Yardım Mi 6 Dokunmatik Sorunu! Mi 6 Kullanıcıları içeri

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
iPhone 15 Pro M
Konular
498
Merhaba arkadaşlar mi 5s bırakıp mi 6 aldım hepsiburada.com' dan 27.11.17. Telefon kendi kendine geri çıkıyor tam stabil çalışmıyor dokunmatik. Özellikle bildirim geldiğinde ve Titreşim çalıştığında.

Arkadaşlar buyrun instagram da video izlerken kendi kendine geri çıkıyor. Video kayıttan sonra da tekrarladı daha fazla uğraşmadim. Hepsiburada.com sattığı ürünlerde bu sorun oluyor! Ve kolay iade konusunda hiçde yardımcı olmuyorlar servise gönderiyorlar. Serviste bakıyorbir sorun olmadığını söylüyorlar! Süreç uzuyormus

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

• Screenshot_2017-11-27-21-18-02-738_com.miui.cit.png
    Screenshot_2017-11-27-21-18-02-738_com.miui.cit.png
    34 KB · Görüntüleme: 193
Son düzenleme:

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
hocam başınızı agrittim ama ozgrcvdr :D son bir sorum olacak. bu miuiPro, multirom, eu rom çeşitleri nedir ne farkı var?
Valla başım ağrıdı Hocam :) :D :P
Şaka şaka.açtığın konuda elimden geldiğimce anlatmaya çalıştım :)

Oyla:

Asaf04

Yârdan Uzak Aleme Daldık...
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Asaf
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Meslek
Öğrenci
Konular
36
Telefon alalı 3 saat kadar olmadı daha önce mi 5s kullanıyorum. Onda test ettiğimde Prs değeri değişiyordu ekranı bastırınca artmaya başlıyordu. Bunda ise dokunur dokunmaz 1.0 yazıyor ve kırmızı oluyor. Şuan bu mesajı yazarken de telefon titredi sanki geri tuşuna basiyormusum da titresim veriyor gibi

Bastırınca mı dediniz çünkü Mi 5s de 3D touch var galiba ondan olabilir

Çünkü benim Mi5 Prime ve karşı komşu daki mi6 ve arkadaşda ki redmi 4x de de prs hep 1.0

Oyla:

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
iPhone 15 Pro M
Konular
498
Bastırınca mı dediniz çünkü Mi 5s de 3D touch var galiba ondan olabilir

Çünkü benim Mi5 Prime ve karşı komşu daki mi6 ve arkadaşda ki redmi 4x de de prs hep 1.0
Hocam ekran kesin sorunlu hepsiburada.com dan alınan mi 6larda bu sorun var. İade etcem videosunj da yuklicem
[doublepost=1511895645,1511894832][/doublepost]Arkadaşlar buyrun instagram da video izlerken kendi kendine geri çıkıyor. Video kayıttan sonra da tekrarladı daha fazla uğraşmadim. Hepsiburada.com sattığı ürünlerde bu sorun oluyor! Ve kolay iade konusunda hiçde yardımcı olmuyorlar servise gönderiyorlar. Serviste bakıyor bir sorun olmadığını söylüyorlar! Süreç uzuyormus

Oyla:

monvance

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ÖmerF Koca
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Öğrenci
Konular
34
Hocam ekran kesin sorunlu hepsiburada.com dan alınan mi 6larda bu sorun var. İade etcem videosunj da yuklicem
[doublepost=1511895645,1511894832][/doublepost]Arkadaşlar buyrun instagram da video izlerken kendi kendine geri çıkıyor. Video kayıttan sonra da tekrarladı daha fazla uğraşmadim. Hepsiburada.com sattığı ürünlerde bu sorun oluyor! Ve kolay iade konusunda hiçde yardımcı olmuyorlar servise gönderiyorlar. Serviste bakıyor bir sorun olmadığını söylüyorlar! Süreç uzuyormus

geçmiş olsun kardeşim. ins iade kabul ederler. bence en güvenilir alabilecegin yer cepport mağazası. GittiGidiyor da cepport mağazasının sattıklarını bulabilirsin

Oyla:

