MIUI 13 Mi 10T/10T Pro - MIUI 13 22.10.26 EU Beta ROM - 13.0.7.0 EU Stabil ROM [Android 12]

cagri0102

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çağrı
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
15
Bugün akşama kadar bu şekilde kullanıp olmazsa stabile geçicem. Birde galiba bunun sebebini de bulmuş gibiyim ama buna çözüm üretemiyorum. Bt kulaklık bağlayıp telefonla olan bağlantıyı kesince telefon hoparlör seslerini komple kapatıyor ve telefonu tekrar başlatınca normale dönüyor 😅😅
Çok ilginç eu ile alakalı galiba çin versiyonunu kullanmıştım onda böyle bir sorun olmamıştı

bayir

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed ata
Cihazım
Xiaomi Mi10T
Meslek
Anestezi Teknikeri
Konular
11
Arkadaşlar eu 13.0.4 sürümünde Türkçe dil desteği varmı ? Birde yükleyenler memnunmu ?

a2lite

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
arıza
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
1
haftalık beta sürüm 22.3.23 az önce yükledim ufak tefek görsel değişiklikler var ayrıca uygulamaların açılışı fark edilir derecede iyileştirilmiş, miui çeviri ayarı da görsel değişiklikten ufakta olsa nasibini almış. durum çubuğu bende bu şekilde ekranı ortalamış fakat geliştirici seçeneklerinden min genişlik normalden daha yüksek 490 dp

Ekli dosyalar

• STATUS_BAR.jpg
    STATUS_BAR.jpg
    402,1 KB · Görüntüleme: 46

aevrenm

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
42
haftalık beta sürüm 22.3.23 az önce yükledim ufak tefek görsel değişiklikler var ayrıca uygulamaların açılışı fark edilir derecede iyileştirilmiş, miui çeviri ayarı da görsel değişiklikten ufakta olsa nasibini almış. durum çubuğu bende bu şekilde ekranı ortalamış fakat geliştirici seçeneklerinden min genişlik normalden daha yüksek 490 dp
Memnun musunuz hocam? Stabilmi beta mı?

cagri0102

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çağrı
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
15
Yeni sürüm 22.3.23 linki ve değişiklikleri ilk sayfaya eklenmiştir.

GadReg

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Mi 8 Se
Konular
25
Hocam Ben MIUI 13 22.3.16 Sürümü Yüklü 22.3.23 Sürümünü Geçmek İstiyorum TWRP Geçebilirmiyim Sorun Yaratır Mı Yoksa Yine Bilgisayardan Mı Yüklemem Lazım

cagri0102

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çağrı
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
15
Hocam Ben MIUI 13 22.3.16 Sürümü Yüklü 22.3.23 Sürümünü Geçmek İstiyorum TWRP Geçebilirmiyim Sorun Yaratır Mı Yoksa Yine Bilgisayardan Mı Yüklemem Lazım
Fastboot kurulum olduğu için bilgisayardan geçmeniz gerekiyor. Dosyaların içinden update_rom dosyası ile güncelleme yapabilirsiniz hocam.

İbrahimtaçyıldız

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi 10t pro
Meslek
Kuyumcu ( İMALAT )
Konular
0
Çok ilginç eu ile alakalı galiba çin versiyonunu kullanmıştım onda böyle bir sorun olmamıştı
Ses sorunu da kendi kendine düzeldi anlam veremedim bende tekrar uygulamaları falan yüklemeye üşendiğim için stabile geçiş yapmadım. Ses sorunu galiba magiskten yüklediğim bir modül de buna sebep olmuş olabilir ses ayarlarıyla alakalı Viper4Android modülü yüklemiştim sonra seste hiç bir değişiklik yapmadığını fark ettim bende geri kaldırmıştım buda sebep olmuş olabilir.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Merhaba benim size bir sorum olacak ben bir ara xiaomi telefonlarda sanal ram kapasitesini arttıracak cmd komut satırı olduğuyla alakalı bir konuya denk gelmiştim başka platformlarda şimdi araştırıyorum ama bulamıyorum bununla alakalı bir bilginiz varmı benim telefonum 3 GB sanal ram kapasitesine sahip ben bunu arttırmak istiyorum.

Son düzenleme:

akdrhmz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Xiaomi Mİ 9 SE
Konular
28
Ses sorunu da kendi kendine düzeldi anlam veremedim bende tekrar uygulamaları falan yüklemeye üşendiğim için stabile geçiş yapmadım. Ses sorunu galiba magiskten yüklediğim bir modül de buna sebep olmuş olabilir ses ayarlarıyla alakalı Viper4Android modülü yüklemiştim sonra seste hiç bir değişiklik yapmadığını fark ettim bende geri kaldırmıştım buda sebep olmuş olabilir.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Merhaba benim size bir sorum olacak ben bir ara xiaomi telefonlarda sanal ram kapasitesini arttıracak cmd komut satırı olduğuyla alakalı bir konuya denk gelmiştim başka platformlarda şimdi araştırıyorum ama bulamıyorum bununla alakalı bir bilginiz varmı benim telefonum 3 GB sanal ram kapasitesine sahip ben bunu arttırmak istiyorum.
hocam link buldum sanırım ama ben şuan AOSP rom kullandığım için deneyemedim aslında bunu düzenleyip konu olarak açabilecek vakti olan bir arkadaş varsa güzel olabilir. Forumda farklı site linki paylaşmak yasak mı bilmiyorum linki paylaşayım yasaksa kaldırabilirim.

Üst Alt