MIUI 12 Mi 6 - Xiaomi.eu MIUI 12 v20.6.18 Beta Rom İndirme Bağlantısı

omurserap

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Omur
Cihazım
Mi6
Konular
56
ee ozaman eu betaya gecmeseydım keşke ,peki eu betadan kararlıya gecmek ıcın neler yapılmalı

omurserap

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Omur
Cihazım
Mi6
Konular
56
sonucta eu beta mi 6 guncelleme almıyacakmıs ,bu yuzden kararlıya gecıs dusunuyorum ,bu arada ,bu bankaların verdıgı guvenlık uyarısı bıraz sıkıntı yaratır dıye cekınıyorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

peki gecerken yıne twrepe uzerınden yıne degılmı

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
sonucta eu beta mi 6 guncelleme almıyacakmıs ,bu yuzden kararlıya gecıs dusunuyorum ,bu arada ,bu bankaların verdıgı guvenlık uyarısı bıraz sıkıntı yaratır dıye cekınıyorum

peki gecerken yıne twrepe uzerınden yıne degılmı
Bankalar sorun olmaz
Ek olarak evet bütün işlemler birebir aynı sadece eu beta yerine stabil kurulacak

omurserap

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Omur
Cihazım
Mi6
Konular
56
stabıl dosyası varmıguncel olanı

eu betanın guncelleme almıyacagı kesın mi acaba

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240

Mi 6 için Eu-Stabil

(Muhtemelen) son MIUI 11 sürümü!
Mi 6 / Mi 6X / Mi Mix 2 / Mi Not 3 / Redmi Not 5 EOL 19 Haziran'dan itibaren
Xiaomi Eu'nun yaptığı açıklama

beker3761

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Mi6
Konular
0
Eu beta mi 6 için güncellemeyi durdursa bile, Eu stabil yükleyip telefon çalışmaz hale gelene kadar kullanmaya devam edeceğim.
Yeni telefon almak için bizi ne kadar zorlasalar da, gerek donanım özellikleri, gerek performansı, gerek kamerası beni birkaç yıl daha götürür.
İlk çıktığı yıllarda aldığım, bugüne kadar hiçbir sorun yaşamadığım ve ilk kez yüzümü güldüren telefonu, sırf trendi takip edeceğim diye değiştirmek bana mantıklı gelmiyor.
İlk zamanlarda ürettiği "fiyat/performans ürünleri" politikasından iyice uzaklaşmaya başladı ve aynı kapitalist düzenin bir parçası olmaya başladı.
Sırf yeni ürün satacağım diye, güzelim cihazlara desteğini kesen, yeni cihazların fiyatını şişiren Xiaomi utansın.

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Eu beta mi 6 için güncellemeyi durdursa bile, Eu stabil yükleyip telefon çalışmaz hale gelene kadar kullanmaya devam edeceğim.
Yeni telefon almak için bizi ne kadar zorlasalar da, gerek donanım özellikleri, gerek performansı, gerek kamerası beni birkaç yıl daha götürür.
İlk çıktığı yıllarda aldığım ve bugüne kadar hiçbir sorun yaşamadığım ve ilk kez yüzümü güldüren telefonu, sırf trendi takip edeceğim diye değiştirmek bana mantıklı gelmiyor.
İlk zamanlarda ürettiği "fiyat/performans ürünleri" politikasından iyice uzaklaşmaya başladı ve aynı kapitalist düzenin bir parçası olmaya başladı.
Sırf yeni ürün satacağım diye, güzelim cihazlara desteğini kesen, yeni cihazların fiyatını şişiren Xiaomi utansın.
Kesinlikle katılıyorum Xiaomi Az cihaz çok güncelleme işini Çok cihaz az güncellemeye çevirdi ve sürekli çıkan cihazlar ile hızına yetişilmiyor

beker3761

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Mi6
Konular
0
Kesinlikle katılıyorum Xiaomi Az cihaz çok güncelleme işini Çok cihaz az güncellemeye çevirdi ve sürekli çıkan cihazlar ile hızına yetişilmiyor
Aynen hocam, diğer markaların pazarlama stratejinden ne farkı kaldı. Samsung gibi durmadan cihaz çıkarıp, güncellemeyi sınırlayarak birçok sadık müşterisinden olacak.

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Aynen hocam, diğer markaların pazarlama stratejinden ne farkı kaldı. Samsung gibi durmadan cihaz çıkarıp, güncellemeyi sınırlayarak birçok sadık müşterisinden olacak.
Eskiden Yavaş yavaş çıkarıyordu ve Android olmasa da arayüz güncellemesini sürekli veriyordu şimdi bakıyorum her gün yeni cihaz duyuruluyor

Üst Alt