Çözüldü Mi 8 Brick Mevzusu (12.05.2019) --- (ÇÖZÜLDÜ)

OzanSRC

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ozan
Cihazım
Mi 6
Konular
2
Xda da 5 gün önce S unlock ile unlock yapan biriyle konuştum. S unlocktan e mail geldiğini yöntem değiştirdiklerini söyledi. 5 gün önce bunu yapabildiyse Miui admininin 1 ay önce xiaomi edl yi kapattı sözü havada kalacaktır. Ben en kısa zamanda deneyeceğim

umutchatin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi9
Meslek
Bilişim
Konular
37
e

Evet hocam twrp ve sistem uzerinden mi flash ile cinden globale gectim hocam ilk basta zaten ama oyle bir sorunla karsilasmadim
flash & lock u seçiyor otomatik olarak insanlarda oturum açmadan direk rom atınca lock ediyor romu kalıyor olay bu

OzanSRC

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ozan
Cihazım
Mi 6
Konular
2
flash & lock u seçiyor otomatik olarak insanlarda oturum açmadan direk rom atınca lock ediyor romu kalıyor olay bu
Ben oturum açtığım mi cloud da mi 8 im gözüktüğü halde bu durumdayim. Xiaominin artık yetki vermemesinden kaynaklanıyor aslında bu

canirtuk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Can
Cihazım
Mi8 128GB
Konular
13
Ben oturum açtığım mi cloud da mi 8 im gözüktüğü halde bu durumdayim. Xiaominin artık yetki vermemesinden kaynaklanıyor aslında bu
tekrar unlock etmeti denediniz mi

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Arkadaşlar forumda her konuda 64 bit mi flash kullanın 04.01 sürümlü diye yazıyorum. Forumda konusunu bile açtım mi flash ın. Okumadan etmeden güncel mi flash kullanıp bootloader kilitleyip xiaomi ye kızamazsınız. Kusura bakmayın ama haksız olan sizlersiniz. Ya da biz mi boşu boşuna 64 bit 04.01 sürümlü mi flash ı kullanın diye her konuda yazıyoruz, güncel mi flash ı kullanacaksanız alttaki seçeneklere dikkat edin diyoruz.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

apeksx92

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
barış
Cihazım
Mİ 8
Konular
5
Arkadaşlar forumda her konuda 64 bit mi flash kullanın 04.01 sürümlü diye yazıyorum. Forumda konusunu bile açtım mi flash ın. Okumadan etmeden güncel mi flash kullanıp bootloader kilitleyip xiaomi ye kızamazsınız. Kusura bakmayın ama haksız olan sizlersiniz. Ya da biz mi boşu boşuna 64 bit 04.01 sürümlü mi flash ı kullanın diye her konuda yazıyoruz, güncel mi flash ı kullanacaksanız alttaki seçeneklere dikkat edin diyoruz.

Hocam haklisinda bu xiaomi nin hicmi sucu yok.Ben herseyi dogru yapmama ragmen antirollback yuzunden patladim.Bu antirollback basimiza bela ettiler

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

umutchatin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi9
Meslek
Bilişim
Konular
37

Zenex sana zahmet bunu belirten bir konu sabitleyebilirmiyiz foruma kullanıcıların dikkatine diye ben belkide yazdığını okuyup 64 bit kurduğum için sorunu çözmüştüm.

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Hocam xiaomi antirollback i çıkarıp eski rom kurarsanız cihazınız brick olur şeklinde uyarıda bulundu. Uyarı olmasa dediğiniz doğru ama malesef ki var.
Hocam haklisinda bu xiaomi nin hicmi sucu yok.Ben herseyi dogru yapmama ragmen antirollback yuzunden patladim.Bu antirollback basimiza bela ettiler

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Hocam 64 bit mi flash konusu yardım bölümünde mevcut sabitte.
Zenex sana zahmet bunu belirten bir konu sabitleyebilirmiyiz foruma kullanıcıların dikkatine diye ben belkide yazdığını okuyup 64 bit kurduğum için sorunu çözmüştüm.

Gurkann73

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Gürkan
Cihazım
Xiaomi
Konular
3
Redmi note 5 ile ben de bu serüvene katıldım. Kaybedenler kulübüne hoş geldiniz :D

Üst Alt