Rom Mi 10T - Mi 10 T PRO -K30S ULTRA Xiaomi.eu 12.5.1.0 Stable

cihanmpower

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
cihan
Cihazım
Mi 10t
Meslek
Babayım
Konular
10
Sizin cihaz pro mu düz 10t mi hocam? Pro ise önerdiğiniz Google cam sürümü hakkında bilgi alabilir miyim? Teşekkürler..
Hocam istersen numara at sana resim kalitesini atayım, gece 3te zifiri karanlıkta odayı çektim gündüzmüş gibi çıktı ve fotoğrafın kalitesi baya artıyor gcam ile, ayrıca pro versiyondaki lens samsung üretimi, 64lükte ise sony, sony sensörü içinden geçiyor pro modeldeki sensörün. Cihaz düz 10t 8ram

emRu11aH

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrullah
Cihazım
Mi 12t pro
Meslek
Üretim,Alım,Satım
Konular
19
emRu11aH, Global romları mi flash yada cmd yöntemi ile yükleyin..

MIUI arama ve mesajlaşma uygulaması sadece Endonezya (indo) ve Tayvan romda mevcut...

Geçiş yapmadan önce mutlaka efs yedeği alıp telefon haricî 3-5 yerde saklayın..

Makbule geçti, teşekkürler...

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
emRu11aH, Gollük ortayı yaptım, gerisi sizde ;)

cagri0102

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çağrı
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
15
Hocam istersen numara at sana resim kalitesini atayım, gece 3te zifiri karanlıkta odayı çektim gündüzmüş gibi çıktı ve fotoğrafın kalitesi baya artıyor gcam ile, ayrıca pro versiyondaki lens samsung üretimi, 64lükte ise sony, sony sensörü içinden geçiyor pro modeldeki sensörün. Cihaz düz 10t 8ram
Hocam gcamin numaralarını biliyorum her cihazımda kullandım. 10t pro yu yeni aldığım için hangi GCam kullanmalıyım onu soruyorum bende :) Sürüm olarak hangisi config dosyası hangisi bilgi verebilir misiniz bana?

DarkLegion

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Öğrenci
Konular
28
Elinize sağlık hocam. İki sorum olacaktı. Bu romdan Redmi Note 9S için var mı? Bir de genel hızı nasıl hocam?

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
Elinize sağlık hocam. İki sorum olacaktı. Bu romdan Redmi Note 9S için var mı? Bir de genel hızı nasıl hocam?

Bu olması lazım

FarFara

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
10
emRu11aH, Global romları mi flash yada cmd yöntemi ile yükleyin..

MIUI arama ve mesajlaşma uygulaması sadece Endonezya (indo) ve Tayvan romda mevcut...

Geçiş yapmadan önce mutlaka efs yedeği alıp telefon haricî 3-5 yerde saklayın..

Üstad trwp ile global rom yüklemek çok iyi değil mi? Farkı nedir? Ben globalci değilim ama bu custom romlar genelde mi10t için çıkıyor. Mi10t Pro da sıkıntı yaratıyor. En güzeli Android 10a dönmek.

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Twrp ile yüklemelerde (stock/global/orijinal/fabrika vs) bölge kısmı ÇİN olarak kalabiliyor + madem cihaz stock rom olarak kullanılanacak o zaman verdiğim yöntemlerle yüklenmeli ki en sağlıklı,en temiz,en sorunsuz geçiş olsun...

Twrp yüklemek zaten 2dk iş ;)

Fataldose

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ergin
Cihazım
Mi 10T Pro
Meslek
Mobile Software
Konular
0
Hocam 10T nin kamerası 10T Pro dan iyi mi dedin ben mi yanlış anladım ? wasntme~~
Bende Pro kuzenimde 10t var öyle birşey yok dediğiniz gibi dağlar kadar fark var arada :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Twrp ile yüklemelerde (stock/global/orijinal/fabrika vs) bölge kısmı ÇİN olarak kalabiliyor + madem cihaz stock rom olarak kullanılanacak o zaman verdiğim yöntemlerle yüklenmeli ki en sağlıklı,en temiz,en sorunsuz geçiş olsun...

Twrp yüklemek zaten 2dk iş ;)
Bölge değişmiyor ve ya değiştirsenizde geri çine dönüyor ise cust.img flashlayın düzelir %90 arkadaşlar.

Üst Alt