Rom Mi 10T-Mi 10T Pro-Miui 12.6 -21.10.20 Android 11-Eu Beta Weekly Rom

a2lite

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
arıza
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
1
bende stabil 12.5.3 e geçtim. bir tek problemle henüz karşılaşmadım. ayrıca bataryanın bu kadar uzun gittiğine ilk defa denk geldim. haftalık ta sorunlar inşallah düzelir.

Edit: arama kişi engelleme çalışmıyor

Son düzenleme:

aevrenm

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
42
bende stabil 12.5.3 e geçtim. bir tek problemle henüz karşılaşmadım. ayrıca bataryanın bu kadar uzun gittiğine ilk defa denk geldim. haftalık ta sorunlar inşallah düzelir.
Siz bide endonezya 12.5.1 i deneyin. Bende eu 12.5.3 kullandim begenmedim kasma donmalar var. Ve size onerdigim surumde ne kasma ne donma var. Bataryaya gelecek olursak 90hz hizinda 10 saat ekran suresi aliyorum. 144hz ise 7 bucuk saat ekran suresi. Karar sizin

a2lite

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
arıza
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
1
Siz bide endonezya 12.5.1 i deneyin. Bende eu 12.5.3 kullandim begenmedim kasma donmalar var. Ve size onerdigim surumde ne kasma ne donma var. Bataryaya gelecek olursak 90hz hizinda 10 saat ekran suresi aliyorum. 144hz ise 7 bucuk saat ekran suresi. Karar sizin
Mi 10T de ilk kurduğum romların en başında gelir, lakin NFC ödemelerinde sıkıntı çıkaran tek rom. Bu yüzden Endonezya benim ihtiyacım ı karşılamıyor. 90Hertz kullanacaksan 10T ye neden 5 bin TL vereyim. 4+1 ev alıyorsun 2+1 olarak kullanıyorsun gibi

aevrenm

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
42
Mi 10T de ilk kurduğum romların en başında gelir, lakin NFC ödemelerinde sıkıntı çıkaran tek rom. Bu yüzden Endonezya benim ihtiyacım ı karşılamıyor. 90Hertz kullanacaksan 10T ye neden 5 bin TL vereyim. 4+1 ev alıyorsun 2+1 olarak kullanıyorsun gibi
Şuan hangisini kullaniyorsunuz

antonow

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mertergeç
Cihazım
mi 10t pro
Konular
1
Benim şuan farkettiğim bir durum var.Kamera bende sadece 108 mp olan çalışıyor. Pro modunda bile kamera durduruldu hatası alıyorum.yeniden romu yükledim fakat hala aynı. Bende sanırım eu 12.5.1 e geçiş yapacağım birazdan :(

sezer1907

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
iPhone 13 256GB
Konular
68
Eu romu hala kullanan var mı cidden ? Global romlar bundan bin kat daha iyi. Bu ekip her ne yapıyorsa romu çöp edip tekrar derliyor ve sunuyorlar. Cihazınız ne olursa olsun kesinlikle kullanmanızı önermiyorum.

antonow

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mertergeç
Cihazım
mi 10t pro
Konular
1
Bu sürümde o kadar çok hata varki artık çileden çıkardı. Bende stabil 12.5.3 e geçtim . Birde bunu deneyim bakalım nasılmış . Bu sürümde tema yükledim temanın bir çok özelliği çalışmıyor . Betada çalışıyordu . Hepsinde ayrı sıkıntilar var arkadaş 🤣🤣🤣

aevrenm

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
42
Bu sürümde o kadar çok hata varki artık çileden çıkardı. Bende stabil 12.5.3 e geçtim . Birde bunu deneyim bakalım nasılmış . Bu sürümde tema yükledim temanın bir çok özelliği çalışmıyor . Betada çalışıyordu . Hepsinde ayrı sıkıntilar var arkadaş 🤣🤣🤣
Endonezya son surum yukle bi. Ona gore bni etiketle yaz hocam ☺️ (yuklediktennsonra forumdanstoya hocamizinnpil tasarrufu ayarlarini yap)

antonow

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mertergeç
Cihazım
mi 10t pro
Konular
1
Endonezya son surum yukle bi. Ona gore bni etiketle yaz hocam ☺️ (yuklediktennsonra forumdanstoya hocamizinnpil tasarrufu ayarlarini yap)
Valla şuan bir daha sıfırdan yükleme yapmaya yüreğim el vermez . Bir hafta sonra falan artık duruma göre yüklerim . Yükleyince haber veririm 🤣🤣

Üst Alt