Yardım Mi 11 ultra direnç ile kayıt

mertozel33

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Asus Zenfone 2
Konular
1
Merhabalar. Bugün mi 11 ultra almak için bir arkadaşa sorduğumda Mi 11 Ultranın üretiminin durdurulduğu bu nedenle elinde cihaz olmadığını söyledi. Elinde olan da yüksek fiyat çeker dedi. Bana onun yerine Mi 12s Ultra önerdi. Bunun gerçeklik payı var mı? Mi 11 ultra yerine 12s Ultra tercih edilir mi?

gkhankndmir

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Xiaomi 11 ultra
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
37
mi 12s biraz daha iyi. oyle çok atla deve bir fark yok aralarında ama tabi bı nesil daha yeni 12s ultra. eğer fiyatı senin için makul denebilecek seviyedeyse 12s ultra alman güzel olur. 11 ultrayıda kendim kullanıyorum gayet memnunum. ama ikisi arasında uçurum bi fark yok onceliğin bana kalırsa fiyat olsun

bilisim

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Oğuz
Cihazım
mi5
Konular
0
Ben izmir'de yaptırdım 500 tl çift sim kayıtlı güncelleme yaptım hiç bir sıkıntı yok on numara oldu
hocam nerde yaptırdınız bilgi verebilrmisin. Ekranım kırıldı ikisini birlike yaptırayım diyorum ....

gkhankndmir

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Xiaomi 11 ultra
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
37
:D ımei kaydı yaptırmayı düşünüyordum taaa ki bugüne kadar. 20.000 bin tl güzel para. bizede yasal olmayan yollar gözüküyor 2. 4 ay bittiğinde. facepalm~~

KİLİORKEZ

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa
Cihazım
Mi 11 ultra
Meslek
Kuyumcu
Konular
67
İstanbul’da kayıt yapan var mı bildiğiniz güvenilir birde ortalama fiyat ne oluyor acaba

imsiyat

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sedat
Cihazım
mi 9t
Konular
0
Herkese merhaba, İzmir yada Eskişehir de direnç kaydı yapabilen yer var mı, yaptırıp memnun olan olursa çok sevinirim

omeryk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 T Pro
Konular
6
Herkese merhaba, İzmir yada Eskişehir de direnç kaydı yapabilen yer var mı, yaptırıp memnun olan olursa çok sevinirim

İzmir DenTel iletişim var 11T pro aldım yurtdışı direnç değişti memnunum

İsimsiz.

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İsimsiz
Cihazım
Mı 11 ultra
Konular
0
Adana'da yaşıyorum mi 11 ultrayı direnç kaydı yaptıracagım sağlam bir yer varmı acilen cvplarmisiniz
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

İyi akşamlar arkadaşlar. Xiaomi Mi 11 Ultra almayı düşünüyorum. Mersin, Adana veya Ankara'da direnç kayıdı yaptırabileceğim, güvendiğiniz bir yer var mı?
Hocam merhaba bende mi 11 ultrayı direnç kaydı yaptirmak istiyorum Adana'da yaşıyorum önerebileceginiz işinin ehli olan bir yer biliyormusunuz Adana'nın içinde

Son düzenleme:

İsimsiz.

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İsimsiz
Cihazım
Mı 11 ultra
Konular
0
Merhaba arkadaşlar. Bu gün BK mobile Bayram ustamin yanına uğradım ve malum işlemi yaptırdım. Zaten daha önce tanıyordum kendisini. Bize yakın. Sağolsun tertemiz halletti. 47k ile 😊
Hocam merhaba bende Adana'da yaşıyorum.burda temiz direnç kaydı yapılan yerleri bilmiyorum dediğiniz arkadaşa kargo ile gönderim sağlıya biliyormuyuz

Üst Alt