Çözüldü Mi 8 Brick Mevzusu (12.05.2019) --- (ÇÖZÜLDÜ)

apeksx92

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
barış
Cihazım
Mİ 8
Konular
5
Bende miui10dan 9a dusurdum diye brick ettim.benimde sucum var kabul ediyorum ama bu cikardiklari antirollback gercekten cok sacma cok gereksiz

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ibrahimseyda

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
mi 8
Meslek
eczacı
Konular
7
Forumda global rom diye aratırsanız nasıl yükleneceği yazıyor. Yapmamanız gereken tek şey 'clear and lock' seçeneğini seçmemek
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Konu güncellenmiştir.
Hocam ufak bir düzeltme yapalım isterseniz, yazdığınız ifade bu haliyle clear and lock'u seçmeye yönlendiren bir ifade. Eğer "yapmanız gereken tek şey clear all and lock'u seçmemek" şeklinde ifade edilirse daha iyi olur. Anlam karmaşasından güme gidilmemiş olunur :)

dorukhan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Doruk
Cihazım
Xiaomi Mi8
Meslek
Mekatronik
Konular
4
Hocam ufak bir düzeltme yapalım isterseniz, yazdığınız ifade bu haliyle clear and lock'u seçmeye yönlendiren bir ifade. Eğer "yapmanız gereken tek şey clear all and lock'u seçmemek" şeklinde ifade edilirse daha iyi olur. Anlam karmaşasından güme gidilmemiş olunur :)
Headshot :D

KASIMM

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammet
Cihazım
Mi 8
Meslek
Tekniker
Konular
42
Aynen düzelttim :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Beyler yanlışlığın kimde olduğu beni şuanda zerre ilgilendirmiyor. Çünkü şuanda xiaomi suçlu distribütörler suçlu yok kullanıcı suçlu vs bunları tartışmak bana da size de hiçbir şey kazandırmıyor. Sizlerden ricam suçluyu aramak yerine birbirimize yardımcı olmaya çalışalım.

Son düzenleme:

umutchatin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi9
Meslek
Bilişim
Konular
37
Arkadaşlar mi Türkiye sorumlusunun LinkedIn de hesabı mevcut ve telefon numarası var benim burada paylaşmam etik olmaz ama dilerseniz sorun yaşayanlar adına bir iletişime geçip ricada bulunabilirsiniz diye düşündüm yardımcı olabilirim bilmiyorum ama denemekte fayda var gibi.

KASIMM

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammet
Cihazım
Mi 8
Meslek
Tekniker
Konular
42
Arkadaşlar mi Türkiye sorumlusunun LinkedIn de hesabı mevcut ve telefon numarası var benim burada paylaşmam etik olmaz ama dilerseniz sorun yaşayanlar adına bir iletişime geçip ricada bulunabilirsiniz diye düşündüm yardımcı olabilirim bilmiyorum ama denemekte fayda var gibi.
ben Linkedln'de bulamadım sen bizim adımıza bir sorsan olur mu ?

OzanSRC

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ozan
Cihazım
Mi 6
Konular
2
S-unlock ın canlı yardımıyla konuştum artık sizin hesaplar da çalışmıyor vs dedim garanti verebiliyor musunuz diye sordum şuan bi cihazı unbrick ettik dedi.

apeksx92

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
barış
Cihazım
Mİ 8
Konular
5
S-unlock ın canlı yardımıyla konuştum artık sizin hesaplar da çalışmıyor vs dedim garanti verebiliyor musunuz diye sordum şuan bi cihazı unbrick ettik dedi.
Artik uzaktan baglanti ile yardim edeceklermis

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

KASIMM

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammet
Cihazım
Mi 8
Meslek
Tekniker
Konular
42
Valla 30 doları bir ihtimale yatırmak pek mantıklı olmaz. Bence alternatif yollara bakalım biz :)

OzanSRC

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ozan
Cihazım
Mi 6
Konular
2
Valla 30 doları bir ihtimale yatırmak pek mantıklı olmaz. Bence alternatif yollara bakalım biz :)
Kasım seni dövecem bak :))) 3000 küsur liralık cihazı çöp etmekten iyidir ben o ihtimale varım sadece kasayı açacak yürek ve malzeme yok :D

Üst Alt