Güncelleme (Mi 6) MIUI 9.2.3.0

mfk925

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
22
Belli zaman indirmezseniz. Kendi kendine indirme işlemi yapıyor. Daha doğrusu telefonu çok uzun zaman elinize almadığınız zaman genelde uykudayken sadece indiriyor kurma yapmıyor. Yeniden başlat demediğiniz sürece kurmaz.
Güvenlik uugulamasına girip en üstte optimizasyona tıklarsanız otomatik indir seçeneğini tikler ve wi-fi erişimi varken telefona dokunmadığınızda indirme yapar daha sonra yüklendi yeniden başlat der .. eğer yüklemek istemiyorsanız optimizasyona bastıktan sonra telefon hakkında → sitem güncelleme→3 nokta →otomatik güncellemeler → otomatik indir ( kapat ) yapın

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

fthozturk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih Öztürk
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
0
9.5.3.0 da müzik uygulamasında reklam çıkmaya başladı bende. Ayarlarda reklam kısmı var öneriler kapalı ama çıkıyor sizde de varmı

nicknamer

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gökcan
Cihazım
Mi 6
Konular
1
arkadaşlar bugün google haritalar ile whatsappdan gelen bir konuma gidecektim yol tarfini başlattım ne yaptıysam ne sesli tarif etti ne de yol görünümüne doğru yaklaştı. bildiğin haritaya uzaktan bakarak gideceğim yere varmaya çalıştım kaç kere yolumu kaybettim perişan oldum. bu sorunu nasıl çözerim yardımcı olur musunuz?

ek: ayrıca tüm ayarları kontrol ettim gps açıktı ve sesli tarif seçeneği aktifti. arada bildirim olarak gps aranıyor gibi bi ibare beliriyordu. versiyon 9.2.3

bana kim cevap verir :(

pygmalionn

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
mi 6
Cihazım
mi 6
Konular
0
Ya arkadaşlar, ben şuan 9.2.2.0 kullaniyorum ama 10 gündür 9.2.3.0 guncellemesi tlfonun tepesinden gitmiyor. Kesinlikle guncellemek istemiyorum, ama ne yaparsam yapayim ordaki ikon kalici oldu, gitmiyor. Guncellemeyene kadar gitmeyecek mi? Nasil kurtulabilirim? Nefret ettim ya

mfk925

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
22
Ya arkadaşlar, ben şuan 9.2.2.0 kullaniyorum ama 10 gündür 9.2.3.0 guncellemesi tlfonun tepesinden gitmiyor. Kesinlikle guncellemek istemiyorum, ama ne yaparsam yapayim ordaki ikon kalici oldu, gitmiyor. Guncellemeyene kadar gitmeyecek mi? Nasil kurtulabilirim? Nefret ettim ya
Yeniden başlat sistem güncelleme kısmısna girmedigin surece cikmaz orda

MAHSUNKUL

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat salih
Cihazım
xiaomi mi 6
Konular
4
9.5.3 güncellemesi gelmedi hala bana 9.2.3 te takılı kaldım. sebebi nedir ?

YENİLMEZ

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Aaaaaa
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
3
Ekrandaki yazılar beyaz oldugu için resim koyunca görünmüyor nasıl degiştirebiliriz

ErkanKa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Mi 6
Konular
8
Telefon kendi kendine güncellemiş. Hiç memnun değilim. 9.2.2 versiyonuna nasıl geri dönebilirim?

ufkokr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ufuk
Cihazım
mi5
Konular
0
9.5 global sürüm nisan ayında gelecekti hani?

Drop

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Me
Cihazım
Mi6
Konular
0
Arkadaşlar merhaba, daha önceki versiyonda (9.2.2),telefondan TV ye yansıtma yapabiliyordum, ancak 9.2.3 e gectikten sonra yansıtma yapmaya çalışırken tv ekraninda bir şifre çıkıyor ve giriş yapamıyorum, böyle bir durumla karsilasan varmı, varsa çözümü nedir

Üst Alt