Güncelleme (MI 6) 9.5.3.0 (Kararlı) gecelik

Frager

GaraGaraGa!
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Mi 6
Konular
7
9.5.3.0'ı bende yüklemedim.Nightly bir sürümü yüklemek için 9.2.3.0 gibi berbat bi sürümde olmak gerekir bence.Şuan 9.2.2.0 sürümündeyken ve kararlı 9.5.3.0 çıkmamışken boşuna yükseltmeye değmez.Stable sürüm olarak çıktığında uyarısı gelir geçeriz.Ancak 9.2.3.0 kullanıpta bekleyenler varsa beklemeden yüklemelerini öneririm.

Hicks

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hicks
Cihazım
Mi 8
Konular
15
9.5.3.0'ı bende yüklemedim.Nightly bir sürümü yüklemek için 9.2.3.0 gibi berbat bi sürümde olmak gerekir bence.Şuan 9.2.2.0 sürümündeyken ve kararlı 9.5.3.0 çıkmamışken boşuna yükseltmeye değmez.Stable sürüm olarak çıktığında uyarısı gelir geçeriz.Ancak 9.2.3.0 kullanıpta bekleyenler varsa beklemeden yüklemelerini öneririm.
Verilen sürümle gelecek olan aynı böyle bir fark yok, yanlış yönlendirmeyin lütfen...

Frager

GaraGaraGa!
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Mi 6
Konular
7
Verilen sürümle gelecek olan aynı böyle bir fark yok, yanlış yönlendirmeyin lütfen...

Öyleyse bende geçerim ancak neden nightly yazıyor ve sitede linki yok.Ve dl linkine nasıl ulaşıldı.Bu ilk mi telefonum, genelde nightly romlar sıkıntılı olur, olmasada kararlı sürümde illaki bir fark olur.Mi de sistem nasıl işliyor bilmiyorum.

Hicks

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hicks
Cihazım
Mi 8
Konular
15
Öyleyse bende geçerim ancak neden nightly yazıyor ve sitede linki yok.Ve dl linkine nasıl ulaşıldı.Bu ilk mi telefonum, genelde nightly romlar sıkıntılı olur, olmasada kararlı sürümde illaki bir fark olur.Mi de sistem nasıl işliyor bilmiyorum.
Mi'de nasıl işlediğini bilmiyorsanız neden yorum yapıyorsunuz o şekilde? Linke file path üzerinde dosya ismi değiştirilerek ulaşıldı ayrıca bende şu an Night yazmıyor Stable yazıyor. Mi'de bunun bir farkı yok şu an olursa söyleriz. Kaç defa söyledim kurmak isteyen linkten kursun, Ota ile gelmesi ile hiç bir farkı yok...

İhsan2504

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
İhsan
Cihazım
Mi6
Konular
0
Merhabalar güncelleme gelmeden önce batarya çok ısınıyodu 41 derece gösteriyo ve bu da dokunmatik problemleri ve donma kasma gibi problemlere yol açıyor. Güncellemeyi yükledim telefon inanılmaz hızlandı 5 aydır kullanıyorum ilk defa yapıyo.
[doublepost=1523779682,1523779645][/doublepost]
Merhabalar güncelleme gelmeden önce batarya çok ısınıyodu 41 derece gösteriyo ve bu da dokunmatik problemleri ve donma kasma gibi problemlere yol açıyor. Güncellemeyi yükledim telefon inanılmaz hızlandı 5 aydır kullanıyorum ilk defa yapıyo.
Güncellemeden sonra problem hala devam ediyor bu arada

Frager

GaraGaraGa!
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Mi 6
Konular
7
Mi'de nasıl işlediğini bilmiyorsanız neden yorum yapıyorsunuz o şekilde? Linke file path üzerinde dosya ismi değiştirilerek ulaşıldı ayrıca bende şu an Night yazmıyor Stable yazıyor. Mi'de bunun bir farkı yok şu an olursa söyleriz. Kaç defa söyledim kurmak isteyen linkten kursun, Ota ile gelmesi ile hiç bir farkı yok...

