MIUI 12 Mi 6 - Xiaomi.eu MIUI 12 v20.6.18 Beta Rom İndirme Bağlantısı

Burakalpsen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
11
Dedikleriniz doğru, zahmet edip, üşenmeden ve düzgün bir dille dikkat ederek yazmışsınız. Öncelikle bu çabanız için teşekkür ederim. Ancak düzeltilmesi gereken bir nokta var, izninizle düzeltmeyi ben yapmak isterim. Android sürüm düşürmelerinde 4 wipe yetmez, format data yapmak şarttır. :)
Doğru bilgi paylaştıkça çoğalır hocam teşekkürler :)

XiaomiClub

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi mi6
Konular
1
Sürüm düşürmek kolay mı hocam 4 wipe gerekiyor diye bildiğimden hiç kalkışmadım zaten 1 hafta katlanmak lazım diye. 2 wipe yetiyorsa düşüreyim bende
Global sürüm olsaydı ciddi problemler yaratabilirdi downgrade işlemleri çok zahmetli olabiliyor.Memnun kaldığım romun mutlaka twrpden full yedeğini alırım ne zamanki benim gözümde stabil seviye ayarında üst sürümü çıkarsa eskisi çöpe gidiyor bu sayede rahatlıkla farklı rom sürüm vs kaygısız deneyimleyebiliyorum. Linkte xiaom eu'nun tüm sürümleri mevcut eski sürümü üzerine kurduysanız sadece galeri değil diğer uygulamalarda da problem yaratabilir 20.3.5 sürümünü linkten indirip tekrar yüklemenizi tavsiye ederim ardından wipe cache dalvik yapın

MRYGZ

Yağız
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yağız
Cihazım
Mi 6
Konular
21
official miui 11 güncellemesinden sonra eu roma geçmek istedim xiaomi.eu_multi_MI6_20.2.27_v11-9.zip dosyasını twrp ile install ettim ama sonrasında mi logosu ekranında kalıyor.

mi unlocked ekranı geçiyor
mi powered by android kısmında kalıyor.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

ilk kez eu rom kullanma deneyimi yaşayacaktım, şuan askıda kaldım yardımcı olabilecek var mı ?

Son düzenleme:

Bawer21

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İnan
Cihazım
Poco F3
Konular
4
official miui 11 güncellemesinden sonra eu roma geçmek istedim xiaomi.eu_multi_MI6_20.2.27_v11-9.zip dosyasını twrp ile install ettim ama sonrasında mi logosu ekranında kalıyor.

ilk kez eu rom kullanma deneyimi yaşayacaktım, şuan askıda kaldım yardımcı olabilecek var mı ?
Formatsız açılmaz hocam.

tatarusame

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İ.
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
3

Twrp üzerinden format data yapmanız lazım

MRYGZ

Yağız
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yağız
Cihazım
Mi 6
Konular
21
twrp sürümü yüzünden format data yaptığımı zannediyormuşum.
siz twrp nin hangi sürümünü kullanmaktasınız ?

beker3761

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Mi6
Konular
0
Objektif olmak açısından hemen değerlendirme yapmamıştım ancak bugüne kadar gözlemlediğim en sorunlu versiyonlardan biri 20.3.5 sürümü oldu.
Umarım bir sonraki sürümde hataları giderirler, yoksa eski sürüme dönmek gerekecek ki 20.2.27 gerçekten batarya ve performans açısından stabildi.

Edit: Uzun süredir ilk kez bu sürümde sıfırdan kurulum yaptım, buna rağmen sonuç hüsran.

sahinsah52

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sah
Cihazım
Mi6
Konular
2
20.3.5 tam bir facia.. Yeni sürüm gelmeyecek mi acaba? Telefon sürekli kasılıyor.

Üst Alt