MIUI 13 Mi 10T/10T Pro - MIUI 13 22.10.26 EU Beta ROM - 13.0.7.0 EU Stabil ROM [Android 12]

akdrhmz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Xiaomi Mİ 9 SE
Konular
28
Ses ayarlarında sessizde titret açık mı hocam? Açıksa kapatın tekrar açın bir daha deneyin belki çözüm olur.
Sessizce titret seslide titret hepsini denedim hocam ama herkes de mi var sorun yoksa bende mi acaba yeseklerden geri yüklerken mi sorun oluşuyor acaba

cagri0102

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çağrı
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
15
Sessizce titret seslide titret hepsini denedim hocam ama herkes de mi var sorun yoksa bende mi acaba yeseklerden geri yüklerken mi sorun oluşuyor acaba
Bilemiyorum hocam. Telegram kanalında deneyen arkadaş olmuş sorun yokmuş onda.

emrb

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emre
Cihazım
yok
Konular
10
Bu sürüm de şarj süresi önce ki sürümlere göre sanki daha iyi geldi, kalan batarya %16 ekran süresi 7 saat 46 dk. ekran yenileme 144 ve tasarruf için herhangi bir extra bir şey yapmadım
yazı tipiniz nedir?

yay1974

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Oztugrul
Cihazım
Mi Note 10
Konular
0
13.0.4e güncelledim. Mİ 10T Pro kamera XXXF uzantılı Magisk modülü ile çalışmamaya başladı. İlk sayfada paylaştığınız kamera modülü ise işe yarıyor. Çok teşekkürler👏

cagri0102

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çağrı
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
15
13.0.4e güncelledim. Mİ 10T Pro kamera XXXF uzantılı Magisk modülü ile çalışmamaya başladı. İlk sayfada paylaştığınız kamera modülü ise işe yarıyor. Çok teşekkürler👏
Rica ederim hocam :)

anne12

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
gECEm
Cihazım
REDMİ NOTE7 PRO
Konular
4

xiaomi.eu_multi_HMK30SUltra_MI10T_V13.0.4.0.SJDCNXM_v13-12-fastboot dosyası ile kurulum yaptım 13.0.4.0 EU Stabil ROM (mi10t) için şuanda bulduklarım​

-Koyu mod çoğu programda kendisi otomatik olarak siyah yapmıyor arka planlar çoğu uygulamada beyaz
-Mesajlarda iletim raporunu aç diyorum mesaj iletildi yada mesaj iletim sesi gibi gelmiyor
+Batarya kullanımı mükemmel ötesi
-Çekim gücü her nedense zayıf ama 5g seçili malum daha 5g olmadığı için onu 4.5g çekince azıcık iki dişten üç dişe çıkıyor.
-Sessizee alınca titreşim gibi sonradan sessizden çıkartınca bir iki bildirim sessiz düşüyor sonradan sesi açılıyor
-Mi10t için kamerası güzel tatmin edici
-Sensör işi ya bana öyle geldi yada gibi gibi yazılımsaldeğil donanımsal sıkıntısı var ama ard arda iki üç telefon konuşmasında hiç sıkıntı çıkartmadı sensör.
-Dil konusu hala öyle fazla değil ingilizce karışık olarak var yer yer
-Genel manada 10/6 veriyorum roma batarya konusunu aşmışlar ve şimdilik akıcı bir şekilde gidiyor umarım sıkıntı olmaz kullandıkça bi sorun olursa bu mesajı düzenleyerek yazarım arkadaşlar konu sahibine cagri0102 ye de ayrıca teşekkür ederim iyi forumlar

cagri0102

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çağrı
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
15

xiaomi.eu_multi_HMK30SUltra_MI10T_V13.0.4.0.SJDCNXM_v13-12-fastboot dosyası ile kurulum yaptım 13.0.4.0 EU Stabil ROM (mi10t) için şuanda bulduklarım​

-Koyu mod çoğu programda kendisi otomatik olarak siyah yapmıyor arka planlar çoğu uygulamada beyaz
-Mesajlarda iletim raporunu aç diyorum mesaj iletildi yada mesaj iletim sesi gibi gelmiyor
-Çekim gücü her nedense zayıf ama 5g seçili malum daha 5g olmadığı için onu 4.5g çekince azıcık iki dişten üç dişe çıkıyor.
-Sessizee alınca titreşim gibi sonradan sessizden çıkartınca bir iki bildirim sessiz düşüyor sonradan sesi açılıyor
-Sensör işi ya bana öyle geldi yada gibi gibi yazılımsaldeğil donanımsal sıkıntısı var ama ard arda iki üç telefon konuşmasında hiç sıkıntı çıkartmadı sensör.
-Genel manada 10/6 veriyorum roma batarya konusunu aşmışlar ve şimdilik akıcı bir şekilde gidiyor umarım sıkıntı olmaz kullandıkça bi sorun olursa bu mesajı düzenleyerek yazarım arkadaşlar konu sahibine cagri0102 ye de ayrıca teşekkür ederim iyi forumlar
Vermiş olduğunuz bilgiler için ben teşekkür ederim hocam. :)

akdrhmz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Xiaomi Mİ 9 SE
Konular
28

Batarya konusunda bende beğendim, geçen endo 12.5.4 kurdum dayanamadım geri döndüm, iyi olmasını da miui 13e bağlıyorum çünkü bu sefer görsel yenilikten ziyade kaput altında iyileştirme yaptı Xiaomi, hatta normal yayınlanma düzeninin dışında çıkarak 6 7 ay da geciktirdi 13ün çıkışını ve bu sefer başarılı olmuş gibi

Fanetsa16

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
REDMİ NOT 8
Konular
3
Merhaba 13.0.4 china rom indirip kurucamda acaba tr mi dil

Üst Alt