Çözüldü Mi 8 Brick Mevzusu (12.05.2019) --- (ÇÖZÜLDÜ)

heathrow

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Candaş
Cihazım
S8
Konular
25
Tüketici hakem heyetine şu yazdıklarınızı anlatsanız, adamlar kısa devre yapıp, işi gücü bırakıp 66 oynamaya başlarlar :)

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

KASIMM

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammet
Cihazım
Mi 8
Meslek
Tekniker
Konular
42
Konu güncellendi.

umutchatin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi9
Meslek
Bilişim
Konular
37
Evofone 690₺ istemiş ben olsam onlara o telefonu yedirecegime o parayı kazandıracağıma gider 1500₺ ye cihazı satar başka cihaz alırım.

KASIMM

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammet
Cihazım
Mi 8
Meslek
Tekniker
Konular
42
Evofone 690₺ istemiş ben olsam onlara o telefonu yedirecegime o parayı kazandıracağıma gider 1500₺ ye cihazı satar başka cihaz alırım.
umutchatin hocam maalesef aylık 4000 lira maaş alamıyorum. O paraya dediğin gibi hayatta yaptırmam. Yapmak isteyen olursa diye yazdım. Zaten Ritzy bu konudaki beceriksizliğini bugün itiraf etti. Sanırım cihaz getirecekler 2 gün sonra ara dediklerine göre bakalım koşturuyorum sonu ne olacak :)

dorukhan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Doruk
Cihazım
Xiaomi Mi8
Meslek
Mekatronik
Konular
4

dorukhan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Doruk
Cihazım
Xiaomi Mi8
Meslek
Mekatronik
Konular
4

KASIMM

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammet
Cihazım
Mi 8
Meslek
Tekniker
Konular
42
Telefondan yardımcı olmadılar bizzat götürdüm biraz ısrar ettim ondan sonra teknik servis cihazı inceledi ondan sonra fiyatı söylediler telefonla ararsan sana kendi ithal ettiğimiz ürünlerin dışında teknik hizmet vermiyoruz diyeceklerdir.

OzanSRC

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ozan
Cihazım
Mi 6
Konular
2
Kesin çözüm olacaksa ben şahsen ben evoya o parayı vermeye razıyım. Hala net bir sonuç yok. Xiaomi cihazı servise götürün diyor servisimiz malesef ki dünyadan bir haber. Cihazın yedek parçası çin de bile yok. S-unlock un elinde hesap kalmamış. Çin de ufs ler için geleceği söylenen cihazın çalışıp çalışmadığı belli değil ne zaman geleceği de. Zaten 1 ay mi 6 bozuldu diye telefonsuz kalmışım tuşlu telefonla idare etmeye çalışıyorum daha iki günlüktü cihazım tadına doyamadan çöp oldu. Hatanın büyük kısmı bizde bunu kabul ediyorum. Evo da yetkili servis olmadığı halde yapabileceğini söylemişken ben yaptırırım arkadaş.

KASIMM

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammet
Cihazım
Mi 8
Meslek
Tekniker
Konular
42
Kesin çözüm olacaksa ben şahsen ben evoya o parayı vermeye razıyım. Hala net bir sonuç yok. Xiaomi cihazı servise götürün diyor servisimiz malesef ki dünyadan bir haber. Cihazın yedek parçası çin de bile yok. S-unlock un elinde hesap kalmamış. Çin de ufs ler için geleceği söylenen cihazın çalışıp çalışmadığı belli değil ne zaman geleceği de. Zaten 1 ay mi 6 bozuldu diye telefonsuz kalmışım tuşlu telefonla idare etmeye çalışıyorum daha iki günlüktü cihazım tadına doyamadan çöp oldu. Hatanın büyük kısmı bizde bunu kabul ediyorum. Evo da yetkili servis olmadığı halde yapabileceğini söylemişken ben yaptırırım arkadaş.
Abi gene sen bilirsin ama konuştuğumuz yerlerden önce bir sonuç gelsin olmazsa beraber gideriz pazarlık falan yaparız :D

Üst Alt