Yardım Mi 11 ultra direnç ile kayıt

CHARRİNS

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EMRE
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
16
Maşallah dedik 5 gün yaşamadı kapandı 😄

kcellat

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
KML
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
2
hem ayranım dökülmesin hem bilmem ne pek hoş tabir olmamış burda ona rağmen cevap vereyim.

Evet yazın havuz da telefon kullanıyorum ( kullanmak istiyorum çocukları çekmek için ).
2. Olarak da zaten şuan xiaomi 11 ultra sahibiyim ve bu telefona direnç işlemi sonucu yüksek bi oranda kablosuz şarj veya kablosuz ters şarj nfc gibi arızalar ÇIKABİLİYOR. risk almaya değer mi diye burda soru yonelttim.
3. olarak şuan hali hazırda yurt dışına gittiğim için kayıt hakkım var yani tek masrafım 6. bin verip imei kaydettirmek olacak.
Benim tavsiyem asla telefonu havuzda kullanmayın. aynı hataya düşenlerin (ben de dahil) telefonları su aldı, kamerada su buharı vb problemler oldu. Forumda da var örnekleri. Cihaz açılmasa bile Mi 11 Ultra'nın su geçirmezlik sertifikası pek işe yaramıyor. yabancı forumlarda da kesinlikle su değdirmeyin telefona deniliyor. Hatta bu olayı, arabada airbag var diye duvara çarpmaya benzetiyorlar. Ancak, galaxy s7 ve p20 pro telefonlarımda suya denize giriyordum, asla bişey olmuyordu.

gkhankndmir

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Xiaomi 11 ultra
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
37
Benim tavsiyem asla telefonu havuzda kullanmayın. aynı hataya düşenlerin (ben de dahil) telefonları su aldı, kamerada su buharı vb problemler oldu. Forumda da var örnekleri. Cihaz açılmasa bile Mi 11 Ultra'nın su geçirmezlik sertifikası pek işe yaramıyor. yabancı forumlarda da kesinlikle su değdirmeyin telefona deniliyor. Hatta bu olayı, arabada airbag var diye duvara çarpmaya benzetiyorlar. Ancak, galaxy s7 ve p20 pro telefonlarımda suya denize giriyordum, asla bişey olmuyordu.
uluslar arası onaylı bi yerden sertifika almak kolay olmaz aslında mi 11 ultra bu sertifikayı aldığı halde su geçiriyorsa bu sertifikanında güvenilirliği sorgulanır. ben bu yaz kullanmayı düşünüyordum havuzda tereddüte düştüm şimdi

kcellat

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
KML
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
2
uluslar arası onaylı bi yerden sertifika almak kolay olmaz aslında mi 11 ultra bu sertifikayı aldığı halde su geçiriyorsa bu sertifikanında güvenilirliği sorgulanır. ben bu yaz kullanmayı düşünüyordum havuzda tereddüte düştüm şimdi
O sertifikaya test için gönderdikleri ürün ile piyasa sürülen versiyon farklı bile olabilir. Seri üretimde daha dandik malzeme kullanmış olabilirler. Bi şekilde bi yerinden su alıyor (mikrofon, sim kart yuvası ve her neresiyse bilmiyorum). Suda kullanmak için kılıflar var, en güvenlisi bu.

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
bu sertifikalar su geçirmez diye garanti verilmiyor bizim millet su geçirmez diye telefon ısınınca suyun altında yıkıyor gösteri peşinde bu suya dayanıklılık sertifikası zor durumlar için geçerli su geçince veya buhar yapınca gönder bakalım garantiye bu cihaz su geçirmiş diye garanti kapsamına giriyor mu ? ben diyeyim girmiyor firmalar iyi niyet göstergesi olarak tamir edebilirler ama "nasıl araba aldık 260 ibre var hadi 260 la her yere gidelim demiyorsak "bu suya dayanıklılık da öyle birşey

figo83alex

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
0

darkwatch39

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mi8
Konular
0
mi 11 ultra direnç kayıt yaptırıp kablosuz sarj ve ters sarjı calısan var mı ? varsa direnci nerede yaptırdınız yardımcı olur musunuz? teşekkürler

Selcukiyet

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Selçuk ilhan
Cihazım
Poco x3 NFC
Konular
0
mi 11 ultra direnç kayıt yaptırıp kablosuz sarj ve ters sarjı calısan var mı ? varsa direnci nerede yaptırdınız yardımcı olur musunuz? teşekkürler
Ankara'da isen yardimci olayım hocam. Çok sağlam tamircim var. Ben kullanıyorum.

gkhankndmir

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Xiaomi 11 ultra
Meslek
Fotoğrafçı
Konular