Ana Başlık Mi 11 Lite 4G - Tüm Özellikleri [Kullanıcı Yorumları]

oguuzysr

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
...
Cihazım
Poco X3
Meslek
Jandarma
Konular
5
Selamün aleyküm arkadaşlar mi 11 lite almayı düşünüyorum kayıt olmuyor diyor lar imeil kayıt olur mu acaba teşekkürler
Banada dediler imei olayı sıkıntı die ama bugüne kadar çözülemeyen bi Xiaomi cihazına denk gelmedim

Muharrem5896

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muharrem
Cihazım
Mia2
Konular
8

ey663

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erkan
Cihazım
Huawei mate 20
Konular
0
Herkese slm alanlara hayırlı olsun darisi bize inşallah. Sali günü kısmet olursa alicam. Poco x3 nfc çok ağır ve kaba olduğu için ve buyuk tlf sevmediğim için mi 11 lite a geçmeye karar verdim. Oyun oynamam. Sadece sosyal medya ve tlf görüşmesi için kullanıyorum. Alan arkadaşlar arti eksi özellik ekran süresi atarsa çok sevinirim. Şimdiden cevaplar için teşekkürler

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
78
mfa5, ne kadara aldınız hocam? 8 Lite sonrası düşük ihtimal de olsa belki anlık kafam esebilir de.

ey663

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erkan
Cihazım
Huawei mate 20
Konular
0
Kullanan
Siz bilirsiniz ben imei olayını pek kafama takmıyorum. Ama telefon gayet kullanışlı hafif kibar ince.
Hangi cihazdan geçtiniz size göre arti eksileri neler birde ekran süresi ss atarmisiniz
Bootlader açtınız mi

oguuzysr

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
...
Cihazım
Poco X3
Meslek
Jandarma
Konular
5
Kullanan

Hangi cihazdan geçtiniz size göre arti eksileri neler birde ekran süresi ss atarmisiniz
Bootlader açtınız mi
İstek gönderdim cumartesi açılacak ama su an twrp yok ilk isim eu.rom atmak olacak.
Valla kardeşim uzun zamandır bu kadar ince zarif telefon kullanmadım. Kamerasi Samsung sensör var güzel. Sesi güzel çıkıyor beğendim. Bataryası kullanıma göre değişir ama bana 1 gün yetmez yani pekde mühim değil. Tuğla gibi telefonlardan bıkmıştım iyi oldu.

Üst Alt