncelleme alir
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

veya eu beta rom yukle hocam cin romunu baz alip ozellestirme yapilmis bir romdur cin romunda olan hersey eu romunda vardir

Varol73

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Mi8
Konular
3
mi community uygulamasi ile yapiliyor hocam 3 turlu kayit yapabilirsin
1-nightly=her gece guncelleme alir
2-beta=haftalik guncelleme alir
3=stable=2-3 ayda bir guncelleme alir
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

veya eu beta rom yukle hocam cin romunu baz alip ozellestirme yapilmis bir romdur cin romunda olan hersey eu romunda vardir
Tamamdır kardeşim teşekkürler

Guddi06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tuna
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Meslek
Öğrenci
Konular
1
Dün gece saat 03.30 civarlarında 11.0.3.0 güncellemesi geldi 227 mb dı sanırım şarjımda %5 di güncellemeyi indireyim sabaha şarj edip kurarım dedim sabah kalktım ve güncelleme gitmiş :) :) Şansımı seveyim inşallah kısa sürede gelir tekrar.

lozu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
nusret
Cihazım
mi 8
Konular
1
Benim kafam karıştı, biriniz aydınlatın beni lütfen.

Bende 11.0.6.0 sürüm ve andorid 9 mevcut. Şimdi konu başlığındaki 11.0.1.0 bundan daha mı güncel sürüm? Ben olaydan koptum....

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-01-23-09-32-45-983_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2020-01-23-09-32-45-983_com.android.settings.jpg
    187,2 KB · Görüntüleme: 18

MimosaPudica

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık
Cihazım
Mi 8
Konular
4
Benim kafam karıştı, biriniz aydınlatın beni lütfen.

Bende 11.0.6.0 sürüm ve andorid 9 mevcut. Şimdi konu başlığındaki 11.0.1.0 bundan daha mı güncel sürüm? Ben olaydan koptum....
Evet hocam bu daha güncel sürüm oluyor. Nedeni ise Android 10 oluyor bu sürümle. Numaralar düşüyor gibi gözüküyor ancak durum öyle değil angel~~

lozu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
nusret
Cihazım
mi 8
Konular
1
Evet hocam bu daha güncel sürüm oluyor. Nedeni ise Android 10 oluyor bu sürümle. Numaralar düşüyor gibi gözüküyor ancak durum öyle değil angel~~

Peki sadece numara mi düşüyor yoksa MIUI sürümü gerçekten düşüyor mu, geri mi gidiyoruz özellikler bakımından?
Ikilemde kaldım guncellemekle kalmak arasında

MimosaPudica

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık
Cihazım
Mi 8
Konular
4
Peki sadece numara mi düşüyor yoksa MIUI sürümü gerçekten düşüyor mu, geri mi gidiyoruz özellikler bakımından?
Ikilemde kaldım guncellemekle kalmak arasında
Özellik bakımından geri düşmez diye düşünüyorum. Deneyen arkadaşlar daha doğru bilgi verebilirler tabi ki. Bana sorarsanız Global Android 9'lu hali gayet iyi ve stabil cihazın. Eğer ki illaki değiştirmek isterseniz Bootloader kilidi açıp 20.1.21 EU Beta'ya geçmenizi tavsiye ederim. Yoksa Android 10'a geçmek için daha sabretmeniz yararınıza olacaktır stabilite anlamında angel~~

lozu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
nusret
Cihazım
mi 8
Konular
1
Özellik bakımından geri düşmez diye düşünüyorum. Deneyen arkadaşlar daha doğru bilgi verebilirler tabi ki. Bana sorarsanız Global Android 9'lu hali gayet iyi ve stabil cihazın. Eğer ki illaki değiştirmek isterseniz Bootloader kilidi açıp 20.1.21 EU Beta'ya geçmenizi tavsiye ederim. Yoksa Android 10'a geçmek için daha sabretmeniz yararınıza olacaktır stabilite anlamında angel~~
Bl kilidim açık, global ve cin romu dışında hiç bir rom denemedim. Eu rom neden denemeliyim en ufak fikrim yok. Hele ki siz spesifik olarak versiyon numarasına kadar vermişsiniz. Neden mesela bu bahsettiğiniz eu sürümü? Globalden ne artısı var?

Görüşme kayıt özelliği eu romda aktif mi mesela? Ya da diğer tum ozellikler çalışıyor mu?

MimosaPudica

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık
Cihazım
Mi 8
Konular
4
Hocam EU olarak tabir ettiğimiz rom; çin romunu baz alıp gereksiz uygulamaların çıkarılıp diğer tüm kullanıcılara verilen romdur. Özellikle numarasına kadar vermem şuanda tüm yeni özelliklere sahip olan ve çıkmış olan son beta versiyonudur. Beta dediğime bakmayın şuan ki hali bana göre son derece stabil hatasız çalışmakta. Eğer siz şimdi Global 11.0.1.0 gibi bir sürüm yüklerseniz Android 10'un ilk sürümü olduğundan dolayı birçok hatayı deneyimleyeceksiniz batarya performansları beklenen gibi değil. şuanki EU romunun geldiği noktaya Global cihazlar belki de 3-4 ay sonra gelecek. Bu nedenle ya bekleyin iyice otursun global romlar yada geçişi bu şekilde yaparsanız sizler için daha iyi olur demek istedim. Çin romları biz global kullanıcılara göre yenilikleri çok önceden deneyimleyebilme şansına sahip oluyor. EU 'da bizi bundan mahrum bırakmıyor hepsi bu angel~~

Sorunuza cevap olarak aktif ve çalışıyor. Hatta şöyle söyleyeyim bu son rom MIUI 11.0 değil 11.2 olarak yükleniyor. O kadar ileride adamlar angel~~

Son düzenleme:
Üst Alt