Rehber Mİ 6 için Bootlader kilidi & Tek tuş Twrp kurulumu & Xiaomi.eu rom & Root & Gcam & Dolby

Harunasd

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
MI 10 PRO
Konular
6
Teşekkürler dostum...ben eu romu yüklemeden miui 10 global beta'da bu dediklerinizi yapabilir miyim?

ahmetkboz

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ahmet Boz
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Öğrenci Lise
Konular
20
hocam aynı sekilde yaptım fakat twrp yüklenirken no such file or directory hatası alıyoum dosyanın adınıda değistirdim aynı sekilde dosyayada kopyaladım ama yüklemyor

Amed

Freedom Of Thought
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
İphone X- Mi 6
Meslek
Muimi
Konular
18

Ege32

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ege
Cihazım
Poco f2 pro
Konular
1
Emeğinize sağlık. Twrp, magisk, gcam, allin sahne modları, dolby atmos yükledim. Resmen telefon canavar gibi oldu. Güncel bir çok telefonla yarışır hale geldi bizim emektar mi 6.
Daha önce açtığım postta bunu dile getirmek istemiştim ama bazı yanlış anlaşılmalar nedeniyle olumsuz sonuçlandı. Konuya vakıf bir kişinin böyle bir çalışma yapması daha çok kabul gördü.
Çalışmalarınızda başarılar dilerim.

bakivrd44

Offline bir Xiaomici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
32
Emeğinize sağlık. Twrp, magisk, gcam, allin sahne modları, dolby atmos yükledim. Resmen telefon canavar gibi oldu. Güncel bir çok telefonla yarışır hale geldi bizim emektar mi 6.
Daha önce açtığım postta bunu dile getirmek istemiştim ama bazı yanlış anlaşılmalar nedeniyle olumsuz sonuçlandı. Konuya vakıf bir kişinin böyle bir çalışma yapması daha çok kabul gördü.
Çalışmalarınızda başarılar dilerim.
Teşekkür ederim hocam yeni canavar telefonunuz hayırlı olsun:)

Ege32

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ege
Cihazım
Poco f2 pro
Konular
1
Teşekkür ederim hocam yeni canavar telefonunuz hayırlı olsun:)
Size bir konuda daha danışmak istiyorum.
Twrp ile yedek aldığımda tüm seçenekleri işaretleyip yedek aldım. Aynı yedeği bir daha mı aldlm ne yaptım bilemiyorum 36gb lık veri yedekledi
Bu yedek yüzünden telefonun hafızası 64gb olduğu için sadece 6gb.lık boş alan kaldı. Ben de bu yedeği bilgisayara atıp telefondaki yedeği sildim. Herhangi bir olumsuz durumda pcdeki yedeği geri yükleyebilir miyim?
Titanium Backup gibi başka bir program mı kullanmalıyım?

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Twrp ile yedek aldığımda tüm seçenekleri işaretleyip yedek aldım. Aynı yedeği bir daha mı aldlm ne yaptım bilemiyorum 36gb lık veri yedekledi
Bu yedek yüzünden telefonun hafızası 64gb olduğu için sadece 6gb.lık boş alan kaldı. Ben de bu yedeği bilgisayara atıp telefondaki yedeği sildim. Herhangi bir olumsuz durumda pcdeki yedeği geri yükleyebilir miyim?

Yedek almanın mantığı bu zaten, telefonda yedek durmasının size bir faydası olmazdı zaten. Ya Pc'de ya da Flash Diskte durması lazım.

Herhangi bir olumsuz durumda twrp'den rom kurar gibi kuracaksınız aldığınız yedeği.

Linkteki bölümü muhakkak okuyun, burada görsel olarak anlatımı mevcut,kolay gelsin...

Önemli İpuçları

bakivrd44

Offline bir Xiaomici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
32
Herhangi bir olumsuz durumda backup klasörünü bilgisayardan telefondaki twrp klasörüne atarsınız herhangi bir sorun olmaz. Ama bir kaç gün önce twrpden aldığım data yedeğini geri yükleyemedim. Uygulamalarımı tekrar yüklemek zorunda kaldım. Twrp yedeğine ek olarak titanium backup programından da yedek almanızı tavsiye ederim.

Üst Alt