Rom Mi 10T - Mi 10 T PRO -K30S ULTRA Xiaomi.eu 12.5.1.0 Stable

a2lite

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
arıza
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
1
Format data yaptım hocam herşeyi siliyorum temizliyorum romu flashlıyorum sonra tekrar format data yapıyorum yok açılmıyor
akla ilk gelen sorun indirdiğiniz eu rom eksik ya da hatalı farklı tarayıcıdan tekrar indirin (flasladığınızda hata alıyorsanız) ve twrp hangi sürüm kurulu?

Muste529

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi note 6 pr
Konular
1
akla ilk gelen sorun indirdiğiniz eu rom eksik ya da hatalı farklı tarayıcıdan tekrar indirin (flasladığınızda hata alıyorsanız) ve twrp hangi sürüm kurulu?
Hocam twrp 3.4.2b kurulumda hata almıyorum

Rgokcay

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ridvan
Cihazım
Mi 10t pro
Konular
19
Format data yaptım hocam herşeyi siliyorum temizliyorum romu flashlıyorum sonra tekrar format data yapıyorum yok açılmıyor
Ben sildim twrp yükledim sonra romu flasladım tekrar acıldı

hako06

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
hakan
Cihazım
mi5
Konular
0
Evet bu cihazın çindeki adı K30S Ultra bu romu yüklerseniz cihazınız tamamen K30S ultraya dönüşecek bu arada 12.5.4 sürümü çıkmış sanırım ben eu romu bıraktım EEA kullanıyorum daha güzel geldi.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Sorununuz TWRP kaynaklı gibi bunu bir deneyin. Recovery - Twrp 3.5.2.0 Mi10t ve Mi10T pro
Teşekkürler hocam bende EEA sürümündeyim de, malum plaka işlemi için eu roma geçmek gerekiyor daha sonra tekrardan geçerim avrupa roma.

Muste529

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi note 6 pr
Konular
1
Eu romu yükledim telefon açılmadı sonra 3.4.2b twrp den 3.5.0 twrp yükledim fastboot modunda kaldı PC ye bağlayıp 3.4.2b twrp geri yükledim şuan cihaz açılıyor ben böyle bişi görmedim resmen saçmalık

Rgokcay

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ridvan
Cihazım
Mi 10t pro
Konular
19
Eu romu yükledim telefon açılmadı sonra 3.4.2b twrp den 3.5.0 twrp yükledim fastboot modunda kaldı PC ye bağlayıp 3.4.2b twrp geri yükledim şuan cihaz açılıyor ben böyle bişi görmedim resmen saçmalık
Bazı sürümler twrp den dolayı recovery de kalıyor

Üst Alt