Mi 5 Home Tuşu ve Ekran Problemi

burakergin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
mi 5
Konular
11
Merhaba hocam, hiçbir şekilde cihazın orasını burasını kurcalamam temizlemeye çalışmam maksimum ekranı silerim. Bizim cihazda arada yapıyordu bu sefer yaptı ve durmadı :) Sonuç olarak 20 gün sonra dün cihaz Delta Servis Delta Servis 1 Delta Servis 2 den geldi. Cihazım da ghost screen de vardı, yapılan detaylı incelemeler sonucunda ekran ve, elektronik parça değişimi yapılmış(nedir bilmiyorum) yazılım güncellemesi de yapılıp tarafıma yollanmış. Cihazı açtım kurdum şimdilik görünen bir sorun yok zamanla göreceğiz. İnternetten delta servisle ilgili şikayetleri okudukça korkmaya başlamıştım. Fakat güzel iş çıkarmışlar her şeyi test ettim. Cihaz annemindi o da bu duruma çok sevindi buradan @Delta Servis e teşekkür ederim.

Delta Servis 2

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Delta Servis
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Merhaba hocam, hiçbir şekilde cihazın orasını burasını kurcalamam temizlemeye çalışmam maksimum ekranı silerim. Bizim cihazda arada yapıyordu bu sefer yaptı ve durmadı :) Sonuç olarak 20 gün sonra dün cihaz Delta Servis Delta Servis 1 Delta Servis 2 den geldi. Cihazım da ghost screen de vardı, yapılan detaylı incelemeler sonucunda ekran ve, elektronik parça değişimi yapılmış(nedir bilmiyorum) yazılım güncellemesi de yapılıp tarafıma yollanmış. Cihazı açtım kurdum şimdilik görünen bir sorun yok zamanla göreceğiz. İnternetten delta servisle ilgili şikayetleri okudukça korkmaya başlamıştım. Fakat güzel iş çıkarmışlar her şeyi test ettim. Cihaz annemindi o da bu duruma çok sevindi buradan @Delta Servis e teşekkür ederim.
Rica ederiz güle güle kullanın :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Arkadaşlar kaç aydır sıkıntısız kullandığım Mi 5 Pro'mda yaklaşık 3 gündür durduk yere bir problem oluştu sorunu şöyle özetliyim Home Tuşu çalışmıyor basmıyor ekran kilitliyken normalde Home Tuşu ile ekranı açıyordum Parmak izi zor çalışıyor ve ekran kapalıyken kendi kendiğine sürekli açılıyor Ayarlardan Bildirim gelince kilit ekranını uyandır şeyi kapalı ona baktım ben bu sorunları nasıl çözerim can sıkıcı olmaya başladı
Merhabalar cihazınız bizim garantimizde ise ücretsiz olarak 282 140 974 gönderi kodu ile yurtiçi kargo aracılığıyla bize yollayabilirsiniz :)

hmzbyk

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
hamza
Cihazım
mi5
Konular
0
Mi5 Ekran açılıp kapanması ve home tuşu arızası kesin çözüm.
Aynı sorunu bende yaşadım telefon kilidini de açtım eski versiyonları yükledim ne yaptıysam olmadı. En sonunda telefonun içini açıp home tuşunun altındaki tozları temizledim. Şu an problem yok herşey normal çalışıyor.

Aynen sorun bu hocam, birçok kişi yaşamış bu sorunu anladığım kronik bir sorun. Doğrudur telefonu şarj ederken yapmıyor. Cihazı Delta Servis e gönderdim bekliyoruz bakalım.
Servise göndermek yerine
Bilmiyorum deneme yaptığınız çözümler var mı?

1- Yeni bir launcher yükleyin ve bir de öyle deneyin.

2- Telefonu sıfırlayın. Bazen bir çok soruna çare olabiliyor.

Bununla birlikte acele etmeyin ve bekleyin. Daha pratik ve daha kolay yoldan çözüm üretecek başka arkadaşlar da olabilir..
Mi5 Ekran açılıp kapanması ve home tuşu arızası kesin çözüm.
Aynı sorunu bende yaşadım telefon kilidini de açtım eski versiyonları yükledim ne yaptıysam olmadı. En sonunda telefonun içini açıp home tuşunun altındaki tozları temizledim. Şu an problem yok herşey normal çalışıyor.

mytilos

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Halit
Cihazım
mi5s
Konular
0
Aynı sorunu şuan yaşıyorum. Home tuşu çalışmıyor (arada bir çalışıyor) ve tuş kilidi durumunda kendi kendine açılıyor. Çözümü bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.

İrem gürsoy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İrem gürsoy
Cihazım
Mi5
Konular
0
Sorunu çözdüm. Arka kapağı çıkartın telefonun şarj giriş yerinin sağında ve solunda vidalar var o vidaları sıkıştırın. Sorun çözülür

Sorunu çözdüm. Arka kapağı çıkartın telefonun şarj giriş yerinin sağında ve solunda vidalar var o vidaları sıkıştırın. Sorun çözülür
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
bu tornavida gerekli diğerleri olmuyor.

Son düzenleme:

İrem gürsoy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İrem gürsoy
Cihazım
Mi5
Konular
0

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
bu tornavida gerekli diğerleri olmuyor.
Sürekli gevşiyor gevşedikçe sıkın. Problem çözülüyor

Üst Alt