Güncelleme (Mi 6) MIUI 9.2.3.0

frenick

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
oğuz
Cihazım
mi6
Konular
1
arkadaşlar güncelliyeyim mi yoksa kalsın mı eski sürüm bu sürüm nasıl ?

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
36
Sevgili arkadaşlar... Ben Mİ 6 cihazı alalı bir hafta oldu. Aldığımda Cepport mağazası yetkilisi kurulum ve güncellemeyi yapıp cihazı teslim etmişti. Ertesi günün akşamı 9.2.2.0 güncellemesi geldi ve güncelledim. İki gün önce de 9.2.3.0 güncellemesi geldi ve henüz yüklemedim. Zira forumdaki arkadaşların yorumları kafamı karıştırdı. Memnun olan da var olmayan da; ama olmayanlar daha fazla. Ben forumda yorum yapan arkadaşlar kadar ileri düzey bir kullanıcı değilim. Bu telefonu hızı tasarımı ve kamerası için aldım. Sosyal medya, youtube ve konuşma dışında kullanmam. Şu an itibarıyle telefonumdan çok memnunum. Bana gelen güncellemede 9.2.3.0 OCAMİEK Kararlı15.G güncelleme mevcut yazıyor ve anladığım kadarıyla 8.0 Oreo ya güncelliyor. Şimdi güncelleme yapayım mı yapmayayım mı karar veremiyorum. Ben bu foruma ileride cihazımla ilgili herhangi bir problem olması durumunda çözüm aramak maksadıyla üye olmuştum. Şimdi ne yapmam gerektiği hususunda bana yardımcı olabilecek profesyonel bir görüşe ihtiyacım olacak. 9.2.3.0 a güncelleyeyim mi yoksa 9.2.2.0 da mı kalayım?

mfk925

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
22
Sevgili arkadaşlar... Ben Mİ 6 cihazı alalı bir hafta oldu. Aldığımda Cepport mağazası yetkilisi kurulum ve güncellemeyi yapıp cihazı teslim etmişti. Ertesi günün akşamı 9.2.2.0 güncellemesi geldi ve güncelledim. İki gün önce de 9.2.3.0 güncellemesi geldi ve henüz yüklemedim. Zira forumdaki arkadaşların yorumları kafamı karıştırdı. Memnun olan da var olmayan da; ama olmayanlar daha fazla. Ben forumda yorum yapan arkadaşlar kadar ileri düzey bir kullanıcı değilim. Bu telefonu hızı tasarımı ve kamerası için aldım. Sosyal medya, youtube ve konuşma dışında kullanmam. Şu an itibarıyle telefonumdan çok memnunum. Bana gelen güncellemede 9.2.3.0 OCAMİEK Kararlı15.G güncelleme mevcut yazıyor ve anladığım kadarıyla 8.0 Oreo ya güncelliyor. Şimdi güncelleme yapayım mı yapmayayım mı karar veremiyorum. Ben bu foruma ileride cihazımla ilgili herhangi bir problem olması durumunda çözüm aramak maksadıyla üye olmuştum. Şimdi ne yapmam gerektiği hususunda bana yardımcı olabilecek profesyonel bir görüşe ihtiyacım olacak. 9.2.3.0 a güncelleyeyim mi yoksa 9.2.2.0 da mı kalayım?
9.2.2.0 da kalın hocam

