Rom Mi 10T - Mi 10 T PRO -K30S ULTRA Xiaomi.eu 12.5.1.0 Stable

bob_marley_232

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
8
12.5.4 geldi stable. bir önceki sürüm zaten çok iyidi. Bunu indiriyorum bakalım nasıl.

Enhanced sürüm bu sanırım.

anne12

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
gECEm
Cihazım
REDMİ NOTE7 PRO
Konular
4
12.5.4 geldi stable. bir önceki sürüm zaten çok iyidi. Bunu indiriyorum bakalım nasıl.

Enhanced sürüm bu sanırım.
merhaba deneyince nasıl bir rom-arama,wifi, aramalarda sensör,çekim sinyal gücü,program arası geçiş tepki süresi şarj süresi hk. bir dönüt sağlarsan sevinirim teşekkür ederim şimdiden

a2lite

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
arıza
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
1
12.5.3 üzerine 12.5.4 az önce güncelledim. ilk açılışta tamamını okuyamadım ama klon uygulamalar oluşturulamadı gibi bir yazı bir kaç saniye belirdi gitti, ama klon uygulamalarda sorun yoktu, yeniden başlattım ve hiçbir sorun çıkmadı. boş ram kullanımı ilk defa 5.4 GB gördüm sanırım optimizasyon güncellemesi. bir önce ki sürüme göre extra bir özellik göremedim. gayet akıcı. şimdilik bu kadar

edit: haftalık beta ve oneos ta rehberde kayıtlı numarayı arayanı engelleme hiç çalışmıyordu (çalışması için elle manuel numaranın girilmesi gerek), önce ki ve bu sürümde rehberde kayıtlı numarayı engelleme güzel çalışıyor yalnız ca 1 hattınız için, engellediğiniz numara ikinci hattınızı ararsa maalesef çalışmıyor.

Son düzenleme:

Muste529

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi note 6 pr
Konular
1
12.5.3 üzerine 12.5.4 az önce güncelledim. ilk açılışta tamamını okuyamadım ama klon uygulamalar oluşturulamadı gibi bir yazı bir kaç saniye belirdi gitti, ama klon uygulamalarda sorun yoktu, yeniden başlattım ve hiçbir sorun çıkmadı. boş ram kullanımı ilk defa 5.4 GB gördüm sanırım optimizasyon güncellemesi. bir önce ki sürüme göre extra bir özellik göremedim. gayet akıcı. şimdilik bu kadar

edit: haftalık beta ve oneos ta rehberde kayıtlı numarayı arayanı engelleme hiç çalışmıyordu (çalışması için elle manuel numaranın girilmesi gerek), önce ki ve bu sürümde rehberde kayıtlı numarayı engelleme güzel çalışıyor yalnız ca 1 hattınız için, engellediğiniz numara ikinci hattınızı ararsa maalesef çalışmıyor.
Hocam merhaba bende eu 12.5.4 kurucam ama yükleyince telefon açılmadı sebebi ne olabilir eski twrp ile kurdum ama açılmıyor cihaz aosp rom kullanıyordum oradan eu ya geçmeye çalıştı Ama bootlop a düştü cihaz açılmıyor

Rgokcay

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ridvan
Cihazım
Mi 10t pro
Konular
19
Hocam merhaba bende eu 12.5.4 kurucam ama yükleyince telefon açılmadı sebebi ne olabilir eski twrp ile kurdum ama açılmıyor cihaz aosp rom kullanıyordum oradan eu ya geçmeye çalıştı Ama bootlop a düştü cihaz açılmıyor
Tam temizlik yapıp geçmelisiniz açılmaz recovery atar sürekli bende betadan geçtim

a2lite

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
arıza
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
1
farklı custom romdan geçişlerde wipe data yapmanız gerekir, yaptınız mı?
önce wipe data ilet tüm veriler silinir, sonra advenced wipe ile cache, dalvik tamizlenir hemen arkasından reboot recovery deyip romu telefona atın ve flaslayın
not: wipe data yapıp yes yazdığınızda tüm verilerinizin silineceğini unutmayın!!!

Muste529

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi note 6 pr
Konular
1
farklı custom romdan geçişlerde wipe data yapmanız gerekir, yaptınız mı?
önce wipe data ilet tüm veriler silinir, sonra advenced wipe ile cache, dalvik tamizlenir hemen arkasından reboot recovery deyip romu telefona atın ve flaslayın
not: wipe data yapıp yes yazdığınızda tüm verilerinizin silineceğini unutmayın!!!
Format data yaptım hocam herşeyi siliyorum temizliyorum romu flashlıyorum sonra tekrar format data yapıyorum yok açılmıyor

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
11
Hocam K30s ultra dediği mi10t pro mu?
Evet bu cihazın çindeki adı K30S Ultra bu romu yüklerseniz cihazınız tamamen K30S ultraya dönüşecek bu arada 12.5.4 sürümü çıkmış sanırım ben eu romu bıraktım EEA kullanıyorum daha güzel geldi.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Format data yaptım hocam herşeyi siliyorum temizliyorum romu flashlıyorum sonra tekrar format data yapıyorum yok açılmıyor
Sorununuz TWRP kaynaklı gibi bunu bir deneyin. Recovery - Twrp 3.5.2.0 Mi10t ve Mi10T pro

Üst Alt