Diğer Mi 4'ümü sattım,almak için seçeneklerim

lastreal555

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
xiaomi mi 4
Konular
48
Kamera ve büyük ekran diyince bence ya Mi 7 ya da Samsung marka amiral gemilerine bakın .
Zaten mi 7 veya mi mix 2 S çıkmadan karar vermeyeceğim, 6 inch te benim için okeydir. Artı en son işlemci, çift kamera, çerçevesiz ekran vs. çok cezbediyor, neticede son model özellikler bunlar ama kameralarınada bakacağım.

MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

lastreal555

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
xiaomi mi 4
Konular
48
Aslında htc u11 6 inch olsaydı direk onu tercih ederdim ama malesef 5.5 inch :(

cınarım

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ferhat
Cihazım
pocox3 NFC
Konular
23
Zaten mi 7 veya mi mix 2 S çıkmadan karar vermeyeceğim, 6 inch te benim için okeydir. Artı en son işlemci, çift kamera, çerçevesiz ekran vs. çok cezbediyor, neticede son model özellikler bunlar ama kameralarınada bakacağım.

Bence kamera çekimi de çok tatmin edici şimdiden ne alırsanız hayırlı olsun :D

lastreal555

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
xiaomi mi 4
Konular
48
Bence kamera çekimi de çok tatmin edici şimdiden ne alırsanız hayırlı olsun :D
Çok teşekkür ederim, daha iyileri sizlere nasip olur inşallah.
Not: Xiaomi seçeneğini sonuna kadar zorlayacağım ama :)

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Üstad küçük ekranlı telefon düşünmüyorum,çünkü telefonu bilgisayar niyetine kullanıyorum, kamera benim için önemli, tabiki hız ve donanımda önemli, bütçe konusunuda bu saydığım telefonlar çıkınca fiyatlarına göre şekillendireceğim. Esasında xiaomi çok istiyorum ama kamera konusu beni düşündürüyor.

İyi hoşta siz ilk Mesajda Mi7 demişsiniz, Mi7 Plus değil. Ayrıca Mi7 Plus gibi bir cihazın çıkacağı da belli değil. Örnek vermek gerekirse; Mi6 tanıtılana kadar hep Mi6 Plus da çıkacağından bahsedilmişti fakat çıkmadı; hatta tanıtım zamanında bile bazı haber kaynaklarında daha sonra Mi6 Plus'ın çıkabileceğinden bahsediliyordu ki; çıkmadı.

Yani Doğmamış Çocuğa Don Biçilmez. Bir cihazlar çıksın piyasaya, siz duruma bakın. Sonrasında istediğiniz cihazı seçersiniz. Ben olsam Note 7 FE almam, parçası bulunmayabilir, bataryası bulunmayabilir. Sonuçta Adetli olarak Az sayıda bulunan cihaz. Ayrıca SD 845 çıkışında 2 yıl eskimiş bir cihaz olacak.

Mi6'da Google Camera ile; Kamera performansı ne duruma geldi. Kamera konusunda özellikle de şuan için Fotoğraf çekiminde; dert etmeyin. Tabi şu da var; ben bile Mi6'yı Haziran ayında aldım ki; 8 ay sonra ancak Google Camera'nın düzgün çalışan sürümlerini kullanmaya başladık. Mi7'de de Xiaomi Kamera yazılımı konusunda kendini geliştirmedi ise, yine bu kadar beklemeniz gerekebilir Google Camera için.

lastreal555

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
xiaomi mi 4
Konular
48
İyi hoşta siz ilk Mesajda Mi7 demişsiniz, Mi7 Plus değil. Ayrıca Mi7 Plus gibi bir cihazın çıkacağı da belli değil. Örnek vermek gerekirse; Mi6 tanıtılana kadar hep Mi6 Plus da çıkacağından bahsedilmişti fakat çıkmadı; hatta tanıtım zamanında bile bazı haber kaynaklarında daha sonra Mi6 Plus'ın çıkabileceğinden bahsediliyordu ki; çıkmadı.

Yani Doğmamış Çocuğa Don Biçilmez. Bir cihazlar çıksın piyasaya, siz duruma bakın. Sonrasında istediğiniz cihazı seçersiniz. Ben olsam Note 7 FE almam, parçası bulunmayabilir, bataryası bulunmayabilir. Sonuçta Adetli olarak Az sayıda bulunan cihaz. Ayrıca SD 845 çıkışında 2 yıl eskimiş bir cihaz olacak.

Mi6'da Google Camera ile; Kamera performansı ne duruma geldi. Kamera konusunda özellikle de şuan için Fotoğraf çekiminde; dert etmeyin. Tabi şu da var; ben bile Mi6'yı Haziran ayında aldım ki; 8 ay sonra ancak Google Camera'nın düzgün çalışan sürümlerini kullanmaya başladık. Mi7'de de Xiaomi Kamera yazılımı konusunda kendini geliştirmedi ise, yine bu kadar beklemeniz gerekebilir Google Camera için.
MWC 2018 te herşey netleşecek pazar günü, benim korkumda dediğiniz gibi mi 6 da olduğu gibi, mi 7'de de Plus modelinin çıkmaması :(

lastreal555

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
xiaomi mi 4
Konular
48

Bir de bu google camera olayını biraz açabilir misiniz? Google play de bulunmuyor sanırım.

damn2u

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
R.Note 5 Pro
Konular
7
Oradan buradan kısıp bataryası bitmesin diye gönül rahatlığıyla kullanılamayan cihazlara hayır dediğim için Mi Max 3 diyorum. Umarım Max serisinin seleflerine nazaran epey artı kazanmış olur yeni Max modeli.

Üst Alt