Vitsson

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
1

Bahsi geçen kolay iade süreci mevzusunun baş karakteri benim. :) Bu ayın 1'inde aldığım telefonun 1,5-2. haftasında fark ettim durumu. İyi ki oyun yüklemişim de uzun süre elimde kurcalamak zorunda kalmışım telefonu. Yoksa fark edemeyecektim de sıkıntıyı. Ayın 13'ünde kargoladım 14'ünde zat-ı şahanelerine ulaştı. Fakat ayın 28'i olmasına rağmen herhangi bir bilgiye ulaşamadım ürünüm ile ilgili. Yani "Kolay İade" sadece lafta kolay sanırım... Bir de dün teknik servisten aradılar. İncelediklerini bahsettiğim sıkıntı ile karşılaşmadıklarını söylediler. Sorunun sürekli olmadığını belli aralıklarla reaksiyon verdiğini belirttim, dediklerim doğrultusunda yeniden inceleyeceklerini söylediler. 2 haftada bu yeni incelemede geçer umarım da yasal 20 iş günü sürecini aşarlar. Yeni aldığım ürünün kullanıma bağlı bir hatası olmamasına rağmen iade sağlamazlarsa ısrarlı bir şekilde 2. başvurumu da yapıp, 3. seferde tüketici haklarına ayıplı ürün ile ilgili başvuruda bulunmayı düşünüyorum. Yok hani olayı uzatmaya gerek yok. Zaten iade etseler paramı yine sipariş vereceğim aynı ürünü. :)

Oyla:

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
iPhone 15 Pro M
Konular
498
Bahsi geçen kolay iade süreci mevzusunun baş karakteri benim. :) Bu ayın 1'inde aldığım telefonun 1,5-2. haftasında fark ettim durumu. İyi ki oyun yüklemişim de uzun süre elimde kurcalamak zorunda kalmışım telefonu. Yoksa fark edemeyecektim de sıkıntıyı. Ayın 13'ünde kargoladım 14'ünde zat-ı şahanelerine ulaştı. Fakat ayın 28'i olmasına rağmen herhangi bir bilgiye ulaşamadım ürünüm ile ilgili. Yani "Kolay İade" sadece lafta kolay sanırım... Bir de dün teknik servisten aradılar. İncelediklerini bahsettiğim sıkıntı ile karşılaşmadıklarını söylediler. Sorunun sürekli olmadığını belli aralıklarla reaksiyon verdiğini belirttim, dediklerim doğrultusunda yeniden inceleyeceklerini söylediler. 2 haftada bu yeni incelemede geçer umarım da yasal 20 iş günü sürecini aşarlar. Yeni aldığım ürünün kullanıma bağlı bir hatası olmamasına rağmen iade sağlamazlarsa ısrarlı bir şekilde 2. başvurumu da yapıp, 3. seferde tüketici haklarına ayıplı ürün ile ilgili başvuruda bulunmayı düşünüyorum. Yok hani olayı uzatmaya gerek yok. Zaten iade etseler paramı yine sipariş vereceğim aynı ürünü. :)
Aynen hocam sizi anlattım. Ama aynılarını yaşamam umarım yarın gondercem :) olacak iş değil kendi kendine nasıl geri çıkıyor

Oyla:

FuXiN

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 9T
Konular
19
Hb aslında kolay iade konusunda iyidir ben bir çok defa iade yaptım aldığım ürünü hiç sıkıntısız iade verdiler ama sanırım iş telefon olunca fiyat da yüksek olunca yan çizme durumları oluyor :/

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
iPhone 15 Pro M
Konular
498
Aynen hocam sizi anlattım. Ama aynılarını yaşamam umarım yarın gondercem :) olacak iş değil kendi kendine nasıl geri çıkıyor
Hb aslında kolay iade konusunda iyidir ben bir çok defa iade yaptım aldığım ürünü hiç sıkıntısız iade verdiler ama sanırım iş telefon olunca fiyat da yüksek olunca yan çizme durumları oluyor :/

Servise gidecek o olacak bu olacak derken umarım 1 ay kadar sürmez. Çünkü kriz geçiririm haha--

Oyla:

FuXiN

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 9T
Konular
19
İnşallah fazla uzatmalar. İş telefon olunca öyle bir iki haftada filan olaca is degil. Ben zamanında htc One m7 daha kullanmadan 2 defa sıfırı ile değiştirme yapmıştım. 2 3 ay sürmüştü kaç sene evvel :/

Oyla:

umittahakaratas

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ümit
Cihazım
mi6
Konular
59

Bendede geriye atma sorunu var ama nadir oluyor.Neden bilemiyorum

Oyla:
Üst Alt