Ana Başlık Mi 10T 5G - Detaylı Teknik Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Silinenkullanıcı93803

Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
.
Cihazım
.
Meslek
.
Konular
0
Arkadaşlar telefona kaplama yaptırdım şeffaf....

Kılıfla kullandığım halde arka camda izler kalmaya başlamıştı bazı arkadaşlarda da bu sorunun olduğunu gözlemledim kaplamanın herhangi bir sakıncası olur mu ? Bilgilendirirseniz sevinirim.
dostum sakıncası olmaz merak etme :)

silindi20943

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Konular
55
Cihaz hala alınabilir mi ? Note 8 prodan geçmeyi düşünüyorum. 11t de ois yok o yğzden bu modele bakıyorum ? Kronik problemi var mı ?

eminreis80

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emin
Cihazım
Mi 10t Pro
Meslek
makine mühendisi
Konular
14
Cihaz hala alınabilir mi ? Note 8 prodan geçmeyi düşünüyorum. 11t de ois yok o yğzden bu modele bakıyorum ? Kronik problemi var mı ?
yakınlık sensörü kronik hocam
miui 13 ile bayağı düzelttiler ama halen mevcut
bazen telefonu kulağınıza götürmeden ekrani kapatıyor
bazen götürseniz de kapatmıyor
halen alınabilir bir cihaz
batarya ve performans yönünden üzmez
kamera ve video olarak yorum yapmama gerek bile yok

silindi20943

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Konular
55
yakınlık sensörü kronik hocam
miui 13 ile bayağı düzelttiler ama halen mevcut
bazen telefonu kulağınıza götürmeden ekrani kapatıyor
bazen götürseniz de kapatmıyor
halen alınabilir bir cihaz
batarya ve performans yönünden üzmez
kamera ve video olarak yorum yapmama gerek bile yok
Nekadar bir sensör sorunu var note 8 proda bazen açıyor bazen kapatıyor. Sustura basıyoruz yanlışlıkla kapanmadığı için. İkinci el 5500 liraya buldum mi10t pro temiz alınır mı ekran ghost vs olayı varmı nelere dikkat etmek lazım

eminreis80

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emin
Cihazım
Mi 10t Pro
Meslek
makine mühendisi
Konular
14
Nekadar bir sensör sorunu var note 8 proda bazen açıyor bazen kapatıyor. Sustura basıyoruz yanlışlıkla kapanmadığı için. İkinci el 5500 liraya buldum mi10t pro temiz alınır mı ekran ghost vs olayı varmı nelere dikkat etmek lazım
hocam sensör sorunu bariz
yani miui 13 öncesinde rahatsız edecek şekilde diyeyim siz anlayın
şimdi biraz daha düzelmiş şekilde
yani ben telefonla konuşmaya başlamadan güç tuşuna basıyorum ne olur ne olmaz diye
ghost ekran muhabbetine bu telefonda hiç rastlamadim hocam
onun dışında telefonun kozmetiği kamerasi vs. dışında dikkat emteniz gereken pek bir şey yok gibi
sensör sorununa değinirseniz fiyat kırabilirsiniz😂

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
9
Sensör bariz şekilde sık sık takılı kalıyor ancak MİUİ arama ve mesajlaşma uygulaması içeren eu,Endonezya gibi romlarda yakınlık sensörünü devre dışı bırakmak mümkün. Şahsen ben yakınlık sensörü kapalı kullanıyorum .Telefonla uzun süre görüşeceğim zaman güç tuşuyla ekranı kapatıyorum çağrı bitince güç tuşuyla açıyorum .

fatihx61

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
FatihKara
Cihazım
Mi 9
Meslek
Güvenlik
Konular
37
Değerli hocalarım, bu cihazı aldım geçen hafta. Pubg mobile da mikrofon açınca sesim karşıya gitmiyor ve oyunun sesini düşürüyor. Sesi sonuna kadar açsam bile düşük seste oynatıyor. Kulaklık Akg by Samsung.

ProYasinn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Öğrenci
Konular
60
Xiaominin yeni updatelerle cihaza eklediği kasıtlı sorun/buglar dışında fiyatı çerçevesinde f/p telefonu olduğunu düşünüyorum, update desteği bitiyor ve andorid sürümü de eskimeye başladı ama xiaomi kullandığınızı düşünürseniz bunları fazla umursamayin çünkü xiaomide ne kadar çok update = o kadar sorun bug demek ne yazikki. Alacak olanlar 8/256 yerine 8/128 alırsa daha iyi olur 256 lik modelde daha fazla kronik sorunlar çıkıyor üretim hatası muhtemelen çünkü hangi foruma baksam çoğunluk 8/256 da sorun yaşamış. Bunun dışında kamerada en şaşırdığım nokta 10x fotoğraf kalitesi 5x e göre bariz daha net ve iyi . Umarim bunu söyledim diye fixlenmez zaten yakında yazılım desteği de kesilecek 😂

Lim0n

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Limon
Cihazım
Poco X6 Pro
Konular
115
Telefonun arkasına basınca cızırtı gidiyor çekince tekrar devam ediyor video ve ses kaydı yaparken oluşuyor

snn53

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
mi10t
Konular
9
Mi 10 t yi miui 14 e guncelledim, dun bir anda kilit tuşu kendi kendine basmaya başladi. Normalde basinca tepki veriyo ama dokununca vermeye başladi kendi kendine bişeyler oldu kapatip açmaya çaliştim takildi sonra duzeldi. Bunu yaşayan varmi ? Miui 14 den mi kaynaklaniyor ? Global surum

Üst Alt