Rom Mi 10T - Mi 10 T PRO -K30S ULTRA Xiaomi.eu 12.5.1.0 Stable

Dragoner16

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi 8lite
Konular
12
Hocam 10T nin kamerası 10T Pro dan iyi mi dedin ben mi yanlış anladım ? wasntme~~
Bende Pro kuzenimde 10t var öyle birşey yok dediğiniz gibi dağlar kadar fark var arada :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bölge değişmiyor ve ya değiştirsenizde geri çine dönüyor ise cust.img flashlayın düzelir %90 arkadaşlar.
Megapikseli yüksek olması daha ayrıntılı fotoğraflar çekmenize yarar megapiksel olarak iki kat fark var fakat bu demek olmuyor ki iki kat daha iyi kamerasi burada lens aralığı ve sensör kalitesi ve kullandığınız yazılım da önemli 10t pronun kamerası bir tık daha iyi fakat sizin bahsettiğiniz gibi dağlar yok

Fataldose

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ergin
Cihazım
Mi 10T Pro
Meslek
Mobile Software
Konular
0
Megapikseli yüksek olması daha ayrıntılı fotoğraflar çekmenize yarar megapiksel olarak iki kat fark var fakat bu demek olmuyor ki iki kat daha iyi kamerasi burada lens aralığı ve sensör kalitesi ve kullandığınız yazılım da önemli 10t pronun kamerası bir tık daha iyi fakat sizin bahsettiğiniz gibi dağlar yok
Gcam da dağlar kadar fark var gece çekimlerinde. Havadan konuşmuyorum test ettim.

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Update geliyor 3.7gb boyutunda indirme yapmıyor diyelim indirme yaptı en son bir hata veriyor 3.56 GB kalıyor ne yaptimsa sorunu aşamadim direk linkten indirim diyorum onuda bulamadım
Ss Resim atayım dedim ama yüklenmedi resim sorun var galiba sitede

emRu11aH

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrullah
Cihazım
Mi 12t pro
Meslek
Üretim,Alım,Satım
Konular
19
Update geliyor 3.7gb boyutunda indirme yapmıyor diyelim indirme yaptı en son bir hata veriyor 3.56 GB kalıyor ne yaptimsa sorunu aşamadim direk linkten indirim diyorum onuda bulamadım
Ss Resim atayım dedim ama yüklenmedi resim sorun var galiba sitede
Bende 100'de takılı kaldıydı neredeyse indiriliyorda, birşekilde indi yani bende bekledim biraz nete bağlana bağlana zorla sanki, aynı şey olmayabilir tabi de...

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
Çok nadir de olsa ara ara çift yeniden başlatma sorunu yaşıyorum. Telefonu yeniden başlatınca açılış ekranına kadar gelip başa dönüyor tekrar yeniden başlıyor ama sorunsuz çalışmaya devam ediyor.

emRu11aH

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrullah
Cihazım
Mi 12t pro
Meslek
Üretim,Alım,Satım
Konular
19
Hocam 10T nin kamerası 10T Pro dan iyi mi dedin ben mi yanlış anladım ? wasntme~~
Bende Pro kuzenimde 10t var öyle birşey yok dediğiniz gibi dağlar kadar fark var arada :)

Bölge değişmiyor ve ya değiştirsenizde geri çine dönüyor ise cust.img flashlayın düzelir %90 arkadaşlar.
Değişik bir durummuş, yeniden rom yüklenilirse düzelir bence.. angel~~

Fataldose

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ergin
Cihazım
Mi 10T Pro
Meslek
Mobile Software
Konular
0
Çok nadir de olsa ara ara çift yeniden başlatma sorunu yaşıyorum. Telefonu yeniden başlatınca açılış ekranına kadar gelip başa dönüyor tekrar yeniden başlıyor ama sorunsuz çalışmaya devam ediyor.
Cihazın sürümü nedir hocam?

Mhsnrohat

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rohat
Cihazım
Xiaomi mi 9 se
Konular
17
nescafe656-jpg.135531

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Cihazınızın Bootloader Kilidi açık, TWRP yüklü ve USB Hata ayıklama açık olmalıdır...
Yüklü değilse bu konudan TWRP yi yükleyebilirsiniz.

Kurulum
[ Bootloader Kilidinizin Açık Ve Twrp Yüklü olması gerekmektedir ]
[ İşlemlere başlamadan önce Yedeklerinizi , Bilgisayara veya Usb Belleğe alınız ]

1- Cihazınızı TWRP kurtarma modunda başlatınız.
Farklı bir custom romdan geliyor iseniz Wipe -Format Data / yes yapıp Reboot - Recovery ile Tam Temizlik yapınız.
2- Rom dosyasını ve magisk dosyasını telefona atınız.
3- TWRP ile Wipe » Advanced Wipe düğmesine tıklayınız '' Dalvik / Art Cache - Cache - Data '' Seçip , Swipe to Wipe yapınız.
4- TWRP ana menüsüne dönünüz, Install üzerine dokunun ve cihazınıza aktardığınız Xiaomieu.zip dosyasını seçin. Zip dosyasını seçtikten sonra, Swipe to Confirm Flash yapınız.
5-ROM’unuz başarıyla yüklendikten sonra
6- dosyasını flaslayınız (isteğe Bağlı )
7- Wipe cache/Dalvik yapın ve Reboot-System yapınız.
8- İlk Kurulum ortalama 5 dk kadar sürmektedir.Sabırlı olup bekleyiniz.

Sorumluluk size konu bana aittir. Miuiturkiye.Net ve tarafım yapılan işlemlerden doğan sorumlulukları kabul etmez.
Elinize sağlık hocam yanlız uygulamalar kasıyor uygulama içinde kasılmalar oluyor bu sorun sadece bende mi bilginiz var mı

Elinize sağlık hocam yanlız uygulamalar kasıyor uygulama içinde kasılmalar oluyor bu sorun sadece bende mi bilginiz var mı
Tepkime çok geç hocam

Son düzenleme:

webumut

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
w
Cihazım
w
Konular
28

Tepkime çok geç hocam
İlk çıktığından beri bu sürümü kullanıyorum hiçbir soruna denk gelmedim. Temiz kurulum deneyiniz

Üst Alt