Rom Mi 10T-Mi 10T Pro-Miui 12.6 -21.10.20 Android 11-Eu Beta Weekly Rom

ismail863

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ismail
Cihazım
redmi note 2
Konular
43
mi10t pro icin hatali rom yine romun yuklenmesi onerilmiyor diyor xiaomi aciklamasindan madem yapamiyorsunuz mi10t pro icin ayri rom yapin oda yok kullaniciya onem artik vermediklerini gosteriyor bu yaptiklariyla xiaomi

Marechal

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi 10T
Konular
9
Anlamıyorum daha 1 saat önce haftalık son güncelleme mi 10T için yayındaydı şimdi indireyim dedi kaldırmışlar bu ne biçim iş yahu

a2lite

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
arıza
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
1
Anlamıyorum daha 1 saat önce haftalık son güncelleme mi 10T için yayındaydı şimdi indireyim dedi kaldırmışlar bu ne biçim iş yahu
2 gün önce indirmiştim fakat yüklemedim. akşama upload yaparım eğer benden önce tekrar link vermezler ise

Son düzenleme:

a2lite

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
arıza
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
1
link altta, yalnız yüklemeyi geri çektiklerine göre bir problem görmüş olabilirler, yüklemek isterseniz sorumluluk yükleyen kişiye aittir.

Marechal

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi 10T
Konular
9
link altta, yalnız yüklemeyi geri çektiklerine göre bir problem görmüş olabilirler, yüklemek isterseniz sorumluluk yükleyen kişiye aittir.

Muhtemelen Mi10T Pro modeli için problemli bir sürüm olduğu için malum problem yüzünden Mi10T için olanı da çekiyorlar. Teşekkür ederim.

bob_marley_232

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
8
mi10t pro icin hatali rom yine romun yuklenmesi onerilmiyor diyor xiaomi aciklamasindan madem yapamiyorsunuz mi10t pro icin ayri rom yapin oda yok kullaniciya onem artik vermediklerini gosteriyor bu yaptiklariyla xiaomi

o Xiaomi açıklaması değil EU grubunun açıklaması. Resmî cin betayı indirip kurarsanız kamerada problem yok. EU grubu ellerinde Pro olmadığı icin test edemediklerini ve duzeltemediklerini söyledi.

bu adamlar bu işi gönüllü yapıyor. Beklemekten başka şans yok.

Keremkk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Kerem
Cihazım
XİAOMİ Mİ 10T
Konular
29

Ben yükledim mi globe üzerinden indirip el feneri açılmıyor ve kameraya bağlanılmıyor o yüzden yüklemeyin.

a2lite

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
arıza
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
1
daha önce paylaştığım linkte ki 21.9.1 sürümü 3.8GB ama
az önce 21.9.1 sürümü tekrar sunuldu boyutu 4.1GB, dosya boyutundan anlaşılan baya bir ekleme yapılmış, belki hatalar giderilmiştir

bu arada indirmede sunucu olarak (Latvia, LV) denediklerim arasında en hızlısı, ttnet in bana verdiği max hız 41 Mbps ama modemden ufak bir ayar ile 50 Mbps hızı ile gayet stabil download yapıyorum ufaktan paylaşmak istedim

Son düzenleme:

CrawLTR

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Umut
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Öğrenci
Konular
20
az önce 21.9.1 sürümü tekrar sunuldu, belki hatalar giderilmiştir

21.9.1 sürümü hangi MIUI sürümü oluyor? Enchanced mi?

Üst Alt