Haber Mi 5S & Plus - Android Oreo hakkında! [Sürekli Güncel]

harunserefli

miui ayrıcalıktır:)
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
harun
Cihazım
mi5s
Meslek
MODALİFE
Konular
38
Hocam selamün aleyküm
Ben patladim hocam telefona 8-11-8 global ota üzerinden yükledim herşey yerindeydi bir tek twrp gitti onun yerine 3 seçenekli main menü geldi
Ben naptim tuttum main menü ye girdim birde oradan yükleme yaptım herşey şimdi tamamen gitti :o(:|(:|
Varmı geri dönüşü hocam selametle
Aleyküm selam Stock recovery ile yükleme yapma şansınız yok bildiğim kadarıyla. En fazla wipe yapmışsınız dır diye düşünüyorum. En sagliklisi fastboot rom indirin ve kurun bende öyle yapacağım işten çıkınca

MI 5s Miui Ms 8.10.25

jokerinabisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recep
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
37
Aleyküm selam Stock recovery ile yükleme yapma şansınız yok bildiğim kadarıyla. En fazla wipe yapmışsınız dır diye düşünüyorum. En sagliklisi fastboot rom indirin ve kurun bende öyle yapacağım işten çıkınca

MI 5s Miui Ms 8.10.25
PC olmadan twrp kuramayiz dimi hocam Google dan uygulamaları cloud dan resimleri falan geri aldım da bir twrp kaldı ona ne yaparız hocam
Selametle

harunserefli

miui ayrıcalıktır:)
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
harun
Cihazım
mi5s
Meslek
MODALİFE
Konular
38

taha.blt

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
36
Anladım. Peki bulunduğunuz beta romda ne gibi artı ve eksi yönler var? Kamera, arayüz, özellikler vs. geliştirmesi var mıdır? Ayrıca betaya geçerken telefon sıfırlanıyor mu?

MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Miui 10 da biraz arayüz farklı. Birde çekirdekler sorunsuz çalışıyor. Eksi olarak pek bir şey yok.
Android sürümü değişeceği için fastboot ile kurmalısınız en sorunsuz yönetem bu. Malesef her şey silinir. Yedek almalısınız.

pervanebeg

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mahmut
Cihazım
Redmi note 5
Konular
0
Selamün aleyküm arkadaşlar. Yeni bir telefon alacağım. Sizce mi 5s plus mı yoksa mi a2 lite mı almalıyım. Yardımlarınız için teşekkürler. Selamlar.

Oguzhnmete

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan Metw
Cihazım
Mi 5s plus
Konular
9
Konu da ki bütün mesajlara baktım gözümden kaçtıysa affola ancak göremedim mi 5s plus için kararlı sürüm ne zaman gelir? mıuı 10 ve oreo

unstop

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emre
Cihazım
Mi 5s
Konular
4
bootloader kilidini açmadan beta roma geçme şansımız varmı güncelleyici üstünden veya fastboot ile

taha.blt

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
36
Selamün aleyküm arkadaşlar. Yeni bir telefon alacağım. Sizce mi 5s plus mı yoksa mi a2 lite mı almalıyım. Yardımlarınız için teşekkürler. Selamlar.
Telefonların çıkış tarihlerini dikkate bence.
2 yıl önce çıkan telefonu almak mantıklı değil. Birde mi a2 Android one. Saf Android sever misiniz. Bunlar önemli.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Konu da ki bütün mesajlara baktım gözümden kaçtıysa affola ancak göremedim mi 5s plus için kararlı sürüm ne zaman gelir? mıuı 10 ve oreo
Belirtilen bir tarih yok. Beta sürüm yeni çıktı. Bu yüzden tahminen 30-40 gün sonra anca çıkar. Kararlı sürümü.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

bootloader kilidini açmadan beta roma geçme şansımız varmı güncelleyici üstünden veya fastboot ile
FastBoot için bootloader açık olmalı. Güncelleyici den geçiliyor diye biliyorum beta ya ama Botloader kapalı iken tekrar Stable sürüme dönebilir misin onu bilmiyorum.
Botloader kilidinin açık olması her zaman iyidir. Bence açın.

Son düzenleme:

GÜNSELİ TAN

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
FLEETWOODMAC
Cihazım
mi5splus
Konular
0
benim cihazım mi5 s plus ama hala oreo güncellemesi gelmedi, neden olabilir ne yapmalıyım

jokerinabisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recep
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
37
benim cihazım mi5 s plus ama hala oreo güncellemesi gelmedi, neden olabilir ne yapmalıyım

Biraz daha sabredicen hocam Kasım sonuna doğru bir ihtimal gelebilir diye bir yazı okumuştum en MIUI com da
Gerçi dedikleri bu sıra pek tutmuyor ya hayırlısı
Selametle hocam

Üst Alt