MIUI 12 Mi 6 - Xiaomi.eu MIUI 12 v20.6.18 Beta Rom İndirme Bağlantısı

Emumaster

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Rüstem
Cihazım
Mi 6
Konular
26
Pil durumunuz şu an kullandığınız romda nasıldır bilmiyorum ama Miui12 batarya konusunda 11 e göre nisbeten kötü. Eu beta 20.6.18 sürümünde 20.2.27 ye göre aynı kullanımla bir - bir buçuk saat daha az sot alıyorum. Fakat herhangi bir hata yada bug falan yok. Son derece akıcı...
YouTube Vanced ' ı buradaki uygulamadan kurabilirsiniz. Hata verirse rom kaynaklıdır. Bende bir hata yok.
Global rom defterini uzun zaman önce kapattığım için tavsiye edemem. Miui12 yi tecrübe etmek isterseniz 20.6.18, bataryası iyi olsun derseniz 20.2.27 tavsiyemdir.
Bu arada eu stabil Miui12 yi beklersiniz. Tabi gelirse..
Evet muhtemelen rom kaynaklı bir sorun.eu rom 10.4.3'de miui optimizasyonu kapatılmadığı için rootsuz kurulmuyor.Çünki öyle bir seçenek yok.Alengirli olan yolu da denemek istemedim zaten kendileride önermiyorlar.Root ile kurduğumda ise telefon yeniden başlayınca uygulama silinmiş oluyor vanced manager vasıtasıyla kurduğum zaman.

Uzun zamandır eu stable 12 gelir diye bekliyorum ama kaç aydır ses seda yok.Çıkarmayacaklar mı nedir miui 13 ayak sesleri duyuldu halen mi 6 için miui 12 yok.En son haziran ayı güncellemesi var.Ya kumar oynayıp betayı kuracağım ya da global stabile geçeceğim artık.Olmadı eski vanced sürümünü kullanmaya devam.

Cevap için teşekkürler.

Yasinnn3

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Samsungnote3
Konular
0
Merhaba, eskıden (2 3sene once falan) hızlı cekım modu / quıck snap mode vardı. Bıraz arastırdıktan sonra cın bazlı romlarda oldugunu ogrendım ve eu rom bıldıgım kadarıyla cın tabanlı. Bu romu yuklemeden once sormak ıstedım kamera ayarlarında hızlı cekım modu( ekran kapalıyken ses kısma tusuna basınca vıdeo veya foto cekme, kamera kısayolu degıl, ekran kapalıyken foto/vıdeo cekme) var mı? Boşuna yuklemıs olmayayım. Teşekkurler.

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
36
Merhaba, eskıden (2 3sene once falan) hızlı cekım modu / quıck snap mode vardı. Bıraz arastırdıktan sonra cın bazlı romlarda oldugunu ogrendım ve eu rom bıldıgım kadarıyla cın tabanlı. Bu romu yuklemeden once sormak ıstedım kamera ayarlarında hızlı cekım modu( ekran kapalıyken ses kısma tusuna basınca vıdeo veya foto cekme, kamera kısayolu degıl, ekran kapalıyken foto/vıdeo cekme) var mı? Boşuna yuklemıs olmayayım. Teşekkurler.
Evet var...

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-11-28-21-21-58-746_com.android.camera.jpg
    Screenshot_2020-11-28-21-21-58-746_com.android.camera.jpg
    193,5 KB · Görüntüleme: 36

meydeyy

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
isa
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
8
Bende son sürüm kullanıyorum aşırı pil tüketimi konusunda haklisiniz ama root dosyasından kaynaklandığını düşünüyorum magisk i kaldırdım bir de otomatik başlayan gereksiz uygulamalarını devre dışı bıraktım şimdi pil konusunda biraz daha iyi olduğunu fark ettim, ne alaka diyebilirsiniz ama bi deneyin derim

Koçara

Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
36
Bende son sürüm kullanıyorum aşırı pil tüketimi konusunda haklisiniz ama root dosyasından kaynaklandığını düşünüyorum magisk i kaldırdım bir de otomatik başlayan gereksiz uygulamalarını devre dışı bıraktım şimdi pil konusunda biraz daha iyi olduğunu fark ettim, ne alaka diyebilirsiniz ama bi deneyin derim
Root yetkisi isteyen bir çok uygulamayı aktif şekilde kullanan benim gibi bir kullanıcı için Magisk olmazsa olmazdır.
Kaldı ki beta rom kullanan birinin batarya takıntısı olmamalı. O konuda kafam rahat.

Yasinnn3

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Samsungnote3
Konular
0
Bır sey daha sormak ıstıyorum, su an mıuı 11 mı room kullanıyorum, eu romun mıuı 11 surumunun uyumlu camera.apk sını root explorerdan degıstırsem hızlı çekım modu kullanabılır mıyım? Rom değıstırmek zahmetlı geldı gozume uygulama kur format data vs. Mıuı 11 kullanıp camera.apkyı benımle paylaşabılecek var mıdır rıca etsem? Farkeder mı bılmıyorum ama androıd 9 surumum.

Son düzenleme:

Koçara

Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
36
Bır sey daha sormak ıstıyorum, su an mıuı 11 mı room kullanıyorum, eu romun mıuı 11 surumunun uyumlu camera.apk sını root explorerdan degıstırsem hızlı çekım modu kullanabılır mıyım? Rom değıstırmek zahmetlı geldı gozume uygulama kur format data vs.
Hiç bir fikrim yok. Deneyip görmeniz gerek.

ccc123

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Anonim
Cihazım
Anonim
Konular
21
En güzel lineageos android 10 ben yaklaşık 10 saate yakın ekran süresi alıyorum.

yldzsmt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hakan
Cihazım
n7000
Konular
0
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
bu rom'u kurdum stock MIUI 11 den geçtim gayet memnunum.
kamera için 1080p 60fps seçeneği geldi fakat modül vs kurmadım.( MIUI 11 deyken modül vardı fakat format+full wipe ile geçtim.)
-telefonum 2.5 yıllık olmasına karşın bataryası hala çok iyi gidiyor.(GPS kapalı,
ekran parlaklığı %40 civarı ve pil tasarrufu modunda kullanıyorum.)
bu arada pek oyun oynamam ama merak edenler için 8 saat 19 dk içinde pubg mobile 20 dk civarı oynadım

achfighter

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Batuhan
Cihazım
Mi 6, Mi A3
Konular
7
En güzel lineageos android 10 ben yaklaşık 10 saate yakın ekran süresi alıyorum.
Lineage os çok pil tüketiyor diye ben miui euroma döndüm.

Pil tasarrufu açıkken mi 10 saat pil alıyorsunuz?

Üst Alt