Çözüldü Mi 10 Şebeke Sorunu

omerbilen65

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ömer
Cihazım
xiaomi mi 10
Konular
1
Merhabalar Xiaomi Mi 10 5g cihaz kullanıcısıyım. Cihazı aldıktan 1 ay sonra şebeke gidip gidip gelmeye başladı. Bende yazılımsal olduğunu düşünüp cihaza yazılım güncellemesi yaptım düzelmedi. Tekrardan en son MIUI BY XİAOMİ.EU 12.2.9 Eu romunu kurdum sorunum yine düzelmedi. Cihazda internet kapalıyken Volte şebekesini çekiyor ve kopma olmuyor. Ama mobil veriyi açtığım zaman 4g işareti çıkıyor bir kaç dakika sonra şebeke gidiyor ve Servis Yok olarak kalıyor. Cihazın botloader kilidi açık. Daha önce İmei atıldı cihazıma. Bir kaç kişiye sordum "qcn" ile alakalı olabilir dedi. Bu konuda bana yardımcı olabilecek bir arkadaş var mı acaba ? İnanın kaç gündür bu sorundan dolayı cihazımı doğru dürüst kullanamıyorum ve telefoncularda anlayıp çözemiyor. Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ederim.

mad_080

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Ali
Cihazım
Mi9T 6/128
Konular
4
Buyuk ihtimalle imei hatali atilmis. h.kadiogli hocama yazin o yardimci olur.

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Merhabalar Xiaomi Mi 10 5g cihaz kullanıcısıyım. Cihazı aldıktan 1 ay sonra şebeke gidip gidip gelmeye başladı. Bende yazılımsal olduğunu düşünüp cihaza yazılım güncellemesi yaptım düzelmedi. Tekrardan en son MIUI BY XİAOMİ.EU 12.2.9 Eu romunu kurdum sorunum yine düzelmedi. Cihazda internet kapalıyken Volte şebekesini çekiyor ve kopma olmuyor. Ama mobil veriyi açtığım zaman 4g işareti çıkıyor bir kaç dakika sonra şebeke gidiyor ve Servis Yok olarak kalıyor. Cihazın botloader kilidi açık. Daha önce İmei atıldı cihazıma. Bir kaç kişiye sordum "qcn" ile alakalı olabilir dedi. Bu konuda bana yardımcı olabilecek bir arkadaş var mı acaba ? İnanın kaç gündür bu sorundan dolayı cihazımı doğru dürüst kullanamıyorum ve telefoncularda anlayıp çözemiyor. Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ederim.
İşin ehli birine tekrar IMEI tamiri yaptırmanız gerekiyor hocam.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
imei işleminizin yeniden yapılması gerekiyor. Özel mesajla ulaşın yardımcı olayım hocam.

omerbilen65

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ömer
Cihazım
xiaomi mi 10
Konular
1
İşin ehli birine tekrar IMEI tamiri yaptırmanız gerekiyor hocam.
Burada çok kişiye gösterdim cihazı her telefoncu farklı birşey dedi anlayamadılar. Daha doğrusu cihaz yeni olduğundan dolayı cihazı pek tanımıyorlar. gittiğim bir telefoncu qcn si tekrar yazılmalı dedi onun içinde ilk yazılımı atan kişinin bunu düzeltmesi gerekiyor dedi. İlk imeisini atan telefoncuya gittim durumu anlattım böyle saçmalıkmı olur dedi qcn de problem yok git farklı hatlar takarak dene cihazı dedi. Ben farklı hatlarda taktım sorun devam ediyor düzelmedi hocam.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

H.kadioglu hocam sağolsun özelden yardımcı olmaya çalışıyor inşallah çözülebilir.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Hocam sorununuz duzeldi mi ?

Bende de mi 10 5g var imei yazilmadi internetim cekiyor sorunsuz sekilde ancak arayanlar cogu zaman ulasamiyor.
Telefonu ac kapat yaptigimda duzeliyor.
o cihazın tamiri gerçekleştirildi şuanda sorunsuz kullanılıyor hocam..

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Sevindim adiniza sorunu nasil cozdunuz hocam ayni sorun bendede var
uzak bağlantı ile tamirini gerçekleştirdik hocam cihaz bana ait değil. stoya hocam konu linki bırakmış zaten ücretli onarımlar bölümünden destek alabilirsiniz..

Üst Alt