Rehber Mi 6x den - Mi A2'ye Geri Dönüş Rehberi [ 08.10.2019]

Ruslan1988

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ruslan
Cihazım
Mi A2
Konular
0
Hocam. mia2 persist yüklediğiniz an zaten bozdunuz sistem dosyalarını. Temizlemeden üzerine mi6x persisti kursanızda çalışmaz.
Zaten birgunde yapmadimki tum bunlari yeniden mi a2e dondumsonra yeniden flashladim .hocam zaten sizinle kurdugumuzdada o sorun olmustu. Benim sorunum ortalama saat dosyasini indirdikten sonra oldu . Yeniden yukledigimde herseyi silip yeniden yapiyorum yine kamera ve yakinlik sensoru calismiyor. Mi a2e geri dondugumdede kamera ve sensor calismiyor. Bende miui12 port rom kurdum calsiti.yardimci olun mi 6xi sorunsuz kullaniyim lutfen

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
Zaten birgunde yapmadimki tum bunlari yeniden mi a2e dondumsonra yeniden flashladim .hocam zaten sizinle kurdugumuzdada o sorun olmustu. Benim sorunum ortalama saat dosyasini indirdikten sonra oldu . Yeniden yukledigimde herseyi silip yeniden yapiyorum yine kamera ve yakinlik sensoru calismiyor. Mi a2e geri dondugumdede kamera ve sensor calismiyor. Bende miui12 port rom kurdum calsiti.yardimci olun mi 6xi sorunsuz kullaniyim lutfen

Port rom sonrası tekrar mi a2 stok rom flashlasahdınız kamerada sorun kalmayacaktı.. Dediğim gibi sorun persist. Ama unutmayın cihaz mi a2 ise mi a2 persist, mi 6x ise mi 6x persist. Buna dikkat edin.

Eğer mi 6x yapmak istiyorsanız, port rom sonra mi 6x e dönüştürme işlemlerini sıfırdan yapın cihazı mi 6x yapıp twrp kurduktan sonra eu rom kuruyorduk, Sizde olanı değil şu linktekini indirip kurun.

İndikten sonra hemen klasör içerisindeki firmware dosyasını silin hocam .

Ardından diğer Kernel ve eklerini kurun

Ruslan1988

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ruslan
Cihazım
Mi A2
Konular
0
Port rom sonrası tekrar mi a2 stok rom flashlasahdınız kamerada sorun kalmayacaktı.. Dediğim gibi sorun persist. Ama unutmayın cihaz mi a2 ise mi a2 persist, mi 6x ise mi 6x persist. Buna dikkat edin.

Eğer mi 6x yapmak istiyorsanız, port rom sonra mi 6x e dönüştürme işlemlerini sıfırdan yapın cihazı mi 6x yapıp twrp kurduktan sonra eu rom kuruyorduk, Sizde olanı değil şu linktekini indirip kurun.

İndikten sonra hemen klasör içerisindeki firmware dosyasını silin hocam .

Ardından diğer Kernel ve eklerini kurun
hocam siz dediyinizi yukledim burdamisiniz?

Ruslan1988

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ruslan
Cihazım
Mi A2
Konular
0
Son düzenleme:

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
bi zahmet cikmayin acilsin bi sorun olmaz insallah olursa yardimci olun
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

hocam coook sag ol Allah ne muradin varsa versin Insallah sonunda kamera sensor calisti sizi mu konuda cook rahatsiz ettim ozur dilerim

Rica ederim hocam. Yani teorik olarak çalışmaması imkansız ben onlarca kez yükledim. Yine de tabi her cihaz birbirinden farklı kalıntı dosyalar içerebilir. Anlık olarak çakışmalar yüzünden çalışmamış olabilir ki size hep kötü olaylar denk geldi. Olsun sonuçta halledildi. Çalışmasına sevindim.

Sabırla beni dinlediğiniz için teşekkür ederim angel~~

Ruslan1988

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ruslan
Cihazım
Mi A2
Konular
0
Rica ederim hocam. Yani teorik olarak çalışmaması imkansız ben onlarca kez yükledim. Yine de tabi her cihaz birbirinden farklı kalıntı dosyalar içerebilir. Anlık olarak çakışmalar yüzünden çalışmamış olabilir ki size hep kötü olaylar denk geldi. Olsun sonuçta halledildi. Çalışmasına sevindim.

Sabırla beni dinlediğiniz için teşekkür ederim angel~~
cok sag olun ben tesekkur ederim hocam baska ekleye bileceyim bilmem gereken bisey varmi mi 6x gelistirmek icin>?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

cok sag olun ben tesekkur ederim hocam baska ekleye bileceyim bilmem gereken bisey varmi mi 6x gelistirmek icin>?
hocam burdan gunceleme yapa bilirmiyim yoksa yine twrpden guncelemeler yapilmali ve guncelemeleri nerden bula bilirim yenisi gelince ?

Son düzenleme:

conbaba01

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
kerem
Cihazım
mi a2
Konular
0
iyi geceler mi a2 cihazımı 6x yaptım bugün, sonra vazgeçip geri dönecektim talimatları doğru şekilde yapmama rağmen flashlarken uygulama hata verdi 2 kez telefonu pc görmüyor şimdi. açılmıyorda. lütfen bana yardım edermisiniz çok zor durumdayım

Üst Alt