Yardım mi 5x rom problemi

dreko2000

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
dreko
Cihazım
Mi 5x
Konular
21
Arkadaşlar telefon bugün elime ulaştı.satıcıya tamamen orjinal yolla demiştim ama bootloader kilidini açmış, kendi söylediğine göre multilanguage rom yüklemiş. recoverye girdim, çince birşeyler vardı,kurcalayamadan çıktım. şimdi ben bu telefonu orjinal haline getirebilir miyim, asıl istediğim imei işini halledip bootloader kilidini kapatmak. ne yüklü nasıl anlarım? yardım ederseniz sevinirim

__SEFA__

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SEFA
Cihazım
mix 3
Konular
15
inceleme fırsatım olmadı ama burada anlatıyor
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Oyla:

dreko2000

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
dreko
Cihazım
Mi 5x
Konular
21
inceleme fırsatım olmadı ama burada anlatıyor
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
Mi 5x için Miui.eu romu hangisi anlayamadım. Son yayınlanan bütün cihazlarla uyumlu mu yani, nereden indirmeli?sağolun

HTC One A9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Mi 5x için Miui.eu romu hangisi anlayamadım. Son yayınlanan bütün cihazlarla uyumlu mu yani, nereden indirmeli?sağolun

HTC One A9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Verdiğim linkten güncel sürüme girip haftalık veya stabil sürüm linkinden 5x'i bulup indirebilirsin.

Oyla:

dreko2000

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
dreko
Cihazım
Mi 5x
Konular
21

Verdiğim linkten güncel sürüme girip haftalık veya stabil sürüm linkinden 5x'i bulup indirebilirsin.
dün akşam xiamitool kullanarak chinese developer romu kurdum, çince karmaşık şeyler vardı. allow root access diye bir seçenek vardı, onayladım, yeni bir recovery kurdu, açıldı telefon. biraz daha kurcaladım , çince şeyler kafa karıştırdı. eu rom yükleyeyim dedim. twrp kurdum ama telefon açılmıyor şimdi. recoverye giriyor, fastboot açılıyor ama telefon açılmıyor. ne yapabilirim, yardımcı olursanız çok sevinirim

Oyla:

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
dün akşam xiamitool kullanarak chinese developer romu kurdum, çince karmaşık şeyler vardı. allow root access diye bir seçenek vardı, onayladım, yeni bir recovery kurdu, açıldı telefon. biraz daha kurcaladım , çince şeyler kafa karıştırdı. eu rom yükleyeyim dedim. twrp kurdum ama telefon açılmıyor şimdi. recoverye giriyor, fastboot açılıyor ama telefon açılmıyor. ne yapabilirim, yardımcı olursanız çok sevinirim

Twrp'den eu kurarken wipe işlemlerini yaptınız mı? ve doğru romu indirdiğinize emin misiniz?

Oyla:

dreko2000

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
dreko
Cihazım
Mi 5x
Konular
21
sd karta indirip ordan kursam twrp ile olur o zaman. sonra rootlamak içi superuser mı kuracağım? htc ile hatırladığım yollar bunlardı

Oyla:

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
sd karta indirip ordan kursam twrp ile olur o zaman. sonra rootlamak içi superuser mı kuracağım? htc ile hatırladığım yollar bunlardı
kurmadan önce twrp'den wipe işlemlerini yap ondan sonra direk kur romu. root için magisk'i de kullanabilirsin eu sitesinde ki superuser'ıda. Detaylı bilgi için herhanbi bi rehbere bakabilirsin twrp üzerinden rom kurma hakkında. Çok müsait olamadığım için sık sık bakamıyorum.

Oyla:
Üst Alt