MIUI 12 Mi 6 - Xiaomi.eu MIUI 12 v20.6.18 Beta Rom İndirme Bağlantısı

AnıLAkgLu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
AnıL
Cihazım
mi 6
Konular
51
hocam widevine l1 verdiler mi acaba bi gelişme yaşandı mı ?

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
37

Burakalpsen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
11
Romu kurup aktif kullanmaya başlayan var mı? 20.3.26 dan geçilir mi tavsiye ediyor musunuz pil ve performans konusunda yoksa bekleyelim mi?

Berkeyalcnky

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berke
Cihazım
RedmiNote10 Pro
Konular
29
Romu kurup aktif kullanmaya başlayan var mı? 20.3.26 dan geçilir mi tavsiye ediyor musunuz pil ve performans konusunda yoksa bekleyelim mi?
Daha yeni düştüğü için 1-2 gün bekleyin kullananlar pil-performans açısından deneyimlerini yazacaktır

Son düzenleme:

dzynn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ozi
Cihazım
Mi Max 2
Konular
4
Valla ben bütün mesajları okudum. Dediğim gibi format data yaparak tertemiz bi kurulum yaptım. Ses tuşuna basıp elle kaydırıp açma kısma problemi hariç başka hiç bi problemle karşılaşmadım. Yine xiaomi yine miui canavar.

Cemented

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Timuçin
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Makine Mühendisi
Konular
17
20.4.30 sürümünü kurmak isteyen Mi6 dostlarının dikkatine...
Güncellemeyi yapmak için sıfırdan temiz kurulum yapmanıza lüzum yok. Romu 2 wipe yaparak sorunsuz bir şekilde kurabilirsiniz. Yalnız tam ekran hareketlerini kullananlar kurulumdan önce kapatsın. Zira home ve navigasyon tuşları hiç bir şekilde çalışmıyor. İlk açılış anında hafif takılmalar olabilir. Ben bunu tekrar 2 wipe yaparak çözdüm. Şu an cihaz Stabil şekilde çalışıyor. Ufak tefek problemler de ileriki haftalarda çözülecektir.
Skorpi hocamın da dediği gibi efsane bir sürüm olmuş. Sırf kilit ekranından ana menüye geçiş animasyonu için bile bu sürüm yüklenir.

Hocam bilgi için çok teşekkürler. Söylediğiniz gibi 2 wipe ile romun üstüne tekrar kurdum. Şu an şaşılacak şekilde akıcı oldu, donma takılma yok.
İlk kurduğumda sanırım bir sorun oluştu. Halbuki 4 wipe ve format data yapmıştım.
Tam ekran haraketlerindeki home tuşu ve navigasyon tuşları çalışmama sorunu ve ses çubuklarını hareketi sorunu devam ediyor.
Bunlarda önümüzdeki güncellemelerle düzelecektir diye umut ediyorum.

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
37
Hocam bilgi için çok teşekkürler. Söylediğiniz gibi 2 wipe ile romun üstüne tekrar kurdum. Şu an şaşılacak şekilde akıcı oldu, donma takılma yok.
İlk kurduğumda sanırım bir sorun oluştu. Halbuki 4 wipe ve format data yapmıştım.
Tam ekran haraketlerindeki home tuşu ve navigasyon tuşları çalışmama sorunu ve ses çubuklarını hareketi sorunu devam ediyor.
Bunlarda önümüzdeki güncellemelerle düzelecektir diye umut ediyorum.
Dediğiniz iki problem dışında eksiksiz çalışan ve görsel olarak ta mükemmel bir güncelleme olmuş hocam.
Haziran ayına kadar verilecek güncellemelerin de, güvenlik yaması ve hata düzeltmelerini içeren sistem Optimizasyonu ağırlıklı olacağı söyleniyor.

MalamadreX

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi 6
Konular
14
Ben firmware ve vendor dosyalarını örneğin 1 yıl önceki sürüme döndürsem sorun yaşar mıyım? Bu sürüm de Bluetooth sorunumu çözmedi de .

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

nokta

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Bella
Cihazım
sagit
Konular
9
kurali 10dk oldu cihaz sanki biraz daha akici gibi geldi gozume ki daha sade ve sik olmus ama tabi iyice deneyimlemek gerekir suan icin farkettigim tek problem ya da ozellik ses acma kisma ozelligi eskiden daha rahat aciliyordu simdi milim milim aciliyor

emirozcopur

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
5
Böyle saat olarak pil tüketimini görüntüleyebiliyoruz. Bu bence çok güzel olmuş. Telefon boştayken mesela hangi uygulamanın ne zaman pil harcadığını görebiliyoruz. Genel tüketime çevirmek için de 1 saatlik grafik dilimine çift tıklıyoruz :)
Ayrıca bu özellik önceden var mıydı onu bilmiyorum. Ben yeni fark ettim. Öyleyse şimdiden affola :D

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-05-02-20-39-37-705_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2020-05-02-20-39-37-705_com.miui.securitycenter.jpg
    210,5 KB · Görüntüleme: 48
Üst Alt