Yardım Mi 6 Dokunmatik Sorunu! Mi 6 Kullanıcıları içeri

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
iPhone 15 Pro M
Konular
498
Merhaba arkadaşlar mi 5s bırakıp mi 6 aldım hepsiburada.com' dan 27.11.17. Telefon kendi kendine geri çıkıyor tam stabil çalışmıyor dokunmatik. Özellikle bildirim geldiğinde ve Titreşim çalıştığında.

Arkadaşlar buyrun instagram da video izlerken kendi kendine geri çıkıyor. Video kayıttan sonra da tekrarladı daha fazla uğraşmadim. Hepsiburada.com sattığı ürünlerde bu sorun oluyor! Ve kolay iade konusunda hiçde yardımcı olmuyorlar servise gönderiyorlar. Serviste bakıyorbir sorun olmadığını söylüyorlar! Süreç uzuyormus

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

• Screenshot_2017-11-27-21-18-02-738_com.miui.cit.png
    Screenshot_2017-11-27-21-18-02-738_com.miui.cit.png
    34 KB · Görüntüleme: 193
Son düzenleme:

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
iPhone 15 Pro M
Konular
498
Oyla:

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Cantara hocam volte konusunda
""Ancak her şeyden önce bizim operatörlerimizin Xiaomi cihazların Volte desteklediğini kabul etmesi gerekli. Malum olduğu üzere kendilerinin satmadığı ve çift SIM destekleyen cihazlarda bu özelliği açmaya yanaşmıyorlar.""" diyerek son noktayı koymuş zaten :)

Oyla:

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
iPhone 15 Pro M
Konular
498
PRS yanlış hatırlamıyorsam ekran gecikmesi, tepkimesi gibi bir şey. Nexus cihazlarında bazılarında yüksek olduğu için cihaz tepkimeleri yavaş oluyordu. ne kadar düşük o kadar iyi.
o zaman mi 6 ların hepsinin ekranında problem mi var hocam ?

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
o zaman mi 6 ların hepsinin ekranında problem mi var hocam ?

1 kötü bir değer değil hocam... 2 üzerinde olduğunda bazen problem olabiliyordu. OLED ve AMOLED ekranlarda 1 altında LCD ekranlarda 1-2 arasında olması gerekli. Tabii bu bilgilerimin en az 3-4 yıllık olduğunu da hesaba katın. Geçen sürede belki değişiklikler olmuştur.

Oyla:

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
iPhone 15 Pro M
Konular
498
1 kötü bir değer değil hocam... 2 üzerinde olduğunda bazen problem olabiliyordu. OLED ve AMOLED ekranlarda 1 altında LCD ekranlarda 1-2 arasında olması gerekli. Tabii bu bilgilerimin en az 3-4 yıllık olduğunu da hesaba katın. Geçen sürede belki değişiklikler olmuştur.
mi 5s te böyle bir sorun yok hocam dikkat ettim ekranı bastırınca artıyor bu değer.

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
mi 5s te böyle bir sorun yok hocam dikkat ettim ekranı bastırınca artıyor bu değer.

Şu an elimde note 2 var hocam. 0.3 ve 0.6 arasında değişiyor ama telefonun basınca duyarlı olması 3D touch. Mi6'da bu özellik bulunmuyor. Sizin dokunmatikte ne gibi bir probleminiz var?

Oyla:

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
iPhone 15 Pro M
Konular
498
Şu an elimde note 2 var hocam. 0.3 ve 0.6 arasında değişiyor ama telefonun basınca duyarlı olması 3D touch. Mi6'da bu özellik bulunmuyor. Sizin dokunmatikte ne gibi bir probleminiz var?
hocam mesaj yazınca kendi kendine titriyor mesela bu ekranda yazıyı okuyorum instagramdan mesaj geldiğinde titriyor ve bir öncekis sayfayı açıyor. dokunmatik sanki çok hassas

Oyla:

monvance

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ÖmerF Koca
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Öğrenci
Konular
34
Hocam testi bende yaptım.ekran resimlerim de var.kimi zaman ekrana çok bastırdım kimi zaman normal karaladım.prs bende hep 1.0 hiç değişmiyor.ayrıcs pes nin yanında "size" kısmı var orası da bende sabit hep 2 sende 3 hocam.tuşlarımda bug0ne kadar kendi kendine geri atma olayını yada sendeki titreşim gibi bi problem hiç yaşamadım.miui9 eu beta rom kullanıyorum.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
hocam şu dediğiniz romu yüklemek garanti dışı bırakacak dimi? bide bunun stabil sürümü daha iyi çalışmaz mi?

Oyla:
Üst Alt