Neden mi yorum yapıyorum?Forum sitesinde kullanılacak en son cümle bu.Bunun bilip bilmemekle bir alakası yok.Stable ve nightly anlamları evrenseldir.Ve ben buna rağmen sistemde bir farklılık olabilir diyerek yinede seviyeli bir biçimde soru soruyorum.Ancak sizden anlayamadığım gerginlikte bir cevap alıyorum.

Fark olursa senin söylemene gerek kalmaz.Zaten sürümden farkeder.Şuan verdiğin bilgilerin kesinliği yok sadece varsayım üzerinden konuşuyorsun.Üzerine bu varsayımlarının herkes tarafından kesin bilgi olarak kabul edilmesini istiyorsun.Dediğin gibi olabilir ama bu sadece bir ihtimal, bu konuyu bu kadar zorlamanın, insanlara dayatmanın ve gerilmenin manası nedir acaba?

Hicks

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hicks
Cihazım
Mi 8
Konular
15
Neden mi yorum yapıyorum?Forum sitesinde kullanılacak en son cümle bu.Bunun bilip bilmemekle bir alakası yok.Stable ve nightly anlamları evrenseldir.Ve ben buna rağmen sistemde bir farklılık olabilir diyerek yinede seviyeli bir biçimde soru soruyorum.Ancak sizden anlayamadığım gerginlikte bir cevap alıyorum.

Fark olursa senin söylemene gerek kalmaz.Zaten sürümden farkeder.Şuan verdiğin bilgilerin kesinliği yok sadece varsayım üzerinden konuşuyorsun.Üzerine bu varsayımlarının herkes tarafından kesin bilgi olarak kabul edilmesini istiyorsun.Dediğin gibi olabilir ama bu sadece bir ihtimal, bu konuyu bu kadar zorlamanın, insanlara dayatmanın ve gerilmenin manası nedir acaba?
Neden yorum yapıyorsunuz demedim neden o şekilde yani kesin bilgiymiş gibi yorum yapıyorsunuz dedim. Benim söylediğim kesin, bu şekilde yüklenen 9.5.3.0 bu yüzden şu an Stable olarak görünüyor, açar bakarsınız...

Son update'i gelişim sürecini bilmiyorsunuz, Nightly olsaydı şu an kimse bunu yükleyemezdi, Xiaomi bu sürüm için doğrulamayı kapatmadı, normalde 24 saat içinde doğrulama kapanır ama bu sürümde yaklaşık 1 aydır açık.

Gerginlik falan yok burada defalarca söyledim hala verdiğiniz bilgi doğruymuş gibi böyle kesin yorumlar yaparak insanların kafasını karıştırıyorsunuz istemeden de olsa. Burada ve başka ortamlarda hala bu karışıklık yüzünden bana bir çok özel mesaj geliyor hiç birini de cevapsız bırakmıyorum.

Yine söyleyeyim paylaştığım şekilde 9.5.3.0 yüklenmesinin Ota dan hiç bir farkı yok. Tek istisna 9.5.4.0 gibi bir sürüm gelmesi olur ki bu çok düşük bir ihtimal ve olmuşsa bile bunu zaten hepimiz güncelleyeceğiz normal bir şekilde...

yavuz_08

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yavuz
Cihazım
mi6
Konular
5
9.2.2 ye gore 9.5.3 un sarz süresi nasil hocam?

Baho

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Baho
Cihazım
Xiaomi mı 5d
Konular
0
Arkadaşlar mı 5s kullanıciyim nasıl güncelleme yaparım
[doublepost=1523810749,1523810113][/doublepost]
Arkadaşlar mı 5s kullanıciyim nasıl güncelleme yaparım
9.5.3 güncellemesini nasıl yapabilirim
[doublepost=1523810792][/doublepost]Arkadaşlar 9.5.3 güncellemesini nasıl yapabilirim

Üst Alt