Yardım Mi 6 Dokunmatik Sorunu! Mi 6 Kullanıcıları içeri

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
iPhone 15 Pro M
Konular
498
Merhaba arkadaşlar mi 5s bırakıp mi 6 aldım hepsiburada.com' dan 27.11.17. Telefon kendi kendine geri çıkıyor tam stabil çalışmıyor dokunmatik. Özellikle bildirim geldiğinde ve Titreşim çalıştığında.

Arkadaşlar buyrun instagram da video izlerken kendi kendine geri çıkıyor. Video kayıttan sonra da tekrarladı daha fazla uğraşmadim. Hepsiburada.com sattığı ürünlerde bu sorun oluyor! Ve kolay iade konusunda hiçde yardımcı olmuyorlar servise gönderiyorlar. Serviste bakıyorbir sorun olmadığını söylüyorlar! Süreç uzuyormus

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

• Screenshot_2017-11-27-21-18-02-738_com.miui.cit.png
    Screenshot_2017-11-27-21-18-02-738_com.miui.cit.png
    34 KB · Görüntüleme: 193
Son düzenleme:

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
iPhone 15 Pro M
Konular
498
İnşallah fazla uzatmalar. İş telefon olunca öyle bir iki haftada filan olaca is degil. Ben zamanında htc One m7 daha kullanmadan 2 defa sıfırı ile değiştirme yapmıştım. 2 3 ay sürmüştü kaç sene evvel :/

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Umarim öyle olmaz hocam. Duâ ediyorum

Oyla:

Vitsson

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
1
Hb aslında kolay iade konusunda iyidir ben bir çok defa iade yaptım aldığım ürünü hiç sıkıntısız iade verdiler ama sanırım iş telefon olunca fiyat da yüksek olunca yan çizme durumları oluyor :/

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Söz konusu ürün telefon olunca satıcıya da tabi ki hak veriyorum. "Kolay İade" sürecini kötüye kullanabilecek çok sayıda insan olduğuna şüphe yok. Telefon iadeye gönderildiğinde tabi ki teknik servis raporuna tabi tutulmalı. Kullanıcı kendi hatası sebebiyle ürüne hasar vermiş olup iade etmeye çalışıyor olabilir, alıp 13 gün kullanıp keyfe keder geri verebilir.( bunu süreklilik haline getirebilirler güzel ülkemde bazı insanlar :) )
Benim canımı sıkan durum 1. aşamada iade talebi istememe rağmen müşteri hizmetlerinin tamir/onarım başvurusu açmış olması ve gerekli başvurularla düzelttirmeye uğraşmam oldu. Bu da sürecin uzamasına sebep oldu sanırım. 2. olarak ta eminim ki bu teknik servis aynı ürün ile ilgili ilk defa bu başvuruyu almıyordur. Ürünün teknik desteğini veren bir işletmenin, ürünün çıkartabileceği sıkıntılar ile ilgili bilgi sahibi olması gerektiğini düşünüyorum. Arayıp " A aa biz de olmadı öyle bir şey. Baktık yapmadı bizde..." dercesine bir cevap vermeleri komik geldi. Üstelik bu ürün ile ilgili internetten kolaylıkla bu sıkıntının örneklerine ulaşılabilinirken... :)

Oyla:

umittahakaratas

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ümit
Cihazım
mi6
Konular
59
Oyla:

monvance

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ÖmerF Koca
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Öğrenci
Konular
34
bende cepport dan aldım fakat öyle bir sorun yok. saticiyla ilgili bir sorun değildir belki de?

Oyla:

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
iPhone 15 Pro M
Konular
498
Cepport, yazilimsal birşey kimisinde ufak kimisinde fazla var.
[doublepost=1511899859,1511899804][/doublepost]
Benim fikrim tabiki ama yinede gosterin cihazinizi
Kesinlikle sorunlu ekran yazı yazamıyorum kendi kendine titriyor geri çıkıyor vs. Aldığıma pişman oldum. Bir de kamera konusunda renk konusunda kesinlikle mi 5s daha iyi. Kamera konusunda sadece portre modu iyi gerisi fasa fiso

Oyla:

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
Ya acaba sizin geri atmasının sebebi kenar kontrolü ayarı olabilir mi ? çünkü çektiğiniz video da dikkatimi çekti eliniz telefonun yanındayken bu işlem oluyor. Eklediğim videoya bakın ne demek istediğimi anlayacaksınız

Oyla:

umittahakaratas

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ümit
Cihazım
mi6
Konular
59
Ya acaba sizin geri atmasının sebebi kenar kontrolü ayarı olabilir mi ? çünkü çektiğiniz video da dikkatimi çekti eliniz telefonun yanındayken bu işlem oluyor. Eklediğim videoya bakın ne demek istediğimi anlayacaksınız
Nerede bu ayar hiç görmedim

Oyla:

TheJoKeR

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
3
Ya neden herkes heps,buradada sıkıntıvar diyor pek anlamıyorum telefondan ve herkes bı hata bulluyor kafayı yicem simdi sorun varmı yokmu onu bıle bilmiyorum şimdi :S

Oyla:

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
iPhone 15 Pro M
Konular
498
Keşke öyle olsa hocam. Samsung cihazı bu. Xiaomi de var mı bilmiyorum

Oyla:
Üst Alt