Diğer Mi 4'ümü sattım,almak için seçeneklerim

lastreal555

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
xiaomi mi 4
Konular
48
Selamlar herkese, mi4 4g telefonumu 600 TL ye bir arkadaşa sattım :) şimdi almak için seçeneklerim arasında mı 7, mi mix 2 S, samsung galaxy note fan edition, mi max 3 var, görüşlerinizi beklerim.

MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
kardeim yanlış anlama arkadaşın telefonun sıfır fiyatıbı biliyor muydu

lastreal555

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
xiaomi mi 4
Konular
48
kardeim yanlış anlama arkadaşın telefonun sıfır fiyatıbı biliyor muydu
Tabiki söyledim, alışverişte hakka hukuka çok dikkat ederim. Hatta ısınma problemi olduğunu bile söyledim. Telefona bayıldı, normalde 1.300 civarı telefon alacaktı, 600'e böyle bir telefon bulunca çok sevindi. Üç kuruşluk telefon için kul hakkına girmek istemem.

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Yanlış anlamayın ama, birbiriyle alakalı olmayan cihazları da yazmışsınız. Siz öncelikle ne istediğinize karar verin de. Büyük ekranlı cihaz istiyorsanız Mi7'nin orada ne işi var; Büyük ekranlı istemiyorsanız Max 3'ün ne işi var.

Mate 10 (Pro olmayan) serisine de göz atmanızı tavsiye ederim. Fakat ben olsam Mi7'yi beklerim orası ayrı. Mi Mix 2s'in nedense SD 835'le gelebileceğini düşünüyorum; eğer Mi7'den önce tanıtılırsa.

FatalRhymer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emin
Cihazım
Xiaomi Mi4
Konular
10
Ben sıfırını 680 ₺ ye satın almıştım çok iyi bir fiyata satmışsınız cihazı . İhtiyaçlarınızı ve bütçenizi söylerseniz ona göre herkes rahatlıkla alabileceğiniz en iyi telefonu söyleyecektir.

lastreal555

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
xiaomi mi 4
Konular
48
Yanlış anlamayın ama, birbiriyle alakalı olmayan cihazları da yazmışsınız. Siz öncelikle ne istediğinize karar verin de. Büyük ekranlı cihaz istiyorsanız Mi7'nin orada ne işi var; Büyük ekranlı istemiyorsanız Max 3'ün ne işi var.

Mate 10 (Pro olmayan) serisine de göz atmanızı tavsiye ederim. Fakat ben olsam Mi7'yi beklerim orası ayrı. Mi Mix 2s'in nedense SD 835'le gelebileceğini düşünüyorum; eğer Mi7'den önce tanıtılırsa.
Mi 7 plus'ın 6 inch olacağı yazılıyor, artı çerçevesiz olunca büyüklüğü tatmin edici, mi mix 2 S SD 845 ile gelecekmiş, hiç SD 835 ile geleceğinin yazıldığını görmedim, o da büyük cihaz. Galaxy note fan edition da 5.7 inch, o da büyüklük olarak fena değil, mi max 3 te zaten büyük olacak. Aslında bakarsanız hiç birisi küçük telefonlar değil. Xiaomi modellerde tek kafama takılan kamera konusu, eğer güzel olursa kesinlikle ilk tercihim tabiki xiaomi olacak.

lastreal555

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
xiaomi mi 4
Konular
48
Ben sıfırını 680 ₺ ye satın almıştım çok iyi bir fiyata satmışsınız cihazı . İhtiyaçlarınızı ve bütçenizi söylerseniz ona göre herkes rahatlıkla alabileceğiniz en iyi telefonu söyleyecektir.
Üstad küçük ekranlı telefon düşünmüyorum,çünkü telefonu bilgisayar niyetine kullanıyorum, kamera benim için önemli, tabiki hız ve donanımda önemli, bütçe konusunuda bu saydığım telefonlar çıkınca fiyatlarına göre şekillendireceğim. Esasında xiaomi çok istiyorum ama kamera konusu beni düşündürüyor.

FatalRhymer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emin
Cihazım
Xiaomi Mi4
Konular
10
Üstad küçük ekranlı telefon düşünmüyorum,çünkü telefonu bilgisayar niyetine kullanıyorum, kamera benim için önemli, tabiki hız ve donanımda önemli, bütçe konusunuda bu saydığım telefonlar çıkınca fiyatlarına göre şekillendireceğim. Esasında xiaomi çok istiyorum ama kamera konusu beni düşündürüyor.

Kamera ve büyük ekran diyince bence ya Mi 7 ya da Samsung marka amiral gemilerine bakın .

Üst Alt