MIUI 13 Mi 10T/10T Pro - MIUI 13 22.10.26 EU Beta ROM - 13.0.7.0 EU Stabil ROM [Android 12]

a2lite

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
arıza
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
1
Bu sürüm de şarj süresi önce ki sürümlere göre sanki daha iyi geldi, kalan batarya %16 ekran süresi 7 saat 46 dk. ekran yenileme 144 ve tasarruf için herhangi bir extra bir şey yapmadım

Ekli dosyalar

• MI_10T.jpg
    MI_10T.jpg
    268,6 KB · Görüntüleme: 24

İbrahimtaçyıldız

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi 10t pro
Meslek
Kuyumcu ( İMALAT )
Konular
0
Mi 10t pro için 22.3.16 yı yükleyen varmı acaba ana kamera sorunu devam ediyormu yada mi 10t pro da bu versiyonu yükleyip ana kamerayı da aktif etmenin bir yolu çözümü varmı yardımcı olursanız sevinirim herkese hayırlı günler dilerim

mustafa.cemrek

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
mi10t pro
Konular
1
Mi 10t pro için 22.3.16 yı yükleyen varmı acaba ana kamera sorunu devam ediyormu yada mi 10t pro da bu versiyonu yükleyip ana kamerayı da aktif etmenin bir yolu çözümü varmı yardımcı olursanız sevinirim herkese hayırlı günler dilerim

stable sürümlerden birini yükleyip magisk modülünü kurunca kameralar normal çalışıyor. haftalık sürümler hakkında bir bilgim yok başlıklarda tarifi var modül de paylaşıldı

cagri0102

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çağrı
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
15
Değerli yorumlarınız için teşekkürler a2lite mustafa.cemrek fakat konuda 2 tane rom (stabil ve beta) olduğu için rom hakkında yorum yaparken hangi romu kullandığınızı belirtirseniz arkadaşlar da daha net bilgi almış olurlar :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Eu stabilde çalışan mod var. Modun son güncel halinde beta romlarda da kameranın çalıştığını söylüyorlar hocam. Linki aşağıya bırakıyorum denemek isterseniz bir inceleyin. Videoda OIS çalışmamaktadır bilginiz olsun. Xiaomi.eu ekibi global MIUI 13 çıktığında, globalden dosyaları alıp kamera işini çözmeye çalışacaklarını belirttiler. Çözülmez ise çin romları kullanmak için bu tarz modlara başvurmaktan başka çaremiz kalmayacak. Şuan için Global 13 çıkana kadar Eu romlarda Pro versiyonda kamera çalışmayacağı kesin hocam.

cagri0102

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çağrı
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
15
10T Pro için kamera çözümü ilk sayfaya eklenmiş, konu başlığı değiştirilmiştir. Stabilde çalıştığı biliniyor fakat beta romda modülü deneyen olur ve bize bilgi verirse çok sevinirim.

İbrahimtaçyıldız

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi 10t pro
Meslek
Kuyumcu ( İMALAT )
Konular
0
Değerli yorumlarınız için teşekkürler a2lite mustafa.cemrek fakat konuda 2 tane rom (stabil ve beta) olduğu için rom hakkında yorum yaparken hangi romu kullandığınızı belirtirseniz arkadaşlar da daha net bilgi almış olurlar :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Eu stabilde çalışan mod var. Modun son güncel halinde beta romlarda da kameranın çalıştığını söylüyorlar hocam. Linki aşağıya bırakıyorum denemek isterseniz bir inceleyin. Videoda OIS çalışmamaktadır bilginiz olsun. Xiaomi.eu ekibi global MIUI 13 çıktığında, globalden dosyaları alıp kamera işini çözmeye çalışacaklarını belirttiler. Çözülmez ise çin romları kullanmak için bu tarz modlara başvurmaktan başka çaremiz kalmayacak. Şuan için Global 13 çıkana kadar Eu romlarda Pro versiyonda kamera çalışmayacağı kesin hocam.

Vermiş olduğunuz bilgi için çok teşekkür ederim hocam ama benim cihazım root lu değil malesef modu yüklemek için magisk lazım. O zaman ben global sürümün çıkmasını bekleyeceğim artık

cagri0102

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çağrı
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
15
Vermiş olduğunuz bilgi için çok teşekkür ederim hocam ama benim cihazım root lu değil malesef modu yüklemek için magisk lazım. O zaman ben global sürümün çıkmasını bekleyeceğim artık
Evet hocam sabredin EEA sürümü bugün yarın çıkar :)

akdrhmz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Xiaomi Mİ 9 SE
Konular
28
Arkadaşlar eu stabil 13.0.4 de sessizken çağrı geldiğinde titreşim çalışmıyor benzer sorunu başka yaşayan var mı?

cagri0102

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çağrı
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
15
Arkadaşlar eu stabil 13.0.4 de sessizken çağrı geldiğinde titreşim çalışmıyor benzer sorunu başka yaşayan var mı?
Ses ayarlarında sessizde titret açık mı hocam? Açıksa kapatın tekrar açın bir daha deneyin belki çözüm olur.

Üst Alt