Yardım mi 5x rom problemi

dreko2000

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
dreko
Cihazım
Mi 5x
Konular
21
Arkadaşlar telefon bugün elime ulaştı.satıcıya tamamen orjinal yolla demiştim ama bootloader kilidini açmış, kendi söylediğine göre multilanguage rom yüklemiş. recoverye girdim, çince birşeyler vardı,kurcalayamadan çıktım. şimdi ben bu telefonu orjinal haline getirebilir miyim, asıl istediğim imei işini halledip bootloader kilidini kapatmak. ne yüklü nasıl anlarım? yardım ederseniz sevinirim

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Eşime mi 5x aldım, okuduklarımdan anladığım kadarıyla aldığım telefon fake rom lu. bunun yerine ne yüklemem gerekiyor o kadar çok şey yazılmış ki kafam karıştı. Bana net olarak önerebileceğiniz bir rom var mı? bana direk linki verirseniz çok sevinirim. :)

En stabil ve temiz rom şuan için EU hocam.

Buradan son sürümü indirip kurabilirsiniz twrp ile. Her cuma güncelleme geliyor.
Son güncellemede yüz tanıma da geldi. Çok güzel çalışıyor.

Oyla:

hoyluseyi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yusuf
Cihazım
note 4
Konular
0
Teşekkürler. umarım kazasız belasız yüklerim.
[doublepost=1511033058,1510947754][/doublepost]Peocawe teşekkürler linkini attığın siteden "xiaomi.eu_multi_MI5X_V9.0.3.0.NDBCNEI_v9-7.1" versiyonunu kurdum güzel oldu ancak iki sorum var
1. yüz tanımayı nasıl kullanıyoruz
2. gmail le mi6 kullanıyorsunuz mesajı geldi kafam karıştı acaba yanlış bir rom mu indirdim.

bir kez daha teşekkürler.

Oyla:

dreko2000

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
dreko
Cihazım
Mi 5x
Konular
21
En stabil ve temiz rom şuan için EU hocam.

Buradan son sürümü indirip kurabilirsiniz twrp ile. Her cuma güncelleme geliyor.
Son güncellemede yüz tanıma da geldi. Çok güzel çalışıyor.
İyi akşamlar. Eu 8.5 stabil rom yükledim, şimdi Eu stabil 9.0 roma yükselteceğim. Wipe data yapmam gerekir mi, yoksa direkt twrp den flash yapayım mı? Sağolun

MI 5X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
İyi akşamlar. Eu 8.5 stabil rom yükledim, şimdi Eu stabil 9.0 roma yükselteceğim. Wipe data yapmam gerekir mi, yoksa direkt twrp den flash yapayım mı? Sağolun

Wipeleri yapmanızı tavsiye ederim hocam.

Oyla:

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Bütün uygulama ve sistem ayarlarını yeniden yapmam grrekecek o zaman . kolay bir yolu var mıdır?

İki romda EU stabil olduğu için sorun olacağını sanmam ama sonuç olarak 8 den 9 a geçiyorsunuz. Temiz kurulum en sağlıklısı. Üzerine direk kurarsanızda sorun olmaz yani.

Oyla:

emregokcan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi 5S
Konular
7
arkadaşlar bende mi5x kullanıyorum. güncelleme var diyor cihaz beta sürüm var. güncellemeyi zip olarak indiriyor kuramıyorum. ne fastboot açılılıyor. nede recovery mod sorun ne olabilir

Oyla:

SyB83

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
1
Cihazım
J5
Konular
0
Merhaba ankarada oturuyorum ankaradan mi5x cihaz buldum global romlu garanti veriyor herseyi tammış bucihaza müdahale etmeden sıfır kutu mümkünmüdür.yoksa global rumu kendilerimi yapmaktadırlat lütfen yardımcı olurmusunuz bana cok anlamiyorum bu sürüm islerinden
[doublepost=1511684850,1511684629][/doublepost]Delta servis garantili sifir orjinal global romludur Tr cin roomlarla karistirmayin diyor?bu nasil oluyor alinirmi bu cihaz nedersiniz ben anlmiyorum yardimci olurmusunuz

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Merhaba ankarada oturuyorum ankaradan mi5x cihaz buldum global romlu garanti veriyor herseyi tammış bucihaza müdahale etmeden sıfır kutu mümkünmüdür.yoksa global rumu kendilerimi yapmaktadırlat lütfen yardımcı olurmusunuz bana cok anlamiyorum bu sürüm islerinden
[doublepost=1511684850,1511684629][/doublepost]Delta servis garantili sifir orjinal global romludur Tr cin roomlarla karistirmayin diyor?bu nasil oluyor alinirmi bu cihaz nedersiniz ben anlmiyorum yardimci olurmusunuz

Mi5x için yayınlanan global rom yok hocam kesin olarak satıcı yanlış bilgi veriyor... O cihaz fake romlu.

Oyla:

hoyluseyi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yusuf
Cihazım
note 4
Konular
0
"Xiaomi Mi 5X için TWRP ve EU Rom Kurulumu" forum kısmandan okuyarak rom u yükledim çok ta memnununm. bir tane daha alacam ancak A1 mi %x mi karar veremedim.

Oyla:
Üst Alt