Diğer Mi 4'ümü sattım,almak için seçeneklerim

lastreal555

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
xiaomi mi 4
Konular
48
Oradan buradan kısıp bataryası bitmesin diye gönül rahatlığıyla kullanılamayan cihazlara hayır dediğim için Mi Max 3 diyorum. Umarım Max serisinin seleflerine nazaran epey artı kazanmış olur yeni Max modeli.
Mi max 3 gümbür gümbür geliyor, bugün okudum. İris tanıma, çift kamera vb. bir çok son model özellikler geliyormuş.

MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Mi max 3 gümbür gümbür geliyor, bugün okudum. İris tanıma, çift kamera vb. bir çok son model özellikler geliyormuş.

Hocam Xiaomi Redmi 5 ve Redmi 5 Plus tanıtımından sonra, gümbür gümbür gelmeye başladı. İlk Örnekde Redmi Note 5 Pro oldu. Bakalım sıradaki cihazlarında neler göreceğiz.

lastreal555

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
xiaomi mi 4
Konular
48
Hocam Xiaomi Redmi 5 ve Redmi 5 Plus tanıtımından sonra, gümbür gümbür gelmeye başladı. İlk Örnekde Redmi Note 5 Pro oldu. Bakalım sıradaki cihazlarında neler göreceğiz.
Aynen katılıyorum hocam, xiaomi cidden çıtayı zirveye taşıdı. İnşallah kamerayıda düzeltmiştirde başka telefonlara hiç bakmayız. Orta seviye cihazlara bile artık son model özellikler yüklemeye başladı.

lastreal555

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
xiaomi mi 4
Konular
48
Aynen katılıyorum hocam, xiaomi cidden çıtayı zirveye taşıdı. İnşallah kamerayıda düzeltmiştirde başka telefonlara hiç bakmayız. Orta seviye cihazlara bile artık son model özellikler yüklemeye başladı.

Bu arada mi 7 de 6 inch olacakmış yazıldığına göre

lazye

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
OnePlus 6
Konular
30
Beklerim diyorsan xioami'ye yönel , beklemem diyorsan tavsiyem OP 5T tavsiye ederim.

eviget

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Volkan
Cihazım
Xiaomi Mi4
Konular
7
Aslında çok oyun oynanmıyorsa redmi note 5 pro da düşünülebilir. Çift kamera ve yüz tanıma onda da var. Ekran da 5,99 inch oldu diye biliyorum 18:9 formatı ile. Redmi serisi bana göre Xiaomi'nin en stabil ve kronik arızasız serisi. Üstelik yüksek ekran süreleri sunuyor. Yok illa amiral gemi olacak düşüncesindeyseniz ona diyecek bir şey yok tabii ki.

Captainalp

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alp
Cihazım
Mi note 3
Konular
7
Selamlar herkese, mi4 4g telefonumu 600 TL ye bir arkadaşa sattım :) şimdi almak için seçeneklerim arasında mı 7, mi mix 2 S, samsung galaxy note fan edition, mi max 3 var, görüşlerinizi beklerim.

Daha cikmamis ozellikleri belli olmamis fiyatini gormedigimiz telefonlar hakkinda nasil yorum yapalim :)
[doublepost=1519460652,1519460634][/doublepost]
Selamlar herkese, mi4 4g telefonumu 600 TL ye bir arkadaşa sattım :) şimdi almak için seçeneklerim arasında mı 7, mi mix 2 S, samsung galaxy note fan edition, mi max 3 var, görüşlerinizi beklerim.

Daha cikmamis ozellikleri belli olmamis fiyatini gormedigimiz telefonlar hakkinda nasil yorum yapalim :)

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4

Umarım hocam, gerçi artık Google Camera kullanabildikten sonra fazla önemi kalmıyor ama (Kamera donanımı iyi olduğu için), Google Camera'da ha diyince çıkmıyor ne yazıkki, cihazı aldığınızda bir süre Stock Kamera ile idare etmek durumunda kalıyorsunuz.

lastreal55

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Cüneyt tan
Cihazım
mi max
Konular
24
Umarım hocam, gerçi artık Google Camera kullanabildikten sonra fazla önemi kalmıyor ama (Kamera donanımı iyi olduğu için), Google Camera'da ha diyince çıkmıyor ne yazıkki, cihazı aldığınızda bir süre Stock Kamera ile idare etmek durumunda kalıyorsunuz.
Google camera yı mi max e indirdim ama olmadı,foto karanlık çekiyor, video ise hata veriyor, neden acaba biliyormusunuz?

Üst Alt