Yardım Mi 8 Batarya Sorunu (Acil yardim)

greenfairy45

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
iP6
Konular
5
Selamun Aleyküm arkadaşlar gecenlerde de konu acmıştım pek yardımcı olan yoktu bu pil sorununu nasıl çözerim 4.5G ve wifi ile kullandim %100 de idi sabah sarjdan söktüğümde
Parlaklik - Dusuk
Gün icinde kullandigim uygulamalar
Facebook
İnstagram
Google Chrome
Youtube
Lütfen yardimci olursaniz sevinirim cogu kisi 6 7 8 saat aliyor
By.TRabZonLu™

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

gunertalha

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Mi 8 lite 128 G
Konular
0
“Mi 8” Android 9 (Pie) kullanıp da pil tüketiminden şikayet edenler için uygulanacak 3 çözüm:
1- “Settings / Additional settings / Privacy / Location / Scanning / WLAN scanning” seçeneği devre dışı olmalı.
Not: Bu adım ile “Android system”, “Xiaomi framework” ve “Cell standby” batarya kullanımı ciddi şekilde azalıyor.
2– “Settings / Battery & performance / Scenes” içindeki “Non-interactive mode” seçeneği devre dışı olmalı.
3– “Settings / My Device / All specs / Total Storage” seçeneğine 5 kere tıkladıktan (Menüye girmekte zorlananlar, arama alanında *#*#4636#*#* tuşlayarak ilgili menüye ulaşabilir.) sonra “Phone Info 1/2” alanlarına girip, ayarı “LTE/WCDMA” olarak seçilmelidir. (telefonunuzu her yeni başlattığınızda bu işlemi tekrar yapmanız gerek.)
Ya hocam cok guzel yazmissin burda ingilizce yaziyo nasil yapicaz bi yardimci olsaniZ

Oyla:

Erdem388

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Mi 8
Konular
5
Şebeke 2 diş çekiyor. Büyük ihtimal ondan kaynaklanıyor.

Oyla:
Üst Alt