Güncelleme (Mi 6) MIUI 9.2.3.0

dorteks

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi6
Konular
6
Android 8.0 başka bir telefon elimde sanırım bazı hatalar Xiaomi'den değil Android 8.0'dan kaynaklanıyor. Şöyle ki Internet Explorer yeni versiyonu çıktığında webdeki bazı sayfalar yeni tarayıcıya uyumlu değildi baya sorunlar çıkmıştı sanırım android 8.0'da da bu gibi durumlar var. Özellikle nette donmaların ve yavaşlığın kaynağının bu olduğunu düşünüyorum. Tabi ki olmayadabilir.

prozac38

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Semih
Cihazım
Mi6
Konular
4
arkadaşlar beni topa tutacak galiba ama bende program giriş çıkışları aşırı hızlı facebook hariç :)
pil kullanımı ciddi oranda iyileştirilmiş durumda, dediğiniz uygulama durdurma hatalarının hiçbirini şu ana kadar almadım. şu anki deneyimlerime göre ciddi oranda memnunum güncellemeden
(miui 9.2.3.0 OCAMIEK kararlı)

mfk925

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
22
Ön kamera ne alemde arkadaşlar 9.2.2.0 da 9.2.2.0 dan önceki sürüme göre pek tatmin edici değildi

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Berk

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Berk
Cihazım
Mi6
Konular
0
Direk yeni sürüme güncellersin veya en kötü ihtimalle 9.2.3 indirir otomatik günceller sonra diğerini indirir öyle geçersin. Ama sıkıntı olmaz. 9.2.4 e direk atar seni
Çok teşekkür ederim. Hala geri alınmadı ama sirekli sistem dosyalarına güncelleme geliyor onların güncellemesini yapayım mı arkadaşlar ne dersiniz.

RadiKaL

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Mi6
Konular
1
Çok teşekkür ederim. Hala geri alınmadı ama sirekli sistem dosyalarına güncelleme geliyor onların güncellemesini yapayım mı arkadaşlar ne dersiniz.
Sorunsuz kullanıyorsan bence güncelleme. Ben tarayıcısını güncelledim iğrenç olmuş

nokta

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Bella
Cihazım
sagit
Konular
9
merhaba performans düşüklüğü var bence uygulamlardan cıkarken takılıyor gibi oluyor.
yanlız pil baya iyi olmuş 16 saat pilde okula giderken yoğun kullandım suan gece 1 %27 sarj var hala onun dışında pek bir özelliği yok bence güncellemenin ama tavsiyem yapmayın bence
[doublepost=1519854039,1519853904][/doublepost]
+ parmak izi de cok az yavaşlamış (sensör yine zamanında açıyor ama ekran geç geliyor cok az ) o eski inanılmaz performansına göre

gujcellemeyi ayni gece yaptim ama yoğun olduğum için simdi yazabiliyorum kusura bakmayın, ilk gun oldukco yavaş geldi simdi alıştım ama arada herhangi bir uygulamada cok vakit geçirdiğim zaman uygulama kasmaya başlıyor hemen güvenlik kısmından önbellek temizkeme yaoiyorun düzenliyor ama sanirim yeni güncelleme de bu problem çözülür şuan için çok can sıkıcı bir problem

Red Baron

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Enes
Cihazım
Mi6
Konular
5
Bu sürümde pil göstergesi sorunu yaşayan var mı? Dün resmen 4-5 saat boyunca %100’de kaldıktan sonra normalden hızlı bir şekilde indi gösterge.

Gesendet von iPad mit Tapatalk

crazy_city_7

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
0
Hala bir iyileştirme yok, bildirim çubuğu olayı berbat etti.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

wert34

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 6
Konular
1
Bende oreo güncellemesini yaptım. Kamera hala kötü. Ram daha az kullanıyor ama zaten çok önemli bir şey değil. Browser olarak Samsung İnternet browser kullanıyorum çoğundan iyi bence. Müzik uygulaması Bluetooth kulaklıklarda sorun yaşıyor başka uygulamalarda aynı sorun olmuyor. Ekran kaydedicisinin ses kayıt kısmında problem var. Bildirimler yine eskiye döndü. Mi 6 yi çok övüyorlar ama sanki ios bir cihaza android yükleyip kullanmaya çalışıyormuş gibi hissediyorum. Performans canavarı falan hikâye bazı oyunları çoğu cihazdan 4 5 saniye önce açıyor o kadar. Şarjı iyi gidiyor 7 ila 9 saat arasında ekran süresi alıyorum hatta 48 saatde bir şarja taktigim oluyor. Parmak izinde yavaşlama fark etmedim. Bazı uygulamalarda hatalar aldım ama temastan kaynaklandığını düşünüyorum stok temaya dönünce hata almadım. He aldık telefonu kullanicam ama fanboyluga gerek yok. Eski cihazim galaxy note 4 mi 6 dan iyiydi teknoloji olarak 3 yıl eski olmasına rağmen. Son olarak wifi kapsama alanında sorun var. 2 metreden sonra çok aşırı yavaşlıyor başka modemle deneme fırsatım olmadı. En kötü yanı ise telefonu iPhone sanıyorlar

hknslmn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
hakan
Cihazım
mi 6
Konular
1
Bende oreo güncellemesini yaptım. Kamera hala kötü. Ram daha az kullanıyor ama zaten çok önemli bir şey değil. Browser olarak Samsung İnternet browser kullanıyorum çoğundan iyi bence. Müzik uygulaması Bluetooth kulaklıklarda sorun yaşıyor başka uygulamalarda aynı sorun olmuyor. Ekran kaydedicisinin ses kayıt kısmında problem var. Bildirimler yine eskiye döndü. Mi 6 yi çok övüyorlar ama sanki ios bir cihaza android yükleyip kullanmaya çalışıyormuş gibi hissediyorum. Performans canavarı falan hikâye bazı oyunları çoğu cihazdan 4 5 saniye önce açıyor o kadar. Şarjı iyi gidiyor 7 ila 9 saat arasında ekran süresi alıyorum hatta 48 saatde bir şarja taktigim oluyor. Parmak izinde yavaşlama fark etmedim. Bazı uygulamalarda hatalar aldım ama temastan kaynaklandığını düşünüyorum stok temaya dönünce hata almadım. He aldık telefonu kullanicam ama fanboyluga gerek yok. Eski cihazim galaxy note 4 mi 6 dan iyiydi teknoloji olarak 3 yıl eski olmasına rağmen. Son olarak wifi kapsama alanında sorun var. 2 metreden sonra çok aşırı yavaşlıyor başka modemle deneme fırsatım olmadı. En kötü yanı ise telefonu iPhone sanıyorlar
bu saydiklarindan sonra bence ben olsam forumada girmem telefonuda gider değiştiririm.
hepimiz samsung iphone sacmaligindan kurtulduk ve daha az meblalara daha iyi donanimlari aldik memnunuz. 3 yil onceki cihazla karsilastirip o daha diyorsun ya en cokta ona güldüm. neyae gec degil hala.

Üst Alt