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Koçara

Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
36
9.2.2.0 da kalın hocam

Kalmam gerektiğini biliyorum hocam. Yapılan yorumlardan anladığım bu. Lakin bu durum ne kadar sürebilir ki? 9.2.3.0 guncellemesini yapmadan daha sonra gelebilecek güncellemelere geçme imkanim olabilecek mi? Ya da sürekli olarak telefonumun guncellemelere kapalı olmasi cihazın stabil çalışmasına mani olmaz mı? Aklımda surekli deli sorular....
[doublepost=1524397631,1524394539][/doublepost]
Hayir zaten öyle veriliyor tamamen yayınlanmış değil sadece bir gecelik
Hocam ben 9.2.2.0 kullanıyorum. Bana 9.2.3.0 kararlı 1.5G güncellemesi geldi iki gün önce. Fakat forumda okuduğum olumsuz yorumlardan sonra yüklemeye korkuyorum. Profesyonel bir kullanıcı değilim. Konuşma haricinde İnternete girer, sosyal medyayı kullanırım ve youtube ta video izlerim. Video ve fotoğraf çekerim. Oyn falan oynamam. Bu durumda güncellesem bir kaybım olur mu? Yoksa güncelleme yapmayayım mı? Anladığım kadarıyla bu güncelleme ile Oreo 8.0 a geçiş yapacağız. Güncelleme var ikonu halâ yerinde duruyor ve ben ne yapacağım konusunda çok kararsızım.

toredo19

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
ileri
Cihazım
xiaomi mi 6
Konular
0
hocam mi 6 dan op 5t ye gecen varmi

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Kalmam gerektiğini biliyorum hocam. Yapılan yorumlardan anladığım bu. Lakin bu durum ne kadar sürebilir ki? 9.2.3.0 guncellemesini yapmadan daha sonra gelebilecek güncellemelere geçme imkanim olabilecek mi? Ya da sürekli olarak telefonumun guncellemelere kapalı olmasi cihazın stabil çalışmasına mani olmaz mı? Aklımda surekli deli sorular....
[doublepost=1524397631,1524394539][/doublepost]
Hocam ben 9.2.2.0 kullanıyorum. Bana 9.2.3.0 kararlı 1.5G güncellemesi geldi iki gün önce. Fakat forumda okuduğum olumsuz yorumlardan sonra yüklemeye korkuyorum. Profesyonel bir kullanıcı değilim. Konuşma haricinde İnternete girer, sosyal medyayı kullanırım ve youtube ta video izlerim. Video ve fotoğraf çekerim. Oyn falan oynamam. Bu durumda güncellesem bir kaybım olur mu? Yoksa güncelleme yapmayayım mı? Anladığım kadarıyla bu güncelleme ile Oreo 8.0 a geçiş yapacağız. Güncelleme var ikonu halâ yerinde duruyor ve ben ne yapacağım konusunda çok kararsızım.

Memnunsanız değiştirmeyin hocam. Gelecek güncellemeleri yine forum üzerinden takip edin ve kullanan arkadaşlarımızın olumlu görüş bildirdiği bir güncelleme geldiğinde yükleyin. Şu an için sıkıntınız yoksa bence gerek de yok.

Koçara

Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
36
Memnunsanız değiştirmeyin hocam. Gelecek güncellemeleri yine forum üzerinden takip edin ve kullanan arkadaşlarımızın olumlu görüş bildirdiği bir güncelleme geldiğinde yükleyin. Şu an için sıkıntınız yoksa bence gerek de yok.
Dediğiniz gibi 9.2.2.0 da kalmaya devam edeceğim cantara hocam. Artisi olmadıktan sonra galiba güncellemesini de bir faydasi olmayacak.

Ynzbey

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yunus Emre
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
2
Bana güncelleme OTA dan gelmedi forumdaki bir linkten indirdim kurunca böyle hata alıyorum OTA dan gelir mi yoksa böyle kalicak mi hep lütfen yardım edin
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

MANUPLE

Ctrl + L
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Netizen
Cihazım
Poco X3 Nfc
Meslek
Yazılım Uzmanı
Konular
39
1- Hatalı bir güncelleme indirmiş olabilirsiniz
2- yüklediğinizi iptal edin ve yeniden yükleyin..

Hatta şunu da yapabilirsiniz. Mümkün ise bilgisayarınıza yükleyin ve bilgisayarınızdan da cep telefonunuza copyalayın.
ARdından da
Sistem Güncelleştirme
Üç nokta
ve Güncelleme Paketini Seçin
ve copyaladığınız yeri gösterin...
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

oradaki mesaj da yazdığımı doğruluyor..
"Gayri resmi rom paketine yükseltme yapılmasına izin verilmiyor"

Bir de eğer beta rom yüklüyor iseniz telefonu geliştirici moduna almanız gerekiyor..

Üst Alt