Çözüldü Mi 10 Şebeke Sorunu

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
H.kadioglu hocam bende cihazı yeni aldım yurtdışı tek sim kayıtlı 3g 4g arası sıkça kopma oluyor samsung cihazda full çekiyor 4g fakat note 10 5g de bi diş arası gidip geliyor imei kaynaklımi sorun acaba
Hayır sizinki global cihaz olmayabilir. Sebep bundan kaynaklı olabilir. Arka kapakta CE simgesi yoksa zaten bandlar eksiktir..

danqe23

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Note 10 5g
Konular
6
Evet ce sertifikası yazmıyor , müdahale edilemez mi yani hocam
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hayır sizinki global cihaz olmayabilir. Sebep bundan kaynaklı olabilir. Arka kapakta CE simgesi yoksa zaten bandlar eksiktir..

3g sorunsuz fakat 4gde sinyal görünmüyor ama bağlanıyor

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Evet ce sertifikası yazmıyor , müdahale edilemez mi yani hocam
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

3g sorunsuz fakat 4gde sinyal görünmüyor ama bağlanıyor
edilmez. cihaz global değil donanımsal olarak eksik bandlar. var bununla yaşamaya alışacaksınız :) Rahatsız ediyorsa cihaz değiştirip global cihaz satın alabilirsiniz..

danqe23

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Note 10 5g
Konular
6
Daha 2 gün oldu alalı oysa fiyat neden uygun diyordum bende 😃

hamdi31

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hamdi
Cihazım
mi 10
Konular
0
Merhabalar Xiaomi Mi 10 5g cihaz kullanıcısıyım. Cihazı aldıktan 1 ay sonra şebeke gidip gidip gelmeye başladı. Bende yazılımsal olduğunu düşünüp cihaza yazılım güncellemesi yaptım düzelmedi. Tekrardan en son MIUI BY XİAOMİ.EU 12.2.9 Eu romunu kurdum sorunum yine düzelmedi. Cihazda internet kapalıyken Volte şebekesini çekiyor ve kopma olmuyor. Ama mobil veriyi açtığım zaman 4g işareti çıkıyor bir kaç dakika sonra şebeke gidiyor ve Servis Yok olarak kalıyor. Cihazın botloader kilidi açık. Daha önce İmei atıldı cihazıma. Bir kaç kişiye sordum "qcn" ile alakalı olabilir dedi. Bu konuda bana yardımcı olabilecek bir arkadaş var mı acaba ? İnanın kaç gündür bu sorundan dolayı cihazımı doğru dürüst kullanamıyorum ve telefoncularda anlayıp çözemiyor. Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ederim.
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
bu video işinizi görecek

Arslan34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Arslan
Cihazım
Redmi note 105G
Konular
0
Hocam hayırlı günler,

Redmi note 10 5G iki defa imei atılmasına rağmen aramama ve aranamama problemine çare olmadı. (İntenete giriyor, sms alıyor ve atabiliyorum) Bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

mi5twrp

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
abdurrahman
Cihazım
mi5
Konular
0
o cihazın tamiri gerçekleştirildi şuanda sorunsuz kullanılıyor hocam..
Hocam benzer sorunu ekran değişimi sonrası mi8 de yaşıyoruz cihaz garantili alındı. Orjinal imeisi yani sorun ne olabilir

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Hocam benzer sorunu ekran değişimi sonrası mi8 de yaşıyoruz cihaz garantili alındı. Orjinal imeisi yani sorun ne olabilir
mi 8 lerde sorun kronik. şebeke arızası ile gelenlere müdahale etmiyorum malesef. Kurcaladıkça elde kalıyor anakart arızası. yapacak pek bir şey olduğunu zannetmiyorum..

mi5twrp

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
abdurrahman
Cihazım
mi5
Konular
0
mi 8 lerde sorun kronik. şebeke arızası ile gelenlere müdahale etmiyorum malesef. Kurcaladıkça elde kalıyor anakart arızası. yapacak pek bir şey olduğunu zannetmiyorum..
Yazılımsal değil yani hocam... Peki entegre den mi yoksa başka birşeyden mi yapıyor hocam? Şu zamanda başka telefon bakmak istemiyoruz, şebeke ve şarj hariç memnunuz çünkü

Üst Alt