Soru Mi 11 ısınma sorunu

M.Sami

Xiaomi Mİ 11 - 12/256 Special Edition
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Mİ 11
Meslek
IT
Konular
7
Sanırsam ısınma sorunu gitti

geçen hafta

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Buda bu haftadaki

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

geçen hafta telefon ateş gibi oluyordu ama şimdi buz gibi test yaparken oyunda anlayacam durumu :)

yarın daha detaylı yazarım

onurcanisik

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
onurcan
Cihazım
xiaomi mi 11
Konular
5
2- Bilgisayar Adımları:

1. Telefon adımlarını başarıyla tamamladığınızdan emin olduktan sonra; Mi Unlock Tool’u arşivden direkt olarak C:/ dizinine çıkarın. Bu Mi Unlock Tool’un cihazınızı görmeme sorununu ortadan kaldıracaktır.
  2. Telefonunuzu kapatın ve “ses kısma + güç” tuşlarına basılı tutarak Fastboot moduna girin.
  3. Mi Unlock programını açıp telefona giriş yapılmış olan hesapla programa giriş yapıyoruz. Telefonu bilgisayarımızın varsa USB 2.0 portuna, yoksa 3.0 portuna takıyoruz.
  4. Programda “phone connected” yazınısını görmeniz gerekiyor. Aşağıda bulunan Unlock butonuna ardından gelen uyarı butonlarına onay verin.
  5. Eğer işlemleri doğru ve ilk defa yaptıysanız program size bootloader kilidinin açılmadığını mesajını verir. Genellike 168 saat olarak bir bekleme süresi verir.
  6. Bu bekleme süresi boyunca cihazı aktif bir şekilde kullanmaya devam etmeniz gerekiyor. Üstte de belirttiğim gibi bir daha Mi Kilit Açma Durumu bölümüne girmeyin, telefonu sıfırlamayın ve Mi hesabından çıkış yapmayın. Belirtilen süre bilgisayar adımlarının 2. adımından sonraki işlemleri tekrar uygulayarak bootloader kilidinizi açabilirsiniz.
en son sürümü Mi Unlock Tool – Xiaomi Tools burdan tehmin edebilirsiniz.
kaldıki bununla alakalı forum.miuiturkiye.net binlerce konu milyonlarca mesaj var :)
Telefon da hangi sürüm yüklü demek istemiştim ama yine de teşekkürler mesajınız için :)

M.Sami

Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Mİ 11
Meslek
IT
Konular
7

onurcanisik

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
onurcan
Cihazım
xiaomi mi 11
Konular
5
resmen bu son sürümde telefon bir başka oldu :) ciddiyim ısınma gitti kitlenme gitti resmen akıyor :)
sizin mesajınızdan sonra iyice meraklandım çarşambaya filan açılır bi aksilik olmazsa :D umarım cihaza zarar vermeden hallederim.

M.Sami

Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Mİ 11
Meslek
IT
Konular
7
ok işlemi yaparken sakın bilgisayar ön port değil arka portu mümkünde kısa kablo yapın işlem sırasında yüksek aktarım dolayı ön girişler kaldırmıyor ve chaz turla oluyor zaten forum okursan çoğu bu yüzden oldu cihazları turla benimkide olmak üzerirdi allahdan ucundan döndü :)
dedigim unutma 1 kısa kablo 2 bilgisayar arkadasın ana usp port
sonrasında power shell sağ tıkla yönetici olarak çalıştır ve işlemi yap

onurcanisik

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
onurcan
Cihazım
xiaomi mi 11
Konular
5
ok işlemi yaparken sakın bilgisayar ön port değil arka portu mümkünde kısa kablo yapın işlem sırasında yüksek aktarım dolayı ön girişler kaldırmıyor ve chaz turla oluyor zaten forum okursan çoğu bu yüzden oldu cihazları turla benimkide olmak üzerirdi allahdan ucundan döndü :)
dedigim unutma 1 kısa kablo 2 bilgisayar arkadasın ana usp port
sonrasında power shell sağ tıkla yönetici olarak çalıştır ve işlemi yap
Teşekkür ederim cihaz açıldığı anda deneyeceğim:)

Üst Alt