Soru Mi 5S Global Rom Yükleme

drjacob

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
dr jacob
Cihazım
...
Konular
25
Arkadaşlar şuan içinde MIUI 8.0.10.0.0 yüklü sanırım bu fake bir sürüm DH'de öyle dediler , şimdi buna ben global rom nasıl yüklerim ?

hako06

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
hakan
Cihazım
mi5
Konular
0
Twrp içinde su linkteki yöntemi kullanın hatta 30 saniyelik fastboot sırasında deneyin

Oyla:

hako06

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
hakan
Cihazım
mi5
Konular
0
telefonunda bootloader açıksa linkteki flash toolkiti indir içindekileri bir dosyaya çıkar telefonunu fastboot moduna al ( ses kısma+güç tuşu ) pc ye bağla dosya içerisindeki flasher toolkite tıkla sonra ingilizce bir tuşa tıkla diyecek bir kaç sefer. sonrada twrp de açılacak telefon. linkteki supersu dosyasınıda indirip twrp den flashladınmı rootta tamam olmuş olacak. en sade anlatımı bu

Oyla:

dracula_55

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmed
Cihazım
Mi5S
Konular
10
Hocam telefonumda bootloader kilidi açık.Şimdi edl mod ile bağlanmayı denedim sıkıntı olmadı bağlandı.Fakat daha sonrasında ne yapacağımı bilmediğim için devam etmedim.Verdiğiniz linkte flashtoolkit indirmeye çalıştım.Bu dosya virüslü sadece yukleyen indirebilir yazdı ?

Oyla:

hako06

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
hakan
Cihazım
mi5
Konular
0
Hocam virüslü falan değil de nedense izin vermiyor evde değilim eve geçinceye kadar halledemezseniz ben dosyayı yükler link veririm. Edl modda rom yükleme işlemine bakın siz googleden telefon bi açılsın

Oyla:

dracula_55

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmed
Cihazım
Mi5S
Konular
10
Değildir tabikide google engel koymuş.Hocam birde bu işlemleri hallettik varsayıyorum twrp kurmak için veya kurduktan sonra telefona root atmak zorunda değiliz değil mi ? Çünkü oyun oynuyorum rootlu telefonlarda sorun çıkarıyor ?

Oyla:

hako06

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
hakan
Cihazım
mi5
Konular
0

Hocam flash bellekte varmış cepten yükledim

Oyla:

dracula_55

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmed
Cihazım
Mi5S
Konular
10
Hocam fastboot modu tam muallak şuan.30 saniye fastboot modda duruyor ama tepkisiz bir şekilde duruyor orda da .Şurdan anladım.Mi flash programıyla fastboot modda iken refresh yapıyorum telefonu görmüyor.Edl modda denedim bu sefer telefonu com3 olarak görüyor.Neden fastboot mod o şekilde tepki veriyor anlamış değilim maalesef.İnşaallah Edl mod ile kurabiliyoruzdur twrpyi.

Oyla:
Üst Alt