Güncelleme Mi 6 Miui 10 Global stable 10.0.1.0

g_almar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi6
Konular
20
Hocam enteresan bir şekilde hiçbiri seçili değildi. Ben LTE ye dokununca mavi renk oldu o.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Simdi bir kac deneme yapin hocam baska telefondan arayin kendinizi. Olmazsa 3G oncelikli secin. Havoc romda aynisini yasadim ben de LTEyi kapatinca sorun cozuldu. Tabii simdi de LTE kullanamiyorum ama olsun.

mandufla

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
mandufla
Cihazım
mi 6
Konular
0
Simdi bir kac deneme yapin hocam baska telefondan arayin kendinizi. Olmazsa 3G oncelikli secin. Havoc romda aynisini yasadim ben de LTEyi kapatinca sorun cozuldu. Tabii simdi de LTE kullanamiyorum ama olsun.
LTE seçili iken yanımda oturan arkadaş aradı, bekledi bekledi bağlanmadı. 3G öncelikli yaptım, arkadaş yine aradı ve direkt çaldı.
Kararlı miui 10 bu. Twrp root falan yok. Bu sıkıntıyı galiba bir ben yaşıyorum çünkü kimseden bir şikayet duymadım bu anlamda.

g_almar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi6
Konular
20
İsterseniz bir wipe islemlerini yapin hocam. Ben benim romumdan dolayi oyledir diye dusunuyorum ama siz telefona hicbir sey yapmadim diyorsunuz bilemedim. En azindan bu sekilde kullanirsiniz, araninca telefonun calmamasi cok buyuk bir problem.

mandufla

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
mandufla
Cihazım
mi 6
Konular
0
İsterseniz bir wipe islemlerini yapin hocam. Ben benim romumdan dolayi oyledir diye dusunuyorum ama siz telefona hicbir sey yapmadim diyorsunuz bilemedim. En azindan bu sekilde kullanirsiniz, araninca telefonun calmamasi cok buyuk bir problem.
Telefonu yeniden başlatıp LTE seçip kendimi aradım. Yine bağlanmadı. Yani ne hat düşüyor, ne aradığınız kişiye ulaşılamıyor diyor. Öyle anlamsız bekliyor. Kapatıp tekrar aradım, bu sefer gayet nizami çaldı. Heme yanımdaki başka arkadaşa arattım kendimi, yine sorunsuz çaldı. Bir anlam veremedim.
Wipe işlemi de gözümde çok büyüyor Hocam. Bir sürü foto yedekle program falan yedekle. Geçen mi Cloud ile yaptım, programların yarısını almış yarısını almamış. O günden beri fabrika ayarlarına dön veya Wipe yapmadım. Ama aranamamak kötü. Devam ederse mecbur yapacağız artık. Teşekkür ederim yardımlarınız için.

antique

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
turkayy
Cihazım
xiaomi mi 6
Konular
0
Ben de 9.2.2.0 kullanıyorum hâlâ. Deneyimlerini, şarj durumunu paylaşırsan ben de güncelleme yapacağım.

güncellemeden sonra daha bi pratik oldu, kullanım kolaylığı arttı sanki..
ayarladığım saat aralığında cihaz kendisini sessize alıyor sessizden çıkartıyor..
hotspot'u açtın diyelim belli bi süre kullanmazsan kendisi kapatıyor..
whatsapp mesajlarını bildirim çubuğunda okuyabiliyorsun.. bunun gibi epey pratik şeyler var..

ancaaaaak batarya süresi kısaldı ne yazık ki..
eskiden batarya 2 gün gidiyordu.. şimdi 1 günde bitiyor.. neyse ki hızlı şarj imkanı var da batarya sıkıntı olmuyor..

sonuçta; batarya mı önemli pratiklik mi istiyorsun.. buna göre karar vermelisin!

sesevgi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
selçuk
Cihazım
Mi 6/128 Ser
Konular
1
Arkadaşlar LTE nin 3G ye göre en büyük dezavantajı arama ilk bağlantı süresinin uzun olmasıdır. Telefon yada ROM kaynaklı bir sorun değildir. Şebeke çalışma sisteminden kaynaklanmaktadır. Telefonunuzdaki sorunu iyi irdeleyin, sorun bu ise farklı değilse farklı çözümler olacaktır.

mfk925

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
22
Bu sürüme 9.2.2.0 dan geçtim pubg mobile düşük grafiklerde ufak ufak takılıyor sanki varmı dikkatini çeken

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

YENİLMEZ

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Aaaaaa
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
3
Arkadaşlar miui 10 da kimsede whatsap bildirimi görünmüyor değilmi kilit ekranında

antique

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
turkayy
Cihazım
xiaomi mi 6
Konular
0
Arkadaşlar miui 10 da kimsede whatsap bildirimi görünmüyor değilmi kilit ekranında

whatsapp bildirimleri görünüyor ancak kilit ekranında "mesajın içeriği" görünmüyor..
bildirimleri görmek için ayarlara girip izin vermeniz gerekiyor..

"SETTINGS -> INSTALLED APPS -> WHATSAPP -> NOTIFICATIONS -> MESSAGE NOTIFICATIONS" içindeki bütün seçenekleri aç!!!

Üst Alt