MIUI 11 Mi 8 Global Kararlı Android 10 V11.0.1.0 QEAMIXM İndirme Bağlantıları

• Konbuyu başlatan CraweL
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 235
  • Görüntüleme 26K

lozu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
nusret
Cihazım
mi 8
Konular
1
Hocam EU olarak tabir ettiğimiz rom; çin romunu baz alıp gereksiz uygulamaların çıkarılıp diğer tüm kullanıcılara verilen romdur. Özellikle numarasına kadar vermem şuanda tüm yeni özelliklere sahip olan ve çıkmış olan son beta versiyonudur. Beta dediğime bakmayın şuan ki hali bana göre son derece stabil hatasız çalışmakta. Eğer siz şimdi Global 11.0.1.0 gibi bir sürüm yüklerseniz Android 10'un ilk sürümü olduğundan dolayı birçok hatayı deneyimleyeceksiniz batarya performansları beklenen gibi değil. şuanki EU romunun geldiği noktaya Global cihazlar belki de 3-4 ay sonra gelecek. Bu nedenle ya bekleyin iyice otursun global romlar yada geçişi bu şekilde yaparsanız sizler için daha iyi olur demek istedim. Çin romları biz global kullanıcılara göre yenilikleri çok önceden deneyimleyebilme şansına sahip oluyor. EU 'da bizi bundan mahrum bırakmıyor hepsi bu angel~~

Sorunuza cevap olarak aktif ve çalışıyor. Hatta şöyle söyleyeyim bu son rom MIUI 11.0 değil 11.2 olarak yükleniyor. O kadar ileride adamlar angel~~

Hocam şu an bahsettiğiniz EU beta romunu indirdim kuruluma başlayacağım. MiFlash ile yapabilir miyim yoksa twrp şart mı ? Bir de, sanırım haftalık güncelleme oluyormuş, normal güncelleme gibi kurabiliyor muyuz yoksa her beta güncellemesinde veri yedeklemesi yapmamız gerekiyor mu,yani veriler sıfırlanıyor mu?
Şu cahile ufak bir yardım... :)

MimosaPudica

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık
Cihazım
Mi 8
Konular
4
Öncelikle estağfirullah hocam bizlerde cahiliz ona girersek çıkamayız angel~~ Mi flashla da oluyor sanırım ancak net bir bilgi veremiyorum. TWRP daha sağlıklı sorun olduğu zaman dönebilmeniz adına yada farklı rom yükleyebilmek adına. Her hafta güncelleme kısmına geliyor. Veri kaybı olmadan yükleyebiliyorsunuz angel~~

MehmetNY

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
5
Öncelikle estağfirullah hocam bizlerde cahiliz ona girersek çıkamayız angel~~ Mi flashla da oluyor sanırım ancak net bir bilgi veremiyorum. TWRP daha sağlıklı sorun olduğu zaman dönebilmeniz adına yada farklı rom yükleyebilmek adına. Her hafta güncelleme kısmına geliyor. Veri kaybı olmadan yükleyebiliyorsunuz angel~~
Merhaba hocam. Ben şimdi tavsiye ettiğiniz romu yüklemek istiyorum.
Şunu merak ediyorum; Telefonu her güncellediğimde Magisk root ve twrp yüklüyorum. Bu nedenle Ota üzerinden güncellemeleri yükleyemiyorum.
Bu Rom'da telefon rootlu ve twrp yüklü olsa bile Ota üzerinden güncelleme alıyor mu?

Almıyor galiba.
Son olarak hocam, Beta olduğu için telefonda şimdi geribildirim özellikleri açıktır. Arkaplanda çalışan, verileri karşıya yükleyen araçlar açıktır ve muhtemelen kapatılmıyordur.
Var mı öyle bir şey hocam? Global stabil sürümde olduğu gibi tanılama verilerini göndermeyi kapatabiliyor muyuz?
teşekkürler

lozu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
nusret
Cihazım
mi 8
Konular
1
Merhaba hocam. Ben şimdi tavsiye ettiğiniz romu yüklemek istiyorum.
Şunu merak ediyorum; Telefonu her güncellediğimde Magisk root ve twrp yüklüyorum. Bu nedenle Ota üzerinden güncellemeleri yükleyemiyorum.
Bu Rom'da telefon rootlu ve twrp yüklü olsa bile Ota üzerinden güncelleme alıyor mu?

Almıyor galiba.
Son olarak hocam, Beta olduğu için telefonda şimdi geribildirim özellikleri açıktır. Arkaplanda çalışan, verileri karşıya yükleyen araçlar açıktır ve muhtemelen kapatılmıyordur.
Var mı öyle bir şey hocam? Global stabil sürümde olduğu gibi tanılama verilerini göndermeyi kapatabiliyor muyuz?
teşekkürler
Ben hocamın bahsettiği romu kurdum, Magisk root nedir bilmiyorum (Düşün o kadar cahilim) sadece twrp ile kurdum. Bu sabah OTA üzerinden güncelleme aldım eu beta romdan. Siz neden ota üzerinden yükleyemiyorsunuz acaba çözemedim.

MehmetNY

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
5
Ben hocamın bahsettiği romu kurdum, Magisk root nedir bilmiyorum (Düşün o kadar cahilim) sadece twrp ile kurdum. Bu sabah OTA üzerinden güncelleme aldım eu beta romdan. Siz neden ota üzerinden yükleyemiyorsunuz acaba çözemedim.

Hocam, normalde twrp ve magisk root kuruluysa Ota üzerinden güncelleme yapılamıyor. Android sistemi değiştirilmiş diye hata veriyor, yapamıyor.
Global stabil sürümlere has bir şey de olabilir şimdi. Sizin yüklediğiniz beta.

Ama bi deneyeyim bakalım. Olursa süper olur.

MimosaPudica

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık
Cihazım
Mi 8
Konular
4
Hocam, normalde twrp ve magisk root kuruluysa Ota üzerinden güncelleme yapılamıyor. Android sistemi değiştirilmiş diye hata veriyor, yapamıyor.
Global stabil sürümlere has bir şey de olabilir şimdi. Sizin yüklediğiniz beta.

Ama bi deneyeyim bakalım. Olursa süper olur.
Lozu hocamında dediği gibi öyle bir kısıtlama yok. Sorduğunuz sorulara cevap verirsem;

- Evet ota üzerinden güncelleme alabiliyorsunuz. Stabil de alamamanızın nedeni stock romdayken yine xiaomiye bağlı gibi düşünün ve onlarda böyle bir desteği sunmuyor sizlere root attığınız için. Eu gibi custom romların kendisi zaten oynanmış olduğu için siz oynasanızda problem yok :) Kısa cevap evet güncelleme ota üzerinden gelmeye devam ediyor. (Magisk veya Twrp yüklü olsa da)

- Geri bildirim kapalı kullanıyorum ben. Şarj yönünden bilgi toplayarak harcamasını istemediğim için kapatıyorum. Globalde nasıl kapatıyorsanız burda da aynı seçenekler mevcut. Hatta çok daha özgürsünüz her açıdan :)

ismailakyildiz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İsmail
Cihazım
xiaomi mi8
Konular
0
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Mi 8 MIUI 11 Global Kararlı Android 10 V11.0.1.0 QEAMIXM

Güncelleme yöntemleri:

1) OTA yolu ile yazılımın size ulaşmasını bekleyebilirsiniz.
2) Aşağıda bulunan Recovery indirme bağlantısı üzerinden zip uzantılı dosyayı indirip cihaz güncelleyici menüsünden dosyayı göstererek yükleyebilirsiniz.
3) Cihazınızın Bootloader kilidi açık ise Fastboot indirme bağlantısı üzerinden ilgili dosyayı indirip MI Flash yazılımı ile cihazınıza yükleyebilirsiniz.

MiFlash 2016.04.01.0 64Bit

Recovery indirme bağlantısı

Fastboot indirme bağlantısı;
Paylaşıldığında eklenecektir.

NOT: Şahsım ve miuiturkiye.net yöneticileri sorumluluk asla kabul etmemektedir ! Cihazınızın başına gelebilecek hasardan asla sorumluluk kabul edilmemektedir
paylaşım için çok teşekkürler , çok garip bi olay oldu cihaz güncelleyici menüsünden dosya yı seçemiyorum

tacettinCLK

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tacettin
Cihazım
Mi 8
Konular
0
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Mi 8 MIUI 11 Global Kararlı Android 10 V11.0.1.0 QEAMIXM

Güncelleme yöntemleri:

1) OTA yolu ile yazılımın size ulaşmasını bekleyebilirsiniz.
2) Aşağıda bulunan Recovery indirme bağlantısı üzerinden zip uzantılı dosyayı indirip cihaz güncelleyici menüsünden dosyayı göstererek yükleyebilirsiniz.
3) Cihazınızın Bootloader kilidi açık ise Fastboot indirme bağlantısı üzerinden ilgili dosyayı indirip MI Flash yazılımı ile cihazınıza yükleyebilirsiniz.

MiFlash 2016.04.01.0 64Bit

Recovery indirme bağlantısı

Fastboot indirme bağlantısı;
Paylaşıldığında eklenecektir.

NOT: Şahsım ve miuiturkiye.net yöneticileri sorumluluk asla kabul etmemektedir ! Cihazınızın başına gelebilecek hasardan asla sorumluluk kabul edilmemektedir
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Güncellemeyi indirip ayarlardan güncelleme paketi seç dediğimde böyle uyarı ile karşılaşıyorum. "Rom is in testing, make sure you have signed in with a beta authorized xiaomi account" bu konuda yardımcı olur musunuz ?

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Güncellemeyi indirip ayarlardan güncelleme paketi seç dediğimde böyle uyarı ile karşılaşıyorum. "Rom is in testing, make sure you have signed in with a beta authorized xiaomi account" bu konuda yardımcı olur musunuz ?
Romu yükleyebilmeniz için Beta tester hesabına sahip olmalısınız.

Üst Alt