Yardım Mi 13T pro sorunuyla geldi

Security Developer

ᴍɪᴜɪ ᴍᴇᴍᴏʀʏ
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Đ₳Ɽ₭ ₩ØⱤⱠĐ
Cihazım
Xiaomi, Huawei
Meslek
Whatever
Konular
8
Huawei p serisi güzel fakat Google servis muhabbetinden dolayı önermedim forumda bir arkadaş batarya süresi ve kullandığı uygulamaların Google servis olmamasından kaynaklı problem yaşadığını belirtmişti p60 serisinde kullanıcıların çoğu maalesef batarya süresinden şikayetçi.
Hocam Huawei global piyasa da Google yüzünden darbe yedi fakat bu Google uygulamaları çok basit aşılıyor, bana göre android'in sarsılmaz kralı diyebilirim kamera olsun yazılım olsun.

O kadar ambargo yiyip kendini üstün bir başarı ile ilerleme kayıt eden tek şirketlerden birisidir.

Çip sorunu ve Google desteği çekmemiş olsaydı şuan satış ve pazarlama konusunda en iyi konumdaydı. :) Ah üzümlü kekim Huawei

baran4524

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
anda
Cihazım
s7
Konular
25
Xiaomi den devam etmeyecek iseniz ve kamera sizin için önemli ise yurtdışı Samsung s23 ultra alıp güvenilir bir yerde server kaydı yaptırıp kullabilirsiniz.
Samsung yazılımına kamerasına hayran biriyim ama Samsung Türkiye'de çekmiyor arkadaşlar yurt dışı yurt içi farketmiyor çekim gücü düşük oluyor kırsalda berbat oyuzden Samsung benim için tabletten ibaret 😀😀

zggen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Özgen
Cihazım
Note 12 pro 5g
Konular
0
Samsung yazılımına kamerasına hayran biriyim ama Samsung Türkiye'de çekmiyor arkadaşlar yurt dışı yurt içi farketmiyor çekim gücü düşük oluyor kırsalda berbat oyuzden Samsung benim için tabletten ibaret 😀😀
Şebeke problemi etkileyen iki faktör var aldığınız telefonda global değilse band20 bulunmuyor zemin kat ve kırsalda çekmez ikincisi ise kullandığınız operatör ile alakalı ve operatörünüze bağlı cevrenizde bulunan baz istasyonları bu durumu etkileyen faktörler arasında.

Nimoylus

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
SÜLEYMAN
Cihazım
Xiomi 13 T
Konular
0
Ben iade ettim kurtuldum.
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Krnl386

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kernel
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Coder & Developer
Konular
37
Ben iade ettim kurtuldum.
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Hocam, bu sorunu yaşamayanlar acaba nerde? Merak ediyorum madem çoğunda bu durum var. Ben aynısından bir tane daha sipariş verdim. Bakalım bu nasıl olacak? Hayır Xiaomi müşteri hizmetleri, buna sorun gözüyle yaklaşmıyor. Tamamen kameranın doğal yapısından kaynaklı olduğunu, bu durumun kendi kendine düzeleceğini beyan ediyorlar. Aslında Leica grubuna bu durumu güzel bir dille mail atmak lazım. Birde global Xiaomi tarafına.

Security Developer

ᴍɪᴜɪ ᴍᴇᴍᴏʀʏ
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Đ₳Ɽ₭ ₩ØⱤⱠĐ
Cihazım
Xiaomi, Huawei
Meslek
Whatever
Konular
8
Hocam bunu neye dayanarak belirtiniz bilmiyorum fakat tam tersi olmasın o durum 😃 Siz galiba Samsung'un düşük ve band seçeneği az olan telefonlarını kullandınız.

Bir bakın derim band seçeneklerine.😃

baran4524

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
anda
Cihazım
s7
Konular
25
Hocam bunu neye dayanarak belirtiniz bilmiyorum fakat tam tersi olmasın o durum 😃 Siz galiba Samsung'un düşük ve band seçeneği az olan telefonlarını kullandınız.

Bir bakın derim band seçeneklerine.😃
Samsung çekim gücü şikayet var yazın ve görün s10 dan sonraki serilerin hepsinde çekim sorunu var kırsalda var bu sorun heryerde değil bodrum katlarda var mesela merkezi yerlerde sorun yok

f.karslioglu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
11T Pro
Konular
4
Hocam bunu neye dayanarak belirtiniz bilmiyorum fakat tam tersi olmasın o durum Siz galiba Samsung'un düşük ve band seçeneği az olan telefonlarını kullandınız.

Bir bakın derim band seçeneklerine.
Merhaba. Oğluma S22 aldık. Evin belli yerlerinde Wifi çekmiyor. Aynı yerde tablet, bilgisayar veya benim telefonum (11T Pro) gayet sorunsuz çekmekte.

2107113SG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Security Developer

ᴍɪᴜɪ ᴍᴇᴍᴏʀʏ
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Đ₳Ɽ₭ ₩ØⱤⱠĐ
Cihazım
Xiaomi, Huawei
Meslek
Whatever
Konular
8
Merhaba. Oğluma S22 aldık. Evin belli yerlerinde Wifi çekmiyor. Aynı yerde tablet, bilgisayar veya benim telefonum (11T Pro) gayet sorunsuz çekmekte.

2107113SG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Garip olay doğrudur.
Samsung çekim gücü şikayet var yazın ve görün s10 dan sonraki serilerin hepsinde çekim sorunu var kırsalda var bu sorun heryerde değil bodrum katlarda var mesela merkezi yerlerde sorun yok
Bilemiyorum artık, benim etrafımda kullananlar fakat pek öyle durum yaşamadılar.

baran4524

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
anda
Cihazım
s7
Konular
25
Garip olay doğrudur.

Bilemiyorum artık, benim etrafımda kullananlar fakat pek öyle durum yaşamadılar.
Araştırmanızı tavsiye ederim şikayet var siteleri açık kanıt ve kendimde denedim Türkiye'deki bandla uyum saglayamiyor

Üst Alt