Haber Mi 5S & Plus - Android Oreo hakkında! [Sürekli Güncel]

yunus_szg_60

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Yunus emre
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
1
4 çekirdek aynı anda çalışmıyor arkadaşlar. Tecrübe ile sabittir. Değişen birşey yok yani

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

taylan08

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
taylan
Cihazım
Mİ5S 64
Meslek
öğrenci
Konular
19
Şu ana kadar ısınmadan dolayı çekirdeklerin kapanması performans düşüklüğü yaşadığım bi gün bile olmadı pupg oynuyorum sık sık. Ayrıca emin ol xda da benden fazla vakit geçiren natrium sahibi olduğunu düşünmüyorum. Max 2 modeli için çıkartılan 40 dan fazla rom varken kimse bana rom kıtlığı yok demesin.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Üvey evlat muhabbeti sıktı derken? Bununla alakali 2 yere yazdım üvey evlat olduğunu hergün sitem edenlere söyleyeceksin onu! Şu forumda telefonu kötüledigim post çok nadirdir. Benim şikayetçi olduğum konu herkesin yaşadığı deneyime ortak olamamak, mahrum kalmak, ortak payda da buluşamamak yoksa telefonumdan memnunum
Bence siz 40 tane romu olan ile değil 5 tane romu olanlar kıyaslayıp kendinizi avutun. Gelişitirici meselesi bu ve bence gayet iyi şekilde romlar çıkıyor haa sizin özel sevdiğiniz rom vardır çıkmamıştır orasını bilemem ama pie romlar bile çıkmaya başlamışken rom yok demek; bilmiyorum artıj. ısınma sorununa kendi çözümüm termali sil ex kernel Manager yükle performans modunu tüm çekirdekler 1440 mhz ye ayarla sıkıntın kalmıyor ben öyle yapıyorum.evet ısınıyor mu ısınıyor ancak öyle ahım şahım ısınma olmuyor bu ayarlarda deneyip görün

Caner06

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner Güngör
Cihazım
Xiaomi 12
Konular
65
Arkadaşlar sonuç olarak beta romu. Bu sürümde eklenen veya değiştirilen bir özellik diğer sürümde kaldırılabilir. Kesin kararlaştırılan özellikler ve değişiklikler stabil romda karşımıza çıkıyor zaten. Oreo ile gelecek ilk stabil sürüm ile birlikte her şey rayına oturmaya başlayacaktır. Android dünyasında her cihaz için bir sürü custom rom bulunmakta. MIUI bazlı custom romlar zaten resmi MIUI üzerinden ilerliyor. Şimdiye kadar tüm telefonlarda tecrübe ettiğim tek ortak nokta her cihaz ilk çıktığında üstünde gelen rom ile mükemmel uyum sağlıyor. Sonradan gelen sürümler illaki sıkıntılar çıkartıyor.

Kafkef55

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Mi5s
Konular
15
Arkadaşlar sonuç olarak beta romu. Bu sürümde eklenen veya değiştirilen bir özellik diğer sürümde kaldırılabilir. Kesin kararlaştırılan özellikler ve değişiklikler stabil romda karşımıza çıkıyor zaten. Oreo ile gelecek ilk stabil sürüm ile birlikte her şey rayına oturmaya başlayacaktır. Android dünyasında her cihaz için bir sürü custom rom bulunmakta. MIUI bazlı custom romlar zaten resmi MIUI üzerinden ilerliyor. Şimdiye kadar tüm telefonlarda tecrübe ettiğim tek ortak nokta her cihaz ilk çıktığında üstünde gelen rom ile mükemmel uyum sağlıyor. Sonradan gelen sürümler illaki sıkıntılar çıkartıyor.

Hocam haklısın da nerde bu oreo cihazların yuzde 90ı aldı bi bizim cihaz kaldı 22 si oldu ayın

Caner06

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner Güngör
Cihazım
Xiaomi 12
Konular
65
Hocam haklısın da nerde bu oreo cihazların yuzde 90ı aldı bi bizim cihaz kaldı 22 si oldu ayın

Kapalı beta olarak bazı sürümler var ancak kapalı beta olduğu için sistem tam oturmadığı sürece pek bir fark gözlemlenemez.

Kafkef55

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Mi5s
Konular
15
Kapalı beta olarak bazı sürümler var ancak kapalı beta olduğu için sistem tam oturmadığı sürece pek bir fark gözlemlenemez.
Sonuc olarak hala beklıyoruz ve acıklamada yok bu cihazı malesef sevsem de xiaomi pek sevmemiş ::)

ercmaster

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ercan
Cihazım
mi5s
Konular
17
Beyler, masik x rom kurun. 400 dpi seçin. Keyfinize bakın. Miui 8 in stabilitesini miui 10 da yaşayın. Reklam gibi oldu ama. Denediğim için öneriyorum

Hız ve stabilitesini batarya kullanımı ile güzel harmanlamışlar. Hiç beklemiyordum. Ciddi manada güzel bir rom.

KutayKaraman

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kutay
Cihazım
Xiaomi Mi 5s
Konular
19
Beyler, masik x rom kurun. 400 dpi seçin. Keyfinize bakın. Miui 8 in stabilitesini miui 10 da yaşayın. Reklam gibi oldu ama. Denediğim için öneriyorum

Hız ve stabilitesini batarya kullanımı ile güzel harmanlamışlar. Hiç beklemiyordum. Ciddi manada güzel bir rom.
size katılıyorum hocam bende kaç haftadır masik'i kullanıyordum bir zamandan sıkıyor haha--haha-- masik rom efsanedir...

ercmaster

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ercan
Cihazım
mi5s
Konular
17
sıkmayan rom var mıdır ki, millet RR rom dan bile cayıyor :)

Üst Alt