Soru Mi 5S Global Rom Yükleme

drjacob

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
dr jacob
Cihazım
...
Konular
25
Arkadaşlar şuan içinde MIUI 8.0.10.0.0 yüklü sanırım bu fake bir sürüm DH'de öyle dediler , şimdi buna ben global rom nasıl yüklerim ?

dracula_55

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmed
Cihazım
Mi5S
Konular
10
Kolay gelsin,iyi günlerde kullan :)
Hocam kusura bakmayın bir sorum daha olacak.Mesela 6.12.22 sürümünü kurdum ve birdahaki ay yeni sürümü çıktı. O yeni sürümü güncelleme şeklinde mi kuracağız yoksa sıfırdan format şeklinde mi olacak.Yani her güncelleme de sıfır kurulum mu yapmamız gerekecek ?

Oyla:

dracula_55

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmed
Cihazım
Mi5S
Konular
10
Twrp kurmaya çalıştım fakat telefon fastboot modunda 30 saniye kaldıktan sonra kendini resetliyor.Hiçbirşey kuramıyorum maalesef :( Fastboot modu olmadan hiçbirşey yapamam ki nasıl olacak bu iş.Neden resetliyor acaba kendini ? chatin_62 Hocam bilginiz varsa yardımcı olabilir misiniz ?

Oyla:

hako06

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
hakan
Cihazım
mi5
Konular
0
OTE="dracula_55, post: 93708, member: 6437"]Twrp kurmaya çalıştım fakat telefon fastboot modunda 30 saniye kaldıktan sonra kendini resetliyor.Hiçbirşey kuramıyorum maalesef :( Fastboot modu olmadan hiçbirşey yapamam ki nasıl olacak bu iş.Neden resetliyor acaba kendini ? chatin_62 Hocam bilginiz varsa yardımcı olabilir misiniz ?[/QUOTE]

Ses kısma ve power tuşuna basılı tutun geçer fastboota

Oyla:

dracula_55

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmed
Cihazım
Mi5S
Konular
10
OTE="dracula_55, post: 93708, member: 6437"]Twrp kurmaya çalıştım fakat telefon fastboot modunda 30 saniye kaldıktan sonra kendini resetliyor.Hiçbirşey kuramıyorum maalesef :( Fastboot modu olmadan hiçbirşey yapamam ki nasıl olacak bu iş.Neden resetliyor acaba kendini ? chatin_62 Hocam bilginiz varsa yardımcı olabilir misiniz ?

Ses kısma ve power tuşuna basılı tutun geçer fastboota[/QUOTE]
Fastboota geçiyor sıkıntı yok orada geçtikten 30 saniye sonra kapatıyor kendini otomatik. İşlem yapamıyorum o sebeple.

MI 5s cihazımdan gönderildi

Oyla:

ekoo99

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
eko
Konular
0
iyiakşamlar, bir sorum olacaktı.
çin'de mi5s yada mi5 'in fiyatını biliyor musunuz?
Çin'e arkadaşım gidecek haftaya bir telefon aldırmak istiyorum ama karar veremedim ne aldırcağıma.
mi5 aldırdığımda imei falan nasıl çözerim?

Oyla:
Üst Alt