Yardım Mi 5s Plus PC'ye dosyaları yedekleme

weedjrz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan Çakı
Cihazım
-
Konular
4
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global Rom
Telefon Modeli
Mi 5s Plus
Bootloader Kilidi
Açık
Merhabalar. Yakın zamanda telefon değiştireceğim için dosyaları bilgisayarıma yedeklemem lazım. USB ile bağlayıp dosya aktarımı seçiyorum, dosyalara da erişimim var ama çok fazla fotoğraf vs. olduğu için dosyaları aktarmaya çalıştığımda yaklaşık 30-40 dakika şu ekran karşıma geliyor:

Bunu daha hızlı yapabilecek bir yol yok mudur arkadaşlar? Yaklaşık 60-70 GB aktarım yapmam lazım.

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250
Sağolun arkadaşlar şuan PTP modunu açtım, tekrar DCIM ve Pictures klasörlerini kopyalamaya çalışıyorum. Hala aynı ekran var ama bekleyeceğiz demek ki çok dosya olunca böyle oluyor. İnternette de araştırdığımda başka bu işi seri yapan bir program vs. bulamadım. Bekleyip görelim, olmazsa sileceğiz artık :)
Son çare Dosya yöneticisi içerisinde menüde Bilgisayara bağlan kısmı var ftp portu açıyor cihaza ekranda çıkan ftp adresini bilgisayarım kısmında adres çubuğuna yapıştırın cihaza ulaşacaksınız.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:

weedjrz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan Çakı
Cihazım
-
Konular
4
Son çare Dosya yöneticisi içerisinde menüde Bilgisayara bağlan kısmı var ftp portu açıyor cihaza ekranda çıkan ftp adresini bilgisayarım kısmında adres çubuğuna yapıştırın cihaza ulaşacaksınız.

İşte budur! Çalıştı hocam şuan kopyalama yapabiliyorum. Çok sağolun Allah sizden razı olsun.

Oyla:
Üst Alt