Haber Mi 5S & Plus - Android Oreo hakkında! [Sürekli Güncel]

erdemturan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem Turan
Cihazım
Xiaomi 11T Pro
Konular
21
Biraz daha sabredicen hocam Kasım sonuna doğru bir ihtimal gelebilir diye bir yazı okumuştum en MIUI com da
Gerçi dedikleri bu sıra pek tutmuyor ya hayırlısı
Selametle hocam
Kapalı Beta olarak kullanıyorum. Şu ana kadar da pek bir sıkıntısını görmedim sadece şarj konusunda iyileştirme yapmaları gerekiyor.

lucarth

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
lucarth
Cihazım
oneplus 9
Konular
13
mi5s oreo beta 8.11.15 kullaniyorum , cok sarj yiyor , cekirdekleri onemsemeyip stabil roma donucem galiba

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yunus_szg_60

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Yunus emre
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
1
mi5s oreo beta 8.11.15 kullaniyorum , cok sarj yiyor , cekirdekleri onemsemeyip stabil roma donucem galiba

Ben de aynı sürümü kullanıyorum ve şarj konusunda sıkıntım yok. Öncesinden ne iyi ne kötü.

lucarth

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
lucarth
Cihazım
oneplus 9
Konular
13
ben stabilde 6 saat ekran alirken bunda 4 kusura dustu

Uzo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sefer
Cihazım
Mi 5s plus
Konular
0
5s plus kullanicisiyim. Telefonumu cok begeniyorum. Ama sacma sapan hatalar veriyor. Navigasyon tuslari geri tusu haric calismiyor. Sifirliyorum. Gelen aramalari mesgule atiyor. Sifirliyorum. Sarj olmuyor. Yeniden baslatiyorum telefonu sarj oluyor. Sifirlayarak cozemedim. Zil seslerini hicbiri diye ayarliyor. Cozemedim. Buglarla dolu bir telefon . Biktim artik sifirlamaktan. Oreo guncellemesine bel bagladim. Onu da savsakliyorlar. Beta rom atayim dedim. 72 saat bekle dedi unlock icin. Ne sacma sistemleri var.Bilen varsa soylesin. Ne zaman cikacak yeni surum. Bu model mi boyle yoksa hepsii bu kadar rezil. Yazdigim sorunlarin cozumlerini bilen var mi. Saygilar

wellfavoured

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Mi 5s Plus
Konular
4
Güncellemeyle ilgili bilgisi olan var mı? Dün akşam saatlerinde de bugün sabah da v10 güncellemesi geldiği bildirimlerde gözüküyor ama kendisi yok güncelleme kısmında.

ahmetdulger

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet
Cihazım
mi 5S plus
Konular
1
5s plus kullanicisiyim. Telefonumu cok begeniyorum. Ama sacma sapan hatalar veriyor. Navigasyon tuslari geri tusu haric calismiyor. Sifirliyorum. Gelen aramalari mesgule atiyor. Sifirliyorum. Sarj olmuyor. Yeniden baslatiyorum telefonu sarj oluyor. Sifirlayarak cozemedim. Zil seslerini hicbiri diye ayarliyor. Cozemedim. Buglarla dolu bir telefon . Biktim artik sifirlamaktan. Oreo guncellemesine bel bagladim. Onu da savsakliyorlar. Beta rom atayim dedim. 72 saat bekle dedi unlock icin. Ne sacma sistemleri var.Bilen varsa soylesin. Ne zaman cikacak yeni surum. Bu model mi boyle yoksa hepsii bu kadar rezil. Yazdigim sorunlarin cozumlerini bilen var mi. Saygilar
Bende 5s Plus Kullanıyorum bu söylediklerinin hiç birini yaşamadım ve telefondan çok memnunum 10 numara telefon. Eğer farklı rom lar kurduysan sebep olabilir bu hatalara ben kararlı orjinal romu kullanıyorum.Tavsiyem sen de öyle yap rahat edersin.

Uzo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sefer
Cihazım
Mi 5s plus
Konular
0
Bende 5s Plus Kullanıyorum bu söylediklerinin hiç birini yaşamadım ve telefondan çok memnunum 10 numara telefon. Eğer farklı rom lar kurduysan sebep olabilir bu hatalara ben kararlı orjinal romu kullanıyorum.Tavsiyem sen de öyle yap rahat edersin.
Ben de memnun oldugumu soylemistim. Tabiki orijinal rom kullaniyorum. İnternet bankaciligi vs islerim de oldugu icin offical stable rom harici rom yuklemedim. Bu yonden gayet de rahatim. Cok usta bilgili oldugumu iddia da etmiyorum fakat bu islere uzak biri de degilim. Yazdigim konularda arama yaparsaniz ayni sikintilari bir cok kullanicinin cektigini de gorebilirsiniz. Dua edin rahatsiniz
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Güncellemeyle ilgili bilgisi olan var mı? Dün akşam saatlerinde de bugün sabah da v10 güncellemesi geldiği bildirimlerde gözüküyor ama kendisi yok güncelleme kısmında.
Bende de guncelleme var yazdi. Ama indir dedigimde guncelleme yok dedi. Gösterip vermiyor bu çinliler

RotasızKaptan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Geylani
Cihazım
Mi5
Konular
13
Oreo kararlı artık ne zaman gelecek bilen veya tahmin eden var mı?

Caner06

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner Güngör
Cihazım
Xiaomi 12
Konular
65
Arkadaşlar artık konu amacından çıktı gibi. Oreo beta içinde olsa geldi. Kararlı sürüm daha ilk demlerinde. Sadece Mi 5s değil tüm telefonlarda yazılım bakımından eksiklikler sorunlar var.

Üst